Týdenní horoskopy lásky od 22.05.2017 do 29.05.2017

Beran: 

Za to, že jste zamilovaní, se nestydíte, což je správné. V pondělí a v úterý však máte sklon své city přehánět způsobem, který by naštval i svatého. Ve chvíli, kdy usoudíte, že pevnost miláčkovy lásky vyzkoušíte tím, že aktivujete jeho žárlivost, si říkáte o problém. V minulosti vám na to možná naletěl, ale teď vám může říct, že mu na vás nezáleží, a že si můžete dělat, co chcete.


Býk: 

Neshody, ke kterým mezi vámi a miláčkem dojde, nejsou sice příjemné, ale zase vyčistí vzduch. Váš partner vám řekne, co mu vadí, a vy mu vysvětlíte, co zase vadí vám. Bude z toho upřímný rozhovor, po kterém oba usoudíte, že některé věci musíte změnit. Naštěstí se bez problémů dohodnete na tom, co to vlastně je, i na tom, kdo si to vezme na starostiBlíženci: 

Zajímavé debaty nastanou ve čtvrtek, kdy ve vašem znamení probíhá novoluní a kdy se s miláčkem začnete bavit o dovolené. Možná by bylo dobré, abyste projevili velkorysost, a netrvali na tom, že proběhne tak, jak jste chtěli vy. Když miláčkovi ustoupíte, budete vypadat velkoryse a navíc nebudete zodpovědní za potíže, které na každé dovolené zákonitě nastanou.


Rak: 

Pokud chcete posílit vazby, které mezi vámi a vaším miláčkem vládnou, musíte k tomu vybrat správný způsob jednání. K vašemu velkému překvapení cesta, kterou obvykle používáte, a které vede žaludkem, tentokrát nefunguje. Váš miláček potřebuje, abyste si udělali čas, sedli si, a vyslechli všechno, co má na srdci. Když mu navíc nebudete říkat, co byste na jeho místě dělali vy, bude to dokonalé.


Lev: 

S partnerem se dohodnete na všem, co potřebujete. Když využijete pondělní Luny z Berana, dokážete ho dokonce přesvědčit, aby vás o víkendu pustil na akci s kamarády. Na akci samotné si však musíte dávat pozor, abyste se chovali tak, aby vám ani Guth - Jarkovský blahé paměti nemohl nic vytknout. Není vyloučeno, že miláček má mezi vašimi kamarády špeha, který ho informuje o každém vašem kroku.


Panna: 

Pokud jste dosud měli dojem, že je váš vztah skoro až nudný a nic zajímavého vám neslibuje, v tomto týdnu nevyjdete z překvapení. Zejména v neděli vám toho miláček o vás a o vašem dalším společném životě napovídá tolik, že vám až půjde hlava kolem. Nejzajímavější je však to, že svá slova myslí vážně natolik, že na nic můžete bez obav stavět svou budoucnost.


Váhy: 

Je nejvyšší čas, abyste se vyrovnali s jeho sourozenci. Ve chvíli, kdy zjistíte, že vám do života mluví víc, než je zdrávo, zapomeňte na slušné vychování a důrazně se ozvěte. Vaši příbuzní budou nejdříve překvapení, a pak začnou vysvětlovat, že to mysleli jenom žertem. Vy o tom sice máte opodstatněné pochybnosti, ale přesto se dokážete tvářit tak, jako byste jim věřili.


Štír: 

Vaším dnem je neděle, kdy Merkur ve vašem partnerském sektoru tvoří sextil s Neptunem v sektoru vašich romantických lásek. Pokud si miláček dosud stěžoval, že své city neumíte pořádně projevit, teď bude mít zase dojem, že o nich mluvíte víc, než je zdrávo. Pokuste se mu vysvětlit, že mu svou upřímnou lásku vyjadřujete jediným způsobem, který ovládáte.


Střelec: 

I když máte svého miláčka opravdu rádi, je potřeba, abyste si zachovali i zdravý rozum. Pokud usoudíte, že nejlepší cesta, jak mu dát svou lásku najevo, je drahý dárek, není to vůbec špatný nápad. O hodně horší je to však v případě, kdy na něj nemáte, a se rozhodnete, že si na něj půjčíte. Nedělejte to, protože tím můžete zapadnout do hlubších problémů, než si umíte představit.


Kozoroh: 

Testem vaší vytrvalosti se stane čtvrtek, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Plutem. Partner převzal váš vztah do svých rukou, a jasně dává najevo, že ho buď budete poslouchat, nebo se spolu rozloučíte. Možná by neškodilo, kdybyste se nad další budoucnosti zamysleli. Jen tak pochopíte, že samota je sice zlá, ale život v takovém vztahu je ještě horší.


Vodnář: 

I když by se stalo, a vy se pustili do flirtu, který vám poněkud přeroste přes hlavu, nesmíte propadnout panice. Zachovejte zdravý rozum, a hlavně si vzpomeňte na klasika, který v takových chvílích radil Zatloukat, zatloukat a ještě jednou zatloukat. Podrazu z druhé strany se bát nemusíte, protože dotyčný se prozrazení bojí ještě daleko více, než vy.


Ryby: 

Vaše citové rozpoložení závistí zejména na správném načasování. Když se do akce pustíte ve čtvrtek, kdy v Blížencích probíhá novoluní, koledujete si leda tak o průšvih. Kdybyste ale vydrželi být trpěliví a počkali do sobotního odpoledne, kdy se Luna dostává do Raka, promluvíte o své lásce tak, že by se nad vámi a vaším srdcem, které tak touží po lásce, i kámen ustrnul