Týdenní horoskopy lásky od 13.02.2017 do 20.02.2017

Beran: 

I když to nemíváte ve zvyku, nastal čas, kdy byste si měli dopřát chvíli klidu a o svém vztahu přemýšlet. Pokud pak usoudíte, že před vámi miláček něco zásadního tají, překonejte svou nechuť k ponorům do cizí duše, a přímo se ho zeptejte, co se děje. Odpověď, která padne, vás sice překvapí, ale zároveň vám dokáže, že se není čeho bát, protože váš vztah v ohrožení není.


Býk: 

I když je vaše fyzická výdrž obdivuhodná a vaši aktivitu vám lze jen závidět, nároky, které na vás klade váš miláček, uspokojit nedokážete ani v případě, kdy se opravdu snažíte. Pokud vaše polovička usoudí, že byste měli pracovat tak, abyste jí domů nosili milióny a zároveň chodili ve stavu, který vám dovolí, abyste se naplno věnovali nejdříve domácnosti a pak jemu, musíte mu dokázat vysvětlit, že oboje dohromady nezvládne nikdo.Blíženci: 

Situace se mění každou vteřinou! Dosud jste se ve chvíli, kdy vás miláček začal kvůli něčemu kárat, spolehlivě naštvali a reagovali jste tak, že z toho zaručeně byla hádka. Když vám jemně a vlídně vytkne něco v tomto týdnu, podá to tak, že budete nejdříve dojatí, pak usoudíte, že má vlastně pravdu, a nakonec se mu omluvíte, což je stav, jehož ve vašem vztahu není pamětníka.


Rak: 

Chvíli, ve které se rozhodnete zabojovat o svou lásku, musíte řádně načasovat. Když si podobnou akci naplánujete na čtvrteční večer, kdy jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Marsem, bez problémů objevíte argumenty, které musí vzít miláček v úvahu, i kdyby nechtěl. Nejdříve ho donutíte, aby nad nimi přemýšlel, a následně ho přimějete, aby vašemu vztahu dal ještě jednu šanci.


Lev: 

Na lásku si udělejte čas v neděli. Zaprvé budete mít po delší době konečně volno; zadruhé Luna prochází vaším sektorem romantických lásek, a stará se, aby všechno, co ohledně citů pronesete, znělo naprosto věrohodně. Definitivní sblížení však odložte až na pozdní večer. Kvadratura mezi Lunou a Neptunem se rozpadne, a ani jeden z vás si nebude myslet, že ho ten druhý nebere dost vážně.


Panna: 

Když miláček v pondělí, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, přijde s tím, že si chce promluvit o tom, co se mezi vámi děje, hlavně nic neříkejte. Jakmile by se dozvěděl, že na podobné řeči nemáte čas, protože vás zdržují od něčeho důležitějšího, byl by na vás právem naštvaný. Když mu ale slíbíte, že si na něj uděláte čas v sobotu večer, všechno se vylepší, uklidní a posléze i dá do pořádku.


Váhy: 

Jde o týden, kdy budete mít zase jednou po dlouhé době ničím nerušený klid. V pohodě budou dokonce i rodiče vašeho miláčka. Když přijdou s tím, že by se u vás rádi zastavili, ničeho se neobávejte. Opravdu si přijdou jen popovídat! Konfliktní témata na přetřes nepřijdou a vy s údivem zjistíte, že se snad poprvé v životě cítíte v jejich společnosti naprosto volně.


Štír: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, jste neobyčejně citliví - a vnímáte hlavně to, co se před vámi váš životní druh snaží zatajit. Naštěstí jste během života nabrali moudrost, takže z něj jeho tajemství nevytahujete, a počkáte, až o tom, co se děje, začne mluvit sám. Pak ho ale musíte vyslechnout soustředěně a dát mu najevo, že jeho starosti berete vážně a s řešením mu hodláte pomáhat.


Střelec: 

S údivem zjistíte, že vy a váš miláček sloužíte jako zdroj poučení pro mladší příbuzné i přátele. Přímo vám to asi neřeknou, ale v hloubi duše by byli moc rádi, kdyby jednou v partnerství fungovali stejně dobře jako vy. Počítejte s tím, že se u vás v neděli minimálně jeden z nich zastaví, probere s vámi úskalí svého aktuálního vztahu a požádá vás o radu.


Kozoroh: 

Váš miláček odmítá klid a pohodlí, bez kterého si vy nedovedete představit život, a nutí vás, abyste dělali něco, co je vám proti srsti. Když přijde s tím, že byste se měli překonat a jet s ním na dovolenou do krajů, které vás nelákají, snažte se mu vysvětlit, že takovou dovolenou si možná užije on, ale vy ji jen protrpíte. Pokud byste dokázali najít kompromis, který bude vyhovovat vám oběma, bylo by to daleko prospěšnější.


Vodnář: 

Pokud máte žárlivého partnera, počítejte s drobnou krizí. Proběhne patrně ve čtvrtek večer, a bude stát za to. Váš miláček vás podrobí výslechu, za jehož styl by se nemusel stydět ani zkušený kriminalista, a bude z vás chtít vytáhnout něco, o čem vy nemáte ani tušení. Až později zjistíte, že vás někdo z jeho známých viděl s kolegou, vašemu partnerovi to řekl, a ten kolem toho udělal román...


Ryby: 

Krásné bude zejména sobotní odpoledne. Slunce už bude ve vašem znamení, Luna ve Štíru a vy v naprosté pohodě. O lásce nebudete mluvit, ale pro svého miláčka jako důkaz lásky upečete jeho oblíbený koláč nebo uvaříte jeho zamilované jídlo. Miláček bude nadšený a konečně se začne chovat tak, abyste pochopili, že vás opravdu miluje, ale jenom o tom nemluví tak často, jak by se vám líbilo.