Týdenní horoskopy lásky od 15.05.2017 do 22.05.2017

Beran: 

Týden se snažte přežít, protože to na žádnou velkou partnerskou domluvu nevypadá. O zdařilejší komunikaci se pokuste až v neděli po poledni. Slunce bude v upovídaných Blížencích, Luna se dostane do vašeho znamení a vy zjistíte, že vám nedělá problémy házet kolem sebe fórky, kterým se váš miláček směje stejně upřímně jako v dobách, kdy jste spolu začínali.


Býk: 

Pokud máte potíže v práci, taky si je tam vyřiďte. Domů je netahejte a s partnerem je neprobírejte. Když to uděláte, riskujete hysterického miláčka, který vidí vaši budoucnost v těch nejhorších barvách. Když se mu se vším, co se dělo, svěříte až ve chvíli, kdy bude všechno vyřešené, ušetříte si zbytečné nervy a ještě se miláčkovi budete jevit jako člověk, který si poradí úplně se vším.Blíženci: 

Konfrontace s bývalou láskou dopadne naprosto jinak, než jste čekali. Místo smutku a jiných negativních pocitů budete upřímně rádi, že jste se od tohoto člověka dokázali osvobodit. Když uvidíte, jak po jeho boku trpí jeho aktuální partner, svou nynější svobodu si začnete chválit - a dokonce usoudíte, že je zbytečné, abyste si někoho hledali jen proto, že samota tíží.


Rak: 

V pondělí a v úterý, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, se obrňte trpělivostí. Týká se to hlavně pondělí, kdy se musíte navíc vyrovnat s vlivem Merkura z Berana, a se zvýšenými nároky, které na vás mají v práci. Když domácí hovory odložíte na úterý, zjistíte, že v práci se všechno samo od sebe srovnalo. Váš miláček se navíc projevuje jako rozumný člověk, který věci nehrotí, ale naopak má pochopení.


Lev: 

Hned na začátku týdne si uvědomíte, že člověk, kterého jste si vybrali, patří k opravdu nechápavým lidem. Když mu naznačujete, že se vám líbí, nevnímá. Následuje paradoxní situace, kdy všichni kolem ví, že jste do něj zamilovaní, zatímco on tvrdohlavě tvrdí, že jste jen kamarádi. Využijte nedělního odpoledne, vsaďte vše na jednu kartu, a o svých citech ho informujte nahlas a jasně.


Panna: 

Merkur, který v úterý ráno vstupuje do Býka, z vás a vašeho miláčka učiní pár snů. Přestanete hledat to, co vás rozděluje, a začnete hledat to, co vás spojuje. Navíc se dokážete volně bavit o nejen o partnerských záležitostech, ale i o tom, na co obvykle nemáte čas. Nedělní večer vás najde v zapálené debatě, kdy budete rozebírat knížku, kterou jste oba četli, a na niž máte každý jiný názor.


Váhy: 

Týden proběhne v klidu, ale pátek bude náročný. Váš miláček vás chce překvapit, a vymyslí akci, která vyžaduje plné nasazení - a do níž se vám vzhledem k únavě, kterou jste za celý týden nasbírali, nechce. Vyberte si, zda budete namáhat hlavu hledáním vhodné výmluvy, nebo zda mu přímo řeknete, že toho máte plné zuby a požádáte ho, aby to odložil na vhodnější termín.


Štír: 

Využijte Slunce, které se až do sobotního večera nachází ve vašem partnerském sektoru, a s miláčkem si promluvte o tom, co vám ve vztahu chybí. Pokud se budete chovat tak, aby si nemyslel, že si z něj děláte legraci, můžete se domluvit rychle a dobře. Vy konečně začnete akceptovat požadavky svého partnera, a on se začne chovat tak, abyste si ani vy neměli na co stěžovat.


Střelec: 

Uran, který se nachází ve vašem sektoru romantických lásek, odebírá trigon od Saturna ve vašem znamení - a vy pod jeho vlivem usoudíte, že je nejvyšší čas, abyste se konečně usadili. Nejpřekvapenější bude váš miláček, protože s něčím takovým vůbec nepočítal. Jeho následná reakce bude tak nadšená, že rychle pochopíte, že je opravdu rád a že s vámi půjde dalším životem a s chutí.


Kozoroh: 

Merkur ve vašem sektoru romantických lásek vás najednou zbavuje ostychu. Zatímco dosud jste si říkali, že miláček přece musí pochopit, co k němu cítíte, teď vám došlo, že je potřeba, abyste svým citům konečně dali odpovídající formu. Kdybyste v pátek nebo v sobotu využili Luny ve svém sektoru komunikace a projevili city ve verších, bylo by to naprosto dokonalé...


Vodnář: 

Je možné, že se vám ještě jednou připomenou chyby, které jste udělali na počátku roku. Naštěstí máte chápavého partnera, který vzpomínky přikoření humorem a ani ho nenapadne, aby kolem toho dělal zbytečnou vědu. Vy byste se pak měli tvářit chápavě a dávat najevo, že se za své zimní výroky stydíte. Když navíc slíbíte, že je nikdy nezopakujete, nic tím nezkazíte...


Ryby: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy se Luna nachází ve vašem znamení, jste plní pochopení a lásky ke všemu lidstvu. S miláčkem se nehádáte, ale naopak se s ním snažíte najít společnou řeč. Pokud vás zná, je docela možné, že si tyto dny vybere k hovoru o něčem, co se vám ani trochu nelíbí. Odkýváte mu všechno, co chce, nebo se z posledních sil vzchopíte a vyslovíte rozhodný nesouhlas?