Týdenní horoskopy lásky od 23.01.2017 do 30.01.2017

Beran: 

Když vám váš objev řekne, že máte chvíli počkat, až se rozmyslí, jaké místo vám ve svém životě určí, moc se neradujte. Velice rychle zjistíte, že o vás a o vašem budoucím vztahu vlastně vůbec nepřemýšlí, ale že si vás nechává v záloze pro případ, kdy by nikdo lepší při ruce nebyl. Opravdu chcete pokořit veškerou svou hrdost a čekat dál na jeho rozhodnutí?


Býk: 

O partnera se nebojte, protože tomu myšlenka na zálet do hlavy nepřijde ani omylem. Pokud chodí domů později, je to jen proto, že toho má v práci až nad hlavu, a svým povinnostem se věnuje na sto procent. Naštěstí mu doma dokážete vytvořit ovzduší, do kterého se bude rád vracet a v němž se bude stále intenzivněji ujišťovat, že vy jste pro něj ten nejlepší.Blíženci: 

Vztahy, které v tomto týdnu navážete, jsou díky Slunci, které prochází Vodnářem, nebývale slibné. Navíc můžete využít energie svého vládce Merkura. Ten prochází Kozorohem a ze všech sil se stará, abyste k výběru partnera přistupovali nejen srdcem, ale i mozkem. Miláček může mít sice občas pocit, že ho svými otázkami až testujete, ale vy mu to dokážete vysvětlit...


Rak: 

I když si neustále říkáte, že se prací zotročit nenecháte, musíte zkonstatovat, že je jí podstatně víc, než by se vám zamlouvalo. Naštěstí máte vedle sebe člověka, který situaci, ve které se nacházíte, chápe, a na jeho lásce k vám to nic nemění. K tomu, abyste si vzájemně dali najevo své city, dojde až v neděli, kdy budete pod vlivem Luny z Ryb, ale pak to zase bude stát za to!


Lev: 

V pondělí a v úterý, kdy se Luna pohybuje vaším sektorem romantických lásek, se o lásce musíte bavit i v případě, kdy se vám vůbec nechce. Postará se o to partner, který má po návštěvě večírku, plesu nebo nějaké jiné podobné akce pocit, že svou pozornost prokazujete všem jiným kromě něj. Pokud mu chcete vysvětlit, že to tak není, bude vás to stát hodně práce a možná i nějaké peníze.


Panna: 

Když vám miláček sdělí, že mu chvílemi už opravdu lezete na nervy, můžete se naštvat, ale přesto byste měli přemýšlet, zda náhodou nemá pravdu. Uvědomte si, že jste dlouhodobě pod vlivem Marse v partnerském sektoru, což vede ke stavu, kdy máte pocit, že můžete partnerovi diktovat všechno včetně toho, co si má myslet. Kdybyste mu méně přikazovali a víc ho poslouchali, bylo by to lepší.


Váhy: 

Když se vám někdo začne svěřovat, je to průšvih. Zákonem schválnosti si vám začne vylívat srdíčko právě člověk, který by moc chtěl získat toho, po kom už dlouho pokukujete právě vy. Zkuste to zahrát takticky a dotyčnému naznačte, že je vám ho sice líto, ale protože z věrohodných zdrojů víte, že je dotyčný zadaný, udělá lépe, když své snahy rychle vzdá.


Štír: 

V lásce si opravdu nemáte na co stěžovat. Vaším sektorem romantických lásek se spolu s Venuší pohybuje i Mars s Neptunem, což se postará, abyste naprosto zaslouženě získali titul milence snů. Instinktivně víte, co chce váš miláček slyšet a co ho pořádně rozpálí, a něžných slov mu řeknete tolik, že vám nedokáže odolat, ani kdyby opravdu moc chtěl.


Střelec: 

Když se miláčkovi něco nepovede, prokažte zdravý rozum a zbytečně to nekomentujte. Je sice pravda, že váš miláček provedl něco, co si o jedovaté poznámky přímo říká, ale vy byste se měli překonat a odolat. Pokud to neuděláte, riskujete výbuch, kdy vám partner souhrnně představí všechno, co proti vám má, a čeho je podstatně víc, než jste si dosud mysleli.


Kozoroh: 

Užívejte si atmosféry, kdy dokážete o lásce bez problémů mluvit a kdy dokážete své city vyjadřovat tak, aby jim ten druhý bez problémů porozuměl. Své projevy byste však měli rozumně dávkovat, protože jinak hrozí, že vás miláček buď nepochopí, nebo usoudí, že si z něj děláte legraci. Když ale hned v pondělí začnete a budete dávky postupně zvyšovat, vyvine se z vás do víkendu celkem obstojný romantik!


Vodnář: 

Využijte soboty, kdy ve vašem znamení probíhá novoluní, a kdy se zároveň Mars přesouvá do vašeho komunikačního sektoru. Konečně končí krizové období, kdy jste se současně vzpamatovávali z vánočních výdajů a navíc museli platit to, co je spojené se začátkem nového roku, a vy si s miláčkem opět začínáte užívat. Navštívíte během víkendu kino, divadlo nebo přátele?


Ryby: 

I když momentálně procházíte obdobím, kdy jste skoro jasnovidní, a kdy všechno víte dřív, než vám to ten druhý řekne, alespoň ve vztahu tyto sklony omezte. Když miláčkovi všechno, co vám chce říct, seberete z úst dřív, než to sám stačí vyslovit, nemůžete se divit, když začne pošilhávat někam, kde to sice není tak kvalitní, jako s vámi, ale kde mu zase nedávají najevo, že mu vidí až do žaludku.