Týdenní horoskopy lásky od 16.01.2017 do 23.01.2017

Beran: 

To, že vaše bývalá láska projeví touhu po návratu a ohnivými slovy vám začne vysvětlovat, jak svého minulého rozhodnutí lituje, ještě neznamená, že jí musíte padnout kolem krku. Vyslechněte si její argumenty, ale zároveň ji ujistěte, že se váš i její život od základů změnil a do stejné řeky se vstupovat nedá. Líbit se jí to nemusí, ale vy se přemluvit nenechejte!


Býk: 

Všechno důležité, včetně toho, co se vztahů týče, musíte zvládnout do čtvrtečního večera. Slunce je v Kozorohu a vy se rozhodujete tak, aby ke slovu přišlo jak srdce, tak chladný rozum. Když důležité rozhovory odložíte na víkend, kdy je Slunce ve Vodnáři, převládne svobodomyslná nálada a vy se na vztah, pro který byste ještě nedávno obětovali cokoliv, velice rychle vykašlete.Blíženci: 

Vzhledem ke kvadratuře mezi Marsem a Saturnem, která týden ovlivňuje, je v jednání doporučeníhodná opatrnost. To, že chcete miláčkovi něco vytknout, je přirozené, ale musíte vybrat vhodný způsob, jímž to uděláte. Když přijdete s tím, že od začátku vašeho vztahu dělá samé nesmysly, které teď jen vyvrcholily, nesmíte se divit, že se naštve a začne nahlas uvažovat, proč s vámi ztrácí čas.


Rak: 

Nadšení pro nový vztah v sobě nějak necítíte ani v případě, kdy si musíte přiznat, že ten přitažlivý člověk, o kterého každý den doslova zakopáváte, se vám do cesty neplete pouze náhodou. V pátek, kdy na Pluta ve vašem sektoru partnerství začne působit Venuše, se sami sebe zeptejte, zda ho neodmítáte jen proto, že máte strach, abyste neutrpěli další citové zranění vzápětí po tom, co jste se z jednoho vylízali.


Lev: 

Hlavně o víkendu nečekejte od partnera nemožné. Pokud spolu máte jít na ples nebo na večírek, předem si uvědomte, že Luna ve Štíru podobné akci moc nepřeje, a zavčasu přijměte preventivní opatření. Na miláčkovy jedovatosti neodpovídejte, své vlastní neprodukujte. Kdybyste se ještě překonali a pochválili ho, že mu to opravdu sluší, spolehlivě byste tím nebezpečí hádky zažehnali.


Panna: 

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, máte šanci, abyste leccos ve vašem životě změnili k lepšímu. Můžete si s miláčkem promluvit o tom, co vám ve vztahu chybí, a spolu s ním popřemýšlet, zda by to nešlo alespoň trochu změnit. Když budete své návrhy předkládat způsobem, který ho nenaštve, ale přinutí k přemýšlení, je úspěch vaší mise stoprocentně jistý!


Váhy: 

Na to, abyste se svým miláčkem probírali rodinné záležitosti (zvláště ty, které se týkají majetku) ještě nedozrál čas. Pokud to uděláte, riskujete, že se miláček o vašich rodinných poměrech dozví víc, než je zdrávo, a vy pak nebudete vědět, zda je s vámi ze skutečné lásky, nebo proto, že zjistil, že vám prateta odkáže majetek, který by sám v životě nezískal.


Štír: 

V pondělí a v úterý dopoledne, kdy Luna prochází znamením Panny, si můžete klidně a bez jakéhokoliv nebezpečí naplánovat setkání s kamarády. Když to oznámíte miláčkovi, nebude naštvaný ani uražený, ale sám a nahlas řekne, že si podobný relax opravdu zasloužíte, a že vám ho přeje. Neptejte se, co ho k takové velkorysosti přimělo, a buďte rádi, že ji konečně projevil.


Střelec: 

I vy se můžete dožít chvíle, kdy svému miláčkovi pomůžete ve velmi komplikované a nepříliš příjemné situaci. Je jenom potřeba, abyste aktivovali svůj zdravý rozum a poradili mu to, co by on sám sice nikdy neudělal, ale co podle vašich zkušeností stoprocentně zabere. Projevy díků, které pak sklidíte, budou tak upřímné, že vám to skoro až vžene slzy do očí.


Kozoroh: 

I když váš miláček mluví podstatně méně, než jste zvyklí, propasti, jež by mezi vámi vznikla, se bát nemusíte. Pokuste se počkat na neděli, kdy se Luna propracuje do povídavého Střelce a celé téma otevřete. Následně zjistíte, že vás miláček jen nechtěl obtěžovat svými problémy, Domníval se, že je to ve srovnání s tím, co musíte řešit vy, totálně nedůležité a nepodstatné.


Vodnář: 

To, že váš miláček přijde z práce později než obvykle, opravdu není důvodem k obavám, ke strachu, ani ke zbytečnému podezírání. Pokud se rozhodnete, že se k pravdě propracujete tak, že ho podrobíte křížovému výslechu, bude to přímá cesta do pekel. Nakonec vybuchne a sdělí vám, že se zdržel jen proto, že vám sháněl dárek k narozeninám, a bude po náladě...


Ryby: 

Nerozhodí vás lautr nic, a nečekaná návštěva rodičů vašeho miláčka tím méně. Máte rozum, takže se neomlouváte za to, jak to u vás vypadá, ale ze všech sil se snažíte, aby se jim u vás líbilo. Odměna přijde vzápětí a bude až neskutečně příjemná. Rodiče vašeho miláčka mu nahlas řeknou, že může být moc rád, že vás má, protože ve vás konečně našel životní štěstí.