Týdenní horoskopy lásky od 18.09.2017 do 25.09.2017

Beran: 

Hlavně neustupujte člověku, který má pocit, že to s vámi umí. Jakmile vám začne vysvětlovat, že ho nemáte rádi, protože kdybyste ho rádi měli, tak mu přece vyhovíte, zbystřete. Kdybyste se rozesmáli a vysvětlili mu, že doby, kdy jste na takové manipulace ještě naletěli, jsou už dávno za vámi. Teď jste starší a moudřejší a víte, že takové řeči nemají s láskou nic společného.


Býk: 

Krásné dny odstartuje středa. Venuše se dostává do vašeho sektoru romantiky a vy si konečně začínáte užívat trochu opožděného léta. Když se kolem vás začne motat někdo, koho jste dosud jako budoucího partnera v úvahu vůbec nebrali, dejte mu šanci. S údivem zjistíte, že jde o člověka, s nímž se vám zdá život znovu barevný a v jehož náručí se cítíte bezpečně.Blíženci: 

Ve středu, kdy jste pod vlivem opozice mezi Merkurem a Neptunem, si dejte pozor, abyste si svůj partnerský život zbytečně nezkomplikovali. To, že se vám někdo líbí, ještě neznamená, že si v jeho společnosti můžete beztrestně vymýšlet. Když ze sebe začnete dělat něco, co nejste, rychle se na to přijde. Vy tím navíc můžete zazdít vztah, který by se jinak slibně rozvíjel.


Rak: 

Pokud se rozhodnete pro rozchod, není to sice příjemné, ale je to nezbytné. Přesto byste měli využít příznivého Merkura ve svém komunikačním sektoru, a s nyní už bývalým partnerem se rozumně domluvit. Hlavně nedejte na lidi, kteří vám budou říkat, že máte být tvrdší a na svých právech trvat důsledněji. Není to pravda. Ve vašem případě opravdu platí, že špatný mír je lepší, než ta nejlepší válka.


Lev: 

Než si uvědomíte, že chcete někoho, s kým může být vztah sice vzrušující až dobrodružný, ale který bude zároveň neobyčejně riskantní, budou to docela nervy. Na jedné straně víte, že jde o luxus, který si nemůžete dovolit. Na druhé si říkáte, že konečně máte šanci zažít lásku jako z románu, a je vám vyloženě líto, že byste ji měli kvůli nejistotě odmítat.


Panna: 

Krásné jsou zejména dny od středy do pátku. Ve vašem znamení je už Venuše a pořád ještě Slunce. V pátek se vám navíc o skvělé nápady postará trigon mezi Merkurem a Plutem. Pokud miláček přijde s tím, že byste měli o své další společné budoucnosti považovat důkladněji, měli byste souhlasit. To, co vám nabídne, je naprosto totožné s tím, co jste dosud považovali jen za svůj neuskutečnitelný sen.


Váhy: 

Pro další vývoj vašeho vztahu je potřeba společný projekt, na kterém budete pracovat oba a který budete oba vnímat jako něco, na čem vám záleží. Potíž vznikne v případě, kdy vy usoudíte, že tímto projektem má být plán společné cesty do míst, kam byste se jinak nedostali, zatímco miláček usoudí, že tím, o co byste se spolu měli starat, by mohlo být vaše společné dítě.


Štír: 

To, že máte na svého partnera méně času, než by se vám líbilo, kvalitu vašeho vztahu nijak neohrožuje. Je potřeba, abyste chvíle, kdy na sebe máte čas, trávili intenzivně a hlavně spolu. Když to dokážete, partner vám odpustí všechno včetně večerů, kdy doma seděl sám. Pokud však v řídkých volných chvílích budete mlčet a zírat do neznáma, bude z toho leda tak průšvih.


Střelec: 

V pondělí, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Venuší a Uranem, nesmíte v žádném případě sedět doma! Seznamovat se budete dopoledne v podmínkách, v nichž byste jindy na lásku ani nepomysleli. O seznámení se postarají zejména trapasy a podobné záležitosti. Když po zvládnutí všech nepříjemností pozvete toho druhého na kávu, navážete vztah, který předčí všechno, co jste dosud prožili.


Kozoroh: 

Se šéfem je to náročné. Neustále vás kontroluje, hlídá a sleduje. Navíc se můžete těšit na jeho jedovaté poznámky. Podle něj vás mají motivovat, ale vás jimi leda tak srdečně štve. Až kolega vás upozorní, že je všechno ve skutečnosti jinak. Váš nadřízený se do vás tak trochu zamiloval, a to, co dělá, dělá jenom proto, aby mohl ve vaší společnosti být co nejdéle a co nejčastěji.


Vodnář: 

Hlavně si nenechte namluvit, že nuda je v déletrvajícím vztahu nutná a vyhnout se jí nedá. Využijte Slunce, které se v pátek večer dostává do Vah, a na víkend si naplánujte něco, co by se vám i miláčkovi zamlouvalo a co by vás oba bavilo. Najednou se začnete bavit i o něčem jiném, než o běžných provozních problémech, a veškerá nuda bude rázem pryč.


Ryby: 

Novoluní, které ve vašem partnerském sektoru ve středu probíhá, vám přináší ve vztazích šance na nové a daleko příjemnější začátky. Pokud chcete za minulostí udělat tlustou čáru a odstartovat další etapu vašeho partnerského života, máte příležitost. Navíc vám i miláček potvrdí, že chce na všechno, co vás dosud dělilo, zapomenout a dát vám dvěma ještě jednu šanci.