Týdenní horoskopy lásky od 12.06.2017 do 19.06.2017

Beran: 

V lásce hrajete vabank, a pak se divíte, že se vám dlouhodobé životní plány doslova sypou pod rukama. Uvědomte si, že nápady, které v tomto týdnu přicházejí, jsou vyloženě riskantní. Pokud máte pocit, že byste měli věrnost svého partnera testovat tím, že přemluvíte kamaráda, aby se ho pokusil svést, nedělejte to. Jde o rozhodnutí, jehož byste záhy upřímně litovali.


Býk: 

Stacionární Neptun vnese mezi vás a vaše kamarády problémy, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Ve chvíli, kdy zjistíte, že jeden z kamarádů své city k vám změnil, nerozčilujte se, ani si z něj nedělejte legaci. Zklidněte se, pozvěte ho někam, kde vás nebude nikdo rušit, a tam mu vysvětlete, že vám jeho city lichotí, ale že v něm budete mít raději dobrého kamaráda než pochybného partnera.Blíženci: 

Jde o týden, který otestuje váš partnerský důvtip. Neustále musíte něco měnit a své plány přizpůsobovat aktuálnímu běhu událostí. Pokud se to vašemu partnerovi nelíbí, udělejte si čas a upozorněte ho, že pokud zůstane po vašem boku, budou podobné veletoče spíše pravidlem, než výjimkou. Naštěstí máte vedle sebe flexibilního člověka, který to vydýchá.


Rak: 

Váš miláček je ve skvělém rozpoložení, a snaží se, abyste jeho pozitivní přístup k životu sdíleli i vy. Zejména ve čtvrtek a v pátek vás bude o tom, že jste jeho životní štěstí, ujišťovat s takovým nasazením, že mu po chvíli váhání uvěříte. Užívejte si domácí pohody, která je tak kvalitní, že ji nenaruší ani spojená návštěva obojích rodičů a dalšího příbuzenstva.


Lev: 

Pokud chcete a potřebujete svého životního druha přimět k něčemu, o čem dosud nechtěl ani slyšet, využijte úterního trigonu mezi Merkurem a Jupiterem. Budete mluvit sice hodně, ale argumenty vyberete a poskládáte tak, aby váš miláček pochopil, že to, co jste vymysleli, je opravdu to nejlepší. Svého vítězství si važte, protože se hned tak opakovat nebude!


Panna: 

Už od začátku týdne máte pocit, že vám miláček takříkajíc krmí uši, ale ve středu, kdy nebe ovládne kvadratura mezi Merkurem a Neptunem, se to potvrdí. V takové chvíli se nesmíte rozčilovat, ale musíte pečlivě analyzovat všechno, co vám řekl, najít v tom rozpory, ty mu předložit a požádat ho o vysvětlení. Pokud ho dostanete, není co řešit. Pokud ne, zastavte se a rozhodněte, jak a kam dál.


Váhy: 

Nedělejte drama kvůli maličkosti, na kterou váš partner zapomněl! Může se vás to sice dotknout, ale tím, že mu začnete vyčítat nedostatek lásky a ohleduplnosti, situaci opravdu nevyřešíte. To, že jde o maličkost, pochopíte po rozhovoru se známými, kteří se za vámi o víkendu zastaví. Když se vám svěří s tím, co musí řešit, pochopíte, že vaše problémy v podstatě žádné problémy nejsou.


Štír: 

Vztahy, které udržujete s miláčkovou větví rodiny, by měly být zdvořilé a korektní. Pokud pro vás jeho příbuzní dělali něco, za co se obvykle platí, téma otevřete a zeptejte se, jakou částku jim máte buď dát, nebo poslat na účet. Mohou vám vysvětlovat, že je to nesmysl, protože tak to v rodině nefunguje, ale vy jim vysvětlíte, že v zájmu dalších dobrých vztahů musíte trvat na svém.


Střelec: 

Když uděláte něco, co byste sami hodnotili jako vztahovou chybu, máte dvě možnosti: buď se budete tvářit, jako by se nic nedělo, nebo se ke svému pochybení přiznáte, a požádáte miláčka o pochopení. K debatě si vyberte neděli, kdy jsou vám planety příznivé, a kdy celou věc bez problémů podáte tak, aby partner pochopil, že z vaší strany šlo o nedopatření a nikoliv o zlý úmysl.


Kozoroh: 

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, se na celé čáře překonáváte. Když se miláček zeptá, zda jsou city, které k němu chováte, stále živé, nezavrčíte, ale naopak ho začnete ujišťovat o své lásce. Výsledkem bude krásný večer, kdy dokonce i tak šetrný a rozvážný člověk jako vy uzná, že má partnera, pro něhož se i ve všední den hodí otevřít bublinky - a taky to udělá!


Vodnář: 

Když se v něčem nevyznáte, nepředstírejte neexistující znalosti, ale klidně se svého miláčka zeptejte, co o tom soudí. Výsledkem bude velice zajímavá debata, která nejenže doplní vaše vědomosti, ale ještě vám i představí vlastního partnera ve zcela jiném světle. Láska, kterou jste k němu cítili, zůstane, a navíc k ní ještě přibude i nemalá dávka úcty.


Ryby: 

Pokud se dostanete do situace, kdy můžete někomu pomoci, udělejte to. Ve chvíli, kdy vám za to přinese nějaký dárek jako vyjádření svých díků, neodmítejte. Když vám nakonec po delším přemýšlení dojde, že dotyčný žádnou pomoc vlastně nepotřeboval, a že mu šlo jen o to, aby se s vámi blíže seznámil a mohl vás pozvat na rande, tvařte se, jako byste si ničeho ani nevšimli.