Týdenní horoskopy lásky od 19.09.2016 do 26.09.2016

Beran: 

Slunce se dostává do vašeho partnerského sektoru a vy se musíte smířit s miláčkovou aktivitou. Pokud se mu něco nelíbí, nepočkejte s tím, že smířeně kývne hlavou, ale připravte se na boj. V pondělí, kdy se Venuše dostává do sextilu s vaším vládcem Marsem, vás však o své lásce a její ohnivosti přesvědčí způsobem, kterému musíte věřit, i kdybyste nechtěli...


Býk: 

Využijte stacionárního Merkura, který se zastaví ve vašem sektoru lásek, a konečně seberte odvahu, abyste si s miláčkem promluvili o budoucnosti. Když k promluvě využijete pátek, kdy se Merkur dostává do trigonu s Plutem, dá se čekat, že návrh na změny, které by vaše polovička jindy považovala na revoluční a nemožné, dokážete podat tak, aby nezbylo než souhlasit.Blíženci: 

Ve vztazích počítejte s osvěžením, o které jste dosud usilovali marně. Dokonce i váš miláček pochopí, že je potřeba, abyste alespoň občas opustili svůj zajetý styl komunikace a vyzkoušeli něco nového. Pokud přijde s tím, že byste si v tomto nebo následujícím týdnu měli dopřát prodlouženého víkendu, neříkejte, že je to zbytečné utrácení, a padněte mu kolem krku.


Rak: 

Veškerá práce, do které se spolu s partnerem dáte, dopadne skvěle. Pokud však chcete opravdu uspět, je potřeba, abyste si ji nechali na víkend. Venuše bude od pátečního odpoledne ve Štíru a vy převezmete veškeré šéfování tak samozřejmě, že vaši polovičku ani nenapadne, že by se proti tomu mohla bouřit. Navíc přijdete s nápady, které práci urychlí, čímž získáte čas, který můžete věnovat sobě navzájem!


Lev: 

S vaším miláčkem problémy nebudou, ale jeho rodina vám všechno vynahradí. Neustále mají dojem, že byste za ně měli plnit jejich úkoly, eventuelně vyřizovat průšvihy. Potíž je v tom, že váš partner sice vrčí, ale nakonec jim kýženou pomoc poskytne. Pokud chcete věci změnit, je potřeba, abyste do pátku využili Venuše z Vah, a jasně řekli, že odteď to bude jinak.


Panna: 

Dosud jste měli za to, že partnerský vztah je něco, bez čeho se neobejdete - ale teď objevujete půvab svobody. Počítejte s týdnem, kdy nebudete ani jeden večer doma. Nemůžete se totiž nabažit toho, že si jdete, kam chcete, a nikomu nemusíte vysvětlovat, s kým jdete, co tam budete dělat, a kdy se vrátíte. Pro jiné lidi je to naprosto normální, ale vy se cítíte jako v ráji!


Váhy: 

Představy, které jste o partnerství měli, narazí na realitu. Pokud nechcete svou deziluzi ještě prohlubovat, nechtějte po partnerovi ani romantické řeči, ani květnatá vyznání lásky. Místo vyžadování toho, co dělat nechce, se soustřeďte spíše na společné praktické aktivity. Když spolu uklidíte, uvaříte nebo něco konkrétného změníte, bude to pro vztah daleko užitečnější.


Štír: 

S miláčkem jste v pohodě, ale jeho příbuzní u vás ztratili veškerý kredit. Už po několikáté se vás pokusili rozeštvat, což vám přirozeně vadí. Naštěstí jednali tak okatě, že si toho všiml i váš partner. Nejdříve neříká nic, ale nejpozději ve čtvrtek přizná, že ho opravdu naštvali. Má rozum, takže se s nimi nepohádá, ale taky je už nikdy nebude brát vážně.


Střelec: 

Hlavně na začátku týdne se obrňte trpělivostí. V práci máte dojem, že po vás pořád chtějí něco, co nemá hlavu ani patu - a doma to vypadá naprosto stejně. Naštěstí se Slunce ve čtvrtek přesune do Vah a aktivuje vaše kamarády. Když si s nimi popovídáte, v práci ani doma to lepší nebude, ale vám kontakt s nimi alespoň vrátí duševní rovnováhu a dobrou náladu.


Kozoroh: 

O čas, který máte rezervovaný pro svého miláčka, vás nesmí připravit nikdo - tedy ani hlava státu, kdyby náhodou osobně zaklepala u vašich dveří. Váš partner v poslední době nese těžko to, co vnímá jako váš nezájem. Vy můžete konečně využít víkendu, abyste mu vysvětlili, že s ním nejste proto, že nechcete, ale proto, že se v práci hraje o vaši a tím i jeho existenci.


Vodnář: 

Velice příznivý je vám sextil mezi Venuší a Marsem. Odehrává se hned v pondělí a příjemně nastartuje celý týden. Bez problémů si dokážete najít čas i energii, kterou dáte partnerovi, ale zároveň máte obojího dostatek i pro sebe. Navíc se nestydíte nahlas mluvit o tom, co prožíváte. Pokud miláček dosud toužil po pořádném vyznání marně, konečně se dočká!


Ryby: 

Po události, která sice vypadá jako nepodstatný detail, ale která je ve skutečnosti velmi důležitá, zásadně změníte názor na člověka, o němž jste dosud uvažovali jako o někom, kdo by si zasloužil šanci. Najednou pochopíte, že jste ho neviděli takového, jaký v reálu byl, ale takového, jakého jste ho vidět chtěli. Buďte rádi, že jste se zorientovali dřív, než by bylo pozdě!