Týdenní horoskopy lásky od 19.12.2016 do 26.12.2016

Beran: 

Vnímáte obvykle Vánoce jako stres, který se negativně podepíše na vaší peněžence, zdravotním stavu a dokonce i vztahu? Letos se obávat nemusíte, protože všechno proběhne v harmonii a ničím nerušeném klidu. Partner se snaží, aby se všechno odehrálo v pohodě, a vy mu v tomto ohledu zdatně sekundujete. Přesto se připravte na nečekanou návštěvu přátel, kteří se doma pohádali, a teď si k vám přijdou postěžovat.


Býk: 

Když přijde hned na začátku týden miláček s tím, že je zbytečné, abyste dodržovali všechny vánoční zvyky, protože se tím jen stresujete, neříkejte, že je to nesmysl, ale nejdříve si jeho návrh soustředěně poslechněte. Když vám vysvětlí, že byste povinný počet chodů měli seškrtat na polovinu a v ušetřeném čase se věnovat jeden druhému, není to vůbec hloupý nápad...Blíženci: 

Jde o týden, během nějž je ve vašem případě doporučeníhodná všestranná opatrnost. Uvědomte si, že se Mars už v pondělí dostává do Ryb, odkud vám posílá překvapení za překvapením. Pokud se kolem vás bude motat někdo, kdo je vám sice sympatický, ale před kým vás zdravý rozum varuje, nenamlouvejte si, že to přejde, ale chovejte se tak, abyste toho brzy nemuseli litovat.


Rak: 

Zajímavá bude zejména středa, kdy se Slunce přesouvá do Kozoroha. Kromě toho, co obvykle před svátky řešíte, a čeho máte plnou hlavu, vás čeká debata s člověkem, který až neskutečně usiluje o vaši přízeň a naprosto nechápe, že vy mu ji z mnoha důvodů poskytnout nechcete a nemůžete. Buďte tvrdí, protože každého ústupku v této citlivé oblasti byste záhy upřímně litovali!


Lev: 

Čím více týden postupuje, tím lépe se cítíte. Vrcholem bude neděle, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Saturnem a Uranem, a kdy se náhle rozhodnete pro zásadní životní zlom s dlouhodobými důsledky. Požádáte sami svého miláčka o ruku, nebo se necháte překvapit rychlostí a naléhavostí, s níž on požádá o ruku vás? V každém případě se těšte na Vánoce, které budou patřit k těm opravdu nezapomenutelným!


Panna: 

Lehké potíže můžete mít se žárlivostí svého miláčka. Paradoxně v tomto ohledu není podstatný ani tak on a jeho názory, jako někdo, kdo se pohybuje v jeho blízkosti a kdo se jeho názory snaží ovlivnit ve váš neprospěch. Když neztratíte hlavu, rozumně si s ním promluvíte a rozklíčujete roli člověka, který za vším stojí, zachráníte nejen svátky, ale i celý svůj vztah.


Váhy: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším znamením, počítejte s lehce napjatou atmosférou. O tom, zda a do jaké míry váš vztah poznamená, však rozhodujete vy sami. Když připustíte, že váš miláček má na trochu nervozity nárok, a budete alespoň trochu brzdit své reakce, proběhne všechno hladce a vy se nemusíte bát ani hádky, ani následného uraženého mlčení.


Štír: 

Ve chvíli, kdy se v pondělí Mars dostane do vašeho sektoru romantických lásek, se můžete těšit na pozitivní vztahové změny. Navíc je docela možné, že se rozhodnete pro nové začátky. Pokud se však s jeho pomocí rozhodnete svůj nynější vztah ukončit, měli byste to ještě zvážit. Mars v Rybách jasnému hodnocení situace moc nepřeje a vy byste mohli svého rozhodnutí litovat.


Střelec: 

Opět si přiznáte, že svému miláčkovi sice moc nerozumíte, ale to ještě neznamená, že ho kvůli tomu přestanete milovat. Ke sporu může dojít hned na začátku týdne. Vy chcete využít posledních adventních dnů a vyrazit spolu někam, kde si to krásně užijete, zatímco váš miláček propaguje společné pečení cukroví. Nechcete si sednout a čas rozplánovat tak, abyste stihli obojí?


Kozoroh: 

Od chvíle, kdy se Slunce ve středu před polednem přesune do vašeho znamení, se cítíte jako v ráji. Rozpory, které jste až dosud s miláčkem měli, se řeší samy od sebe tak rychle, že vůbec nechápete, jak jste se něčím takovým mohli trápit. V pátek se těšte na kamarády, kteří vašeho partnera neobyčejně kladně zhodnotí a dají najevo, že mají důvody, aby vám ho upřímně záviděli.


Vodnář: 

Lásku sice nedostanete přímo pod stromeček, ale přesto ji můžete považovat za jen maličko opožděný vánoční dárek. Novinky vám v tomto směru slibuje neděle, kdy jste pod pozitivním vlivem Venuše, která současně vytváří tři silné a mocné aspekty, které váš život konečně obrátí tím správným směrem. Láska přijde způsobem, který jste dosud považovali za nemožný, a přinese vám do života samou krásu...


Ryby: 

Oba jste se zklidnili a těšíte se, protože se mezi vás konečně vrátila pohoda. Zvlášť krásné to bude na Štědrý den. Jste pod pozitivním vlivem Luny ze Štíra a oba se chováte tak, abyste tomu druhému do života vnášeli jenom radost. Skvěle se budete cítit u stromečku, pod nímž vám Ježíšek kromě toho, co jste si přáli, nechal i lásku, o níž se opravdu nedá pochybovat.