Týdenní horoskopy lásky od 15.08.2016 do 22.08.2016

Beran: 

Jde o týden, kdy si musíte vybrat mezi hrdostí a láskou. Je velice pravděpodobné, že vám zavolá váš bývalý partner a přizná se, že to, že se s vámi rozešel, byla jeho zásadní životní chyba. S rozhodnutím nepospíchejte, protože ten nejlepší nápad, jak celou situaci vyřešit tak, abyste zbytečně neublížili jemu ani sobě, přijde až v sobotu večer nebo v neděli.


Býk: 

Nepřidělávejte si potíže tím, že budete zbytečně šetřit. Miláček vám slíbí cokoliv, ale to neznamená, že to bude taky schopen dotáhnout do konce. Když vám chce imponovat svou zručností, je to hezké, ale vy byste se předem měli zajímat, zda má s danou prací zkušenosti. Jinak riskujete, že všechno rozvrtá a vy pak budete stejně muset volat někoho, kdo to uvede do pořádku...Blíženci: 

Rodinné záležitosti neřešte, protože se vám to stejně nepodaří. Kdyby se partner náhodou rozhodl, že se v tom bude angažovat sám, nic mu nerozmlouvejte, ale nenápadně ho upozorněte na možná rizika a úskalí. Spolehlivě zabere něco, co zaujme jeho neklidnou mysl tak, že ho všechno, co se jí přímo netýká, přestane zajímat a on o tom nebude přemýšlet.


Rak: 

Vaše láskyplná povaha vám může nadělat víc problémů, než jste čekali. Za všechno může Venuše ve vašem sektoru komunikace, a všichni ti, kteří si k vám navykli v krizi chodit pro radu. Váš aktuální partner nechápe, že jste svému ex- schopni radit s jeho citovými problémy, a má pocit, že ho to ohrožuje. Vy mu sice vysvětlujete, že se bojí zbytečně, ale on vám stejně nevěří...


Lev: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, věnujte miláčkovi daleko větší pozornost než doposud. Obvykle takové jednání považujete za nedůstojné, ale teď ho opravdu musíte přesvědčit, že je pro vás tím nejdůležitějším člověkem a největším životním darem. Až na konci roku se dozvíte, že jste tím zachránili vztah i společný život.


Panna: 

Než začnete dělat kravál, pořádně to prodýchejte a napočítejte minimálně do sta. Jenom tak nebudete mluvit víc, než je zdrávo, a neohrozíte zbytečně váš vztah. Pokud jste přišli na to, že před vámi partner něco tají, dojde vám, že to nedělal proto, že by vás neměl dost rád a že by vám nevěřil, ale naopak proto, že vás rád má a chce vás uchránit od zbytečných starostí a stresů.


Váhy: 

Jde o klidný týden, kdy se všechno daří podle vašich představ. S miláčkem si užíváte letní pohody, ve které nechybí ani společná návštěva kina, ani neuspěchané posezení v kavárně. Zvláštní dokonalosti pak společnými silami dosáhnete při přípravě domácí zmrzliny nebo jiných dobrůtek, které vašemu společnému létu dodají další velice příjemný rozměr.


Štír: 

Potíže mohou být kvůli práci. Zatímco vás to, co vás živí, baví do té míry, že to říkáte i nahlas, miláček bude právě kvůli práci silně naštvaný. Na jedné straně má pocit, že musí dělat něco, co nechce, na druhé vám vaše nadšení pro věc trochu závidí. Pokud mu chcete pomoci, měli byste ho přesvědčit, že se má na svou nynější práci vykašlat a jít dělat něco, co ho baví víc.


Střelec: 

V době, kdy Slunce prochází Lvem a ve Vodnáři nastává úplněk, prožíváte stejně jako každý rok nový příval citů. Pokud jste nezadaní, můžete se těšit na seznámení s člověkem, který je v podstatě vaší druhou polovinou. Pokud zadaní jste, opět se přesvědčíte, že váš partner není sice naprosto ideální, ale pořád je lepší než ti, kteří vaším životem prošli před ním.


Kozoroh: 

Asi nezbude, než abyste se trochu přemáhali. Když se miláčkovi povede něco, na čem mu opravdu hodně záleželo, nedávejte najevo, že je to k ničemu (i když si to v hloubi duše myslíte), ale vyslovte náležitou gratulaci. Kdybyste to zvládli natolik, že byste partnera se zbytkem rodiny pozvali na slavnostní večeři a tam na jeho počest přednesli přípitek, bylo by to ještě lepší!


Vodnář: 

Léto bez kořenění flirtem by sice nebylo to pravé, ale vy se do podobných akcí raději nepouštějte. Už tak máte dost problémů s lidmi, kteří váš vlídný zájem o svou osobu berou jako skryté vyznání lásky a vy jim musíte dost klopotně vysvětlovat, že jste něco podobného vůbec nezamýšleli. Pokud chcete prožít klidný týden, sklopte oči a z práce utíkejte rovnou domů!


Ryby: 

Na to, abyste si ve svých láskách udělali pořádek, je ještě brzy, ale teď si mezi ně musíte vnést alespoň základní systém. Hned v pondělí využijte Luny z Kozoroha a rozplánujte si čas, který jim chcete věnovat, tak, aby se u vás ani náhodou nepotkaly. Dá to sice trochu práce a hodně přemýšlení, ale pohoda a bezpečí, které si tím na celý týden zajistíte, za to přece stojí...