Týdenní horoskopy lásky od 22.08.2016 do 29.08.2016

Beran: 

Opravdu není důvod, proč se snažit o někoho, kdo má naprosto jiné zájmy. Když se navíc dozvíte, že jde o člověka, který si s partnerskou věrností moc starostí nedělá, budete velice rádi, že jste se zastavili ještě před prvním krokem, jenž by patrně byl v negativním slova smyslu osudný. Týden prožijete o samotě, ale to vůbec neznamená, že se budete nudit.


Býk: 

Dnem, kdy můžete pro svou lásku udělat daleko víc, než si vůbec dokážete představit, je rovnou pondělí. Pozitivně na vás působí jak vstup Slunce do Panny, tak konjunkce Merkura s Jupiterem. Odložte pochybnosti, které o sobě máte, a miláčkovi na rovinu řekněte, jak si představujete váš budoucí život. Odpověď, kterou dostanete, vás v žádném případě nezklame!Blíženci: 

Občas máte dojem, že váš miláček od začátku prázdnin spal a probudí se až ve středu. Počítejte s jeho značně protivnou náladou a s tím, že bude kritizovat všechno, na čem jste se v posledních týdnech domluvili. Vy si můžete vybrat, zda se naštvete, což povede k hádce, nebo zda mávnete rukou, necháte ho mluvit a půjdete dál původně zamýšleným směrem.


Rak: 

Všechno důležité, na čem se potřebujete s miláčkem domluvit, si nechte na sobotní večer, který pozitivně ovlivňuje nastupující konjunkce mezi Venuší a Jupiterem. Díky jeho energii se s miláčkem bez problémů domluvíte na všem včetně změny přístupu k jeho rodinné větvi. Uzná, že jste jim už pomáhali dost a usoudí, že bude rozumné, když svou aktivitu v budoucnu omezíte.


Lev: 

Ve chvíli, kdy se v pondělí večer Slunce přesune z vašeho znamení do vašeho sektoru hodnot vlastních, si konečně oddechnete. Miláček šlape jako příslovečné švýcarské hodinky a vy můžete v duchu pobírat plány na další stabilizaci vašeho partnerského života. Pokud by vás ale napadlo, že byste se měli co nejdříve sestěhovat nebo vzít, ještě s tím chvíli počkejte.


Panna: 

Venuše ve vašem znamení naráží na vliv Marse z uspěchaného Střelce. Pozor na to, co děláte a hlavně na to, co svému miláčkovi říkáte, byste si měli dávat zejména v pátek, kdy se Mars dostává do kvadratury s Neptunem. Pokud vám miláček vytkne, že se jím pokoušíte manipulovat, což se mu nelíbí, nehádejte se, protože musíte uznat, že má v podstatě pravdu.


Váhy: 

To, že se se svým životním souputníkem hádáte, je sice nepříjemné, ale v podstatě to nic zlého nenese a pro váš vztah to žádné nebezpečí neznamená. Uvědomte si, že daleko horší to začne být ve chvíli, kdy k sobě budete sice vrcholně zdvořilí, ale přitom mezi vámi bude vládnout chlad, který jakékoliv pokusy o zintenzivnění vašich relací velice účinně zmrazí.


Štír: 

Hlavně si nemyslete, že doma máte právo rozhodovat o všem jen vy, zatímco zbytek rodiny včetně partnera může leda šoupat nohama! Když miláček přijde s tím, že něco sám udělal nebo rozhodl, nevrčte a buďte rádi, že vedle sebe konečně máte člověka, který vám jen nevisí na krku, ale který má vlastní hlavu a v ní rozum, který bez problémů stačí pro něj i pro vás.


Střelec: 

Hlavně pomalu! Pokud máte pocit, že se vám letošní dovolená nevyvedla natolik, že je rozchod s partnerem, s nímž jste ji trávili, jediným rozumným řešením, raději nic nedělejte. Uvědomte si, že jste momentálně pod obtížnými aspekty, které vás nutí, abyste dělali něco, co vypadá efektně, ale rozumné to není ani náhodou. Naordinujte si klid a rozhodování odložte!


Kozoroh: 

Prožíváte období enormní pohody, kdy s miláčkem ani nepotřebujete mluvit, protože si bez problémů rozumíte beze slova. Krásné bude v tomto směru zejména úterý a středa, kdy jste pod vlivem Luna z Býka a kdy si přes veškerou práci dokážete najít čas, abyste si s miláčkem užívali života. Kdybyste šli na procházku, kterou zakončíte dobrou večeří, bude to skvělé!


Vodnář: 

Opět se přesvědčíte, že jste při volbě partnera měli šťastnou ruku. Když někam s miláčkem vstoupíte, přijde tam spolu s vámi i pohoda a klid. Zvlášť skvělý efekt bude mít jeho společnost na lidi, kteří se dosud hádali. Přesto - nebo právě proto - budete nejspokojenější ve chvíli, kdy budete sami a kdy se nebudete muset na nikoho ohlížet ani nikoho smiřovat.


Ryby: 

Když přijde partner s úvahami o tom, jak pojednáte Vánoce a konec roku, neťukejte si na čelo, ale zatvařte se přemýšlivě. Pokud si chcete v budoucnu ušetřit čas a nervy, požádejte partnera, ať si to vezme na starost. Váš miláček se zabaví, a vy si budete moci bez výčitek svědomí a hlavně v klidu vychutnávat krásné a přívětivé dny pozdního léta...