Týdenní horoskopy lásky od 12.12.2016 do 19.12.2016

Beran: 

Už od pondělí se máte na co těšit! Hned ráno vás naplno zasáhne trigon mezi Sluncem a Uranem, který vás donutí, abyste se se zájmem podívali na člověka, kterého jste až dosud jen míjeli. Když se to ve vás zlomí a vy na něm objevíte spoustu přitažlivých rysů a zajímavých vlastností, na nic nečekejte a hned mu to řekněte. Reakce se nebojte, odezva bude pozitivní!


Býk: 

Práce je spousta, ale to vám vůbec, protože vy máte většinu toho, co je podstatné, hotovo. Na rozdíl od ostatních vám dokonce zbude čas, abyste miláčka vytáhli někam, kde si podle vlastního výběru můžete buď povídat nebo harmonicky mlčet. Pokud si myslíte, že je čas, abyste do svého partnerského života vpustili nějakou zásadnější změnu, začněte o tom mluvit právě tam.Blíženci: 

V pondělí a v úterý večer, kdy Luna prochází vaším znamením, byste měli být vnímaví nejen k tomu, co váš miláček nahlas povídá, ale především k tomu, o čem významně mlčí. Využijte svého nepochybného talentu a jakýmikoliv prostředky z něj dostaňte to, o čem zatím nepromluvil. Bude to pro vás obohacující a kromě vylepšené nálady vám to přinese i vyšší sebevědomí.


Rak: 

Hlavně se nezbláznit! Uvědomte si, že není důvod, abyste v tomto předvánočním období stresovali sebe i rodinu, ale chovejte se tak, aby miláčkovi bylo vedle vás a s vámi dobře. Ve čtvrtek večer se pak můžete společnými silami pustit do pečení cukroví a důkladně zkoumat, zda jsou sladší kousky, které si berete z plechu, nebo polibky, které si navzájem kradete z úst.


Lev: 

Jste skvělí a skvěle v tomto týdnu taky zabodujete. Když si lehce erotické a silně slušivé prádlo, jímž jste chtěli miláčkovi vylepšit Štědrý večer, přinesete domů, neodoláte a uspořádáte mu poněkud předčasnou nadílku. Nadšení, které vzbudíte, bude pravé a tak upřímné, že nikoho z vás ani nenapadne, že jste si na tento krásný a vzrušující zážitek měli vlastně ještě pár dní počkat.


Panna: 

Přiznejte si, že toho, co se kolem vás děje, máte až nad hlavu! Úkolů přibývá a vy zjišťujete, že na to, co musíte stihnout, máte čím dále méně času. Naštěstí máte vedle sebe člověka, který nedovolí, abyste se upracovali, ale stará se, abyste si kromě práce našli i dostatek prostoru na odpočinek. Když vám navíc v neděli přinese snídaní až do postele, uznáte, že na tom vůbec nejste špatně...


Váhy: 

Z nedorozumění mít strach nemusíte. Na nebi se sice mohou objevit nějaké mráčky, ale vy si jimi nenecháte zkazit náladu. Pozor si však dávejte o víkendu, kdy se z nějaké akce můžete vrátit takříkajíc pod vlivem. Upřímnost je krásná ctnost, ale když ji začnete používat k tomu, abyste svého miláčka srovnávali s jeho předchůdci, k ničemu dobrému to nepovede.


Štír: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy se Luna nachází v Raku, to s miláčkem nemáte jednoduché. Neustále vám vysvětluje, že život je krásný jen v případě, kdy žijete ve spořádané rodině a kdy máte na ruce snubní prsten, a nechápe, že vy jeho řeči pouštíte kolem uší a vůbec na ně nereagujete. Tentokrát jeho návrhy ještě ustojíte, ale počítejte s tím, že celou věc brzy otevře znovu!


Střelec: 

Hlavně je potřeba, abyste pochopili, že váš miláček toho má stejně - nebo možná ještě víc, než vy, a podle toho se k němu chovali. Týká se to zejména pondělní a úterý, kdy přijde z práce unavený, naštvaný nebo dokonce obojí najednou. Když se ho v takové chvíli nebudete na nic ptát, podáte mu kávu nebo čaj, a zařídíte, aby kolem něj alespoň na chvíli zavládl klid, nikdy vám to nezapomene!


Kozoroh: 

Středeční úplněk v Blížencích vás přinutí k nejen k práci, ale i k úvahám. Naštěstí zjistíte, že máte vedle sebe partnera, který se v krizi postaví na vaši stranu způsobem, o němž ostatní mohou jenom snít. Když si domů přinesete práci, buď se vám sám od sebe a dobrovolně nabídne ku pomoci, nebo alespoň vytvoří atmosféru, ve které budete pracovat rychle a dobře.


Vodnář: 

To, že miláček na něco zapomene, je nepříjemné, ale rozhodně to není tragédie. Je možné, že zejména v pátek zapomene na něco, co nutně potřebujete k naplánovanému pečení - ale to je ve vašem případě spíš dar osudu. Díky jeho zapomnětlivosti si užijete volný večer, kdy se budete věnovat jeden druhému a kdy si promluvíte i o tom, na co vám obvykle nezbývá čas.


Ryby: 

Chcete lásku? Pokud po ní opravdu toužíte, nesmíte sedět doma, ale vyrazit mezi lidi. Týká se to zejména středy a čtvrtka, kdy se Luna nachází ve vašem sektoru romantických lásek a kdy se můžete zamilovat přesně tak, jak jste o tom dosud jen snili. Potíže však budou s vašimi rodinnými příslušníky. Mají pocit, že vás ztrácejí, a ze všech sil se vám snaží nový vztah překazit.