Týdenní horoskopy lásky od 13.03.2017 do 20.03.2017

Beran: 

V pondělí si dejte pauzu, v úterý se rozpovídejte, a o víkendu využijte výhod Merkura, který se ve vašem znamení setkává s Venuší, naplno. Pokud potřebujete miláčka přesvědčit, netlačte zbytečně na pilu, ale spíše před ním rozkládejte nejrůznější možnosti s tím, že si z nich vyberete. To, že nakonec zvolíte to, co jste chtěli od začátku, je potom naprosto přirozené.


Býk: 

Počítejte s velmi intenzivní pracovní atmosférou, která vyžaduje ještě intenzivnější nasazení. V práci toho máte opravdu hodně, a domů se vracíte neskutečně unavení. Oba uděláte dobře, když nebudete trvat na zajetých pořádcích, ale své životní tempo přizpůsobíte tomu, co se děje. Neztrácejte čas a energii tím, že budete připravovat teplou večeři, bez níž se klidně obejdete!Blíženci: 

Hlavně v pátek, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Saturnem, si dávejte pozor, abyste nezavdali příčinu k pomluvám. V práci se chovejte zdrženlivě, maily promazávejte. Před odchodem domů navíc zkontrolujte zprávy a zbavte se všech, které by se daly dvojsmyslně vykládat. Vypadá to jako zbytečná opatrnost, ale hned po návratu domů zjistíte, že jste udělali dobře.


Rak: 

V práci toho máte až nad hlavu, a proto není divu, že si doma rádi užijete klidu a nerušené pohody. Příznivě se projeví i rodiče vašeho miláčka! Dobrovolně a sami se navrhnou, že pohlídají vnoučata, čímž vám darují krásný víkend ve dvou. Kvůli únavě, která se za celý týden nastřádá, ho sice strávíte převážně spánkem, ale tím se jim snad chlubit nemusíte.


Lev: 

Jde o týden, který můžete brát jako odpočinkový - a taky si ho spolu s partnerem zasloužené užít. Nemusíte řešit nic akutního, takže jediným důvodem k debatám bude výběr filmu, na který se rozhodnete o víkendu vyrazit. Pokud se v této chvíli dokážete projevit s náležitou velkorysostí, a dovolit miláčkovi, aby si vybral podle svého gusta, bude to naprosto skvělé!


Panna: 

Hlavně je potřeba, abyste si přiznali, že máte práce až nad hlavu! Pak je už jen krok ke zjištění, že vám doma lezou všichni na nervy. Když vám to dojde, pochopíte, že se situace bude s ubíhajícím týdnem zahušťovat a vrcholu dosáhne v pátek. Kdybyste si místo přímé cesty domů v pátek po práci naplánovali setkání s kamarády, vrátíte se domů ve skvělém rozmaru, který vám vydrží až do neděle.


Váhy: 

Hlavně si nemyslete, že musíte za všech okolností přistupovat na kompromisy! Pokud jste v déletrvajícím vztahu, jinak to nejde - ale pokud se svým objevem teprve začínáte, bylo by to nerozumné. Když člověku, s nímž se poznáváte, vysvětlíte, že máte na partnera požadavky, z nichž ustupovat nehodláte, v žádném případě ho to neodradí, ale jeho zájem se naopak ještě zvýší.


Štír: 

Využijte Slunce, které se aktuálně pohybuje vaším sektorem romantických lásek, a spolu s miláčkem si popovídejte o smyslu života, a o tom, čeho byste spolu ještě rádi dosáhli. Partner bude nejdříve překvapený, ale pak z toho bude jeden z nejplodnějších hovorů, které jste spolu vedli. Navíc zjistíte, že jste si svého miláčka vybrali opravdu dobře, což je taky pozitivní.


Střelec: 

Když miláček přijde s tím, že by si rád nechal vybělit zuby nebo podstoupil jiné vylepšení zevnějšku, hlavně se nezačněte smát! Týká se to zejména druhé poloviny týdne, kdy máte všeho dost a kdy na podobné úvahy reagujete tak, že tím svého životního druha jen naštvete. Když mu řeknete, že o tom popřemýšlíte a pokusíte se v rodinné kase najít příslušnou částku, bude to lepší.


Kozoroh: 

Hlavně si uvědomte, že je váš miláček už dlouho dospělý, a nesnažte se ho vychovávat. Pokud dělá něco, co se vám opravdu nezamlouvá, měli byste si uvědomit, že má sice chyby, které by někdo jiný neměl, ale zase má dobré vlastnosti v míře, kterou jste u nikoho jiného nezaregistrovali. Kdybyste mu to ještě dokázali říct nahlas, bylo by to vynikající!


Vodnář: 

Je to nezvyklé, ale ve vašem vztahu přejímá veškerou iniciativu miláček, zatímco vy poslušně vykonáváte to, co navrhne nebo o co vás poprosí. Zpočátku bude vaše polovička naprosto nadšená, ale záhy pochopí, že bude lepší, když rozdělení aktivit vrátí do původní podoby tak, abyste oba současně pracovali, a oba si taky po zásluze užívali odpočinku a nerušené pohody.


Ryby: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve Štíru, vzniká atmosféra, kdy můžete svůj vztah posílit a pozitivně ovlivnit. Stačí, když se s miláčkem nesetkáte až doma, ale domluvíte si rande někde, kde jste spolu ještě nikdy nebyli. Najednou se mezi vás vrátí atmosféra časů, kdy jste spolu začínali, a vy si uvědomíte, že vaše láska je sice zralejší, ale přesto stejně silná jako byla kdysi...