Týdenní horoskopy lásky od 17.10.2016 do 24.10.2016

Beran: 

Ve chvíli, kdy vám partner začne mluvit do života způsobem, který se vám ani trochu nelíbí, se musíte ozvat. V další etapě by bylo dobré, abyste si promluvili o tom, co ho k takovému jednání nutí. Udělejte si na to čas hned v pondělí! V úterý se Venuše přesouvá do Střelce a vy potřebujete, aby mezi vámi byla pohoda, bez níž byste se domů snad ani netěšili.


Býk: 

Přiznáváte si, že partner je pro vás velice atraktivní, a zároveň se o stabilitu vašeho vztahu trochu bojíte. Pokud nechcete, aby mezi vás vnikla nuda, měli byste na víkend vymyslet nějaký zajímavý program. Miláček vám sice nejdříve vysvětlí, že byste pořád jen vyhazovali, ale pak bude rád, že jste ho vytáhli někam, kam by se sám v životě nevypravil.Blíženci: 

Užijte si středu a čtvrtek, kdy miláček konečně uzná, že i vaši kamarádi mají svá nepochybná plus. Ve chvíli, kdy bude potřebovat lehce zatlačit v práci, kde prochází výběrovým řízením, vy aktivujete své známé a opravdu mu pomůžete. Nebude na tom nic obtížného, protože byl stejně nejlepší, ale vy máte dostatek rozumu, takže mu to nahlas raději neříkáte.


Rak: 

Než se rozhodnete k zásadní životní změně, měli byste to probrat s partnerem. Pokud to provedete jako svou samostatnou akci, nesmíte se divit, když se miláček naštve a v přívalu vzteku vám vytkne i to, co s tím nemá nic společného. Využijte pondělí, kdy je Venuše ještě ve Štíru, a všechno s ním proberte. Když budete rozumní, máte jeho spolupráci zaručenou!


Lev: 

Když má partner hodně práce, opravdu si ji nevymýšlí. Nerozčilujte se, že na vás nemá čas a nepodezírejte ho, že to dělá proto, že se vám chce vyhýbat. Situace se změní ve čtvrtek, kdy se všechno konečně vrátí do normálu. Počítejte však s víkendem, kdy s vámi miláček stejně nebude mluvit, protože bude v každé volné chvíli dohánět spánek, který v poslední době zanedbával.


Panna: 

Počítejte s tím, že jde o týden, který bude pro vás i pro partnera zkouškou a testem. Situace se vyhrotí v úterý, kdy se Venuše dostane do Střelce, a kdy začnete přemýšlet, zda k němu nejste až zbytečně tolerantní. Bylo by dobré, abyste se vždycky ve chvíli, kdy vás něco takového napadne, kousli do jazyka, a hlavně nic z toho, co vám právě probíhá hlavou, neříkali nahlas.


Váhy: 

Konečně se dostáváte do stavu, kdy se před partnerem přestáváte ostýchat a začínáte s ním mluvit na rovinu. Počítejte s tím, že se od něj a o něm dozvíte něco, o čem jste až dosud neměli vůbec tušení. Naštěstí už máte dost životních zkušeností, a dovedete si představit, kolik sebepřemáhání ho takové otevření stálo - a ani vás nenapadne, že byste se mu mohli smát.


Štír: 

O zábavu se vám postará miláček, který se rozhodl, že se s předstihem připravíte na nastávající společenskou sezónu a hodlá vám koupit šaty. Průšvih je v tom, že váš vkus se s tím jeho nějak nesetkává. To, co se líbí jemu, si vy na sebe nevezmete, ani kdyby vás mučili. Naštěstí je o víkendu Luna v Raku! S její pomoci mu už vysvětlíte, že vám má koupit to, co se vám líbí a v čem se cítíte dobře.


Střelec: 

Na to, že máte miláčka, který prakticky myslí, jste byli až dosud pyšní - ale nyní vám to skoro začíná vadit. Vaše polovička vám místo romantických nebo alespoň chutných maličkostí jako dárek přinese něco, co je sice drahé, ale tak praktické, že to jako dárek vůbec nevnímáte. Pak si můžete vybrat, zda budete předstírat, že vás potěšil, nebo zda mu bez okolků sdělíte pravdu.


Kozoroh: 

Připravte se na hodně náročný týden. Týká se to zvláště středy a čtvrtka, kdy se musíte srovnat s vlivem hodně obtížných aspektů. Pokud máte chuť partnerovi dokazovat, že máte za všech okolností pravdu, zatímco on se mýlí, raději nic neříkejte. Týká se to zvláště čtvrtka, kdy jste pod vlivem opozice mezi Merkurem a Uranem, a kdy toho můžete říct víc, než je zdrávo.


Vodnář: 

V úterý se Venuše přesouvá do Střelce a vy zjišťujete, že život je daleko komplikovanější, než jste si dosud mysleli. Zajímavě se vyvíjí vztah s člověkem, kterého jste zatím považovali jen za kolegu a z žádných postranních úmyslů jste ho nepodezírali. Pustíte se do románku, který vaše pracovní postavení zkomplikuje, nebo ho odmítnete a pak budete litovat promarněné příležitosti?


Ryby: 

Pokud máte pocit, že romantika z vašeho vztahu pomalu vyprchává, nezbude, než abyste s tím začali něco dělat. Využijte pátku a soboty, kdy Luna prochází vaším sektorem romantiky, a partnera pozvěte na film, který jemu i vám dodá inspiraci. Recept je to sice prastarý, ale opět se potvrdí, že staré a osvědčené způsoby bez problémů fungují i v nynější uspěchané době...