Týdenní horoskopy lásky od 17.04.2017 do 24.04.2017

Beran: 

Opravdu to nemáte jednoduché. Moc rádi byste věřili tomu, co vám miláček říká, ale předchozí zkušenosti vás varují. Naštěstí dokážete využít energie Merkura, který se ve čtvrtek zpětným chodem vrací do vašeho znamení, a promluvíte si s ním tak, jak jste to měli udělat už dávno. Hovor moc příjemný nebude, ale jeho výsledek posune váš vztah tak, abyste oba byli spokojenější, než dosud.


Býk: 

Debaty, které vedete ohledně partnerových koníčků, jsou stále častější. Vy máte pocit, že miláček na své zábavy utrácí tolik, že vám to pak chybí v rodinném rozpočtu; partner si zase myslí, že mu dopřejete méně, než na co má nárok. Pokuste se využít víkendové Luny z Ryb a s její pomocí mu vysvětlete, že sice chápete, že ho jeho koníčky baví, ale děti mají své potřeby a jíst musíte i vy dva.Blíženci: 

Velice pozitivně na vás působí trigon mezi Sluncem a Saturnem. Jev sám se sice uskuteční už v pondělí, ale jeho vliv příznivě ovlivní celou první polovinu týdne. Pokud to jde, dopřejte sobě i miláčkovi chvíli samoty. Rychle se ukáže, že pár hodin, které jste trávili výhradně se svým partnerem, bude pro vás vztah užitečnější, než série sezení v manželské poradně.


Rak: 

Jediné, co v tomto týdnu opravdu nutně potřebujete, je míra. Pokud chcete někomu pomáhat, udělejte to, ale nejdříve přemýšlejte, zda vás k tomu vede opravdu jen nezištný altruismus. Kdybyste náhodou pochopili, že vám ani tak nejde o to, abyste mu pomohli, ale o to, abyste se dostali blíže k člověku, který se vám vyhýbá a o vaše city nestojí, měli byste ještě uvažovat.


Lev: 

Konečně se můžete těšit na víkend, během něhož vás nebude trápit žárlivost, o které dobře víte, že protivná a zároveň zbytečná. Ve chvíli, kdy se Mars v pátek přesune z Býka do Blíženců, se stane něco, co aktuální situaci beze zbytku vysvětlí, a co vám vrátí důvěru ve svět i ve vašeho miláčka. Kdybyste se rozhodli, že za tím, co bylo, uděláte tlustou čáru a začnete znovu, bude to skvělé!


Panna: 

Využijte Merkura, který prochází až do čtvrtka Býkem, a s jeho pomocí otevřete téma, které mezi vás a partnera vnáší zbytečné neshody. Miláček ukáže, že i on má značnou dávku zdravého rozumu, a sám přijde s nápadem, co dělat. Vy budete z jeho realistického přístupu tak perplex, že mu všechno odkýváte. Pokud vydržíte, a nezeptáte se ho, proč to nemohlo být dřív, bude to vynikající!


Váhy: 

Na vaší lásce se negativně podepíše roztržitost. Zvláště v pondělí a v úterý hrozí, že si zapomenete nabít mobil a miláček se vám bude dovolávat marně. Nejde o nic důležitého, ale vy mu budete přesto obtížně vysvětlovat, že váš přístroj byl opravdu jenom obyčejně vybitý, a nikoliv vypnutý proto, že jste se potřebovali klid na zálety nebo rovnou na milostné hrátky.


Štír: 

Zatímco si ostatní užívají Velikonoc, vy řešíte zásadní životní dilema. Akutní je to sice až ve středu nebo ve čtvrtek, ale vy přesto trávíte koledu přemýšlením. Nevíte, zda podlehnout pokušení, které se vám rýsuje ve velice lákavých barvách nebo mu s vynaložením veškerých sil odolat. Ať se už rozhodnete pro cokoliv, budete výsledkem zklamaní, protože vám ta druhá možnost najednou začne připadat lepší.


Střelec: 

Když s vámi miláček nechce o něčem mluvit, nesnažte se ho rozpovídat násilím ani tlakem. Bude daleko lepší, když začnete mluvit vy sami, a to, že vám neodpovídá, nebudete komentovat. Když vydržíte do středečního odpoledne, kdy se Luna dostává do přátelského Vodnáře, otevře se vám vaše polovička tak, že budete jen koukat - a budete moc rádi, že jste ho do svěřování nenutili.


Kozoroh: 

Když miláček přijde s tím, že svůj vzhled vylepší pomocí plastické chirurgie, musíte především zůstat v klidu. Nechte ho, aby se vypovídal, a jeho rozhodnutí začněte nahlodávat až potom. Neříkejte mu, že se vám líbí i tak, ale spíše mu předestřete veškeré nepříjemnosti s operací spojené - a vysvětlujte, že byste byli neradi, kdyby ho bolelo něco, co ho bolet nemusí.


Vodnář: 

Od pozdního středečního večera, kdy se Slunce dostává do Býka, si musíte dávat pozor na pusu. Nezapomeňte, že ještě skoro celý čtvrtek pobývá v Býku i Merkur, jehož energie může váš partnerský vztah značně zkomplikovat. Pokud chcete něco prosadit, máte sklon volit argumenty, které vašeho miláčka jen naštvou - a pak se divit, že se urazí a probírá s vámi jen to, co je naprosto nutné.


Ryby: 

Začátek týdne není nijak příjemný, protože máte všeho až nad hlavu. Vynahradíte si to až o víkendu, kdy se Luna konečně dostane do vašeho znamení, a kdy si pořádně odpočinete. Navíc se můžete těšit na veškerá seznámení. Nahlas sice tvrdíte, že vás životní zkušenosti odnaučily věřit v lásku na první pohled, ale teď si sami přiznáte, že to tak zlé opravdu není.