Týdenní horoskopy lásky od 10.04.2017 do 17.04.2017

Beran: 

Takže stop a chladnou hlavu! To, že vás v práci rozčilují, a to, že toho s přicházejícími svátky máte na hlavě víc, než se vám zamlouvá, ještě neznamená, že byste si měli svůj stres vybíjet na miláčkovi. Uznejte, že i on má víc práce, než by se vám zamlouvalo, a pokuste se mu alespoň trochu vyjít vstříc. Vaše snaha bude odměněna o svátcích, kdy bude Luna ve Střelci a které si náramně užijete.


Býk: 

Opět budete rádi, že máte partnera, který se nebojí myslet, a který v případě potřeby vymyslí pro banální problémy naprosto nebanální řešení. Pokud přijde s tím, že si na dobu školního volna vašich dětí vezme dovolenou, neosočujte ho z lenosti, ale buďte rádi, že vzal organizaci do svých rukou. Děti budou v pohodě! Vy pak můžete bez starosti pracovat a těšit se na příjemnou domácí atmosféru, která vás po návratu z práce uvítá.Blíženci: 

Na to, že vám do života mluví partnerovi rodiče, jste si zvykli a vlastně vám to nijak zásadně nevadí. Momentálně je však potíž v tom, že se na jejich stranu přidala i vaše větev rodiny. Pokud se rozhodnou, že vás přemlouváním donutí k něčemu, do čeho se vám ani trochu nechce, nepadejte na mysli! Když se s miláčkem domluvíte na společné taktice a dokážete, že se budete řídit vlastní hlavou, vzdají své snahy sami.


Rak: 

Zvlášť náročným dnem bude úterý, kdy se musíte vyrovnat s vlivem úplňku ve Vahách. Pokud to půjde, nevyvolávejte hádky ani spory, ani neřešte něco, o čem po dlouhých letech zkušenosti víte, že to řešení nemá. Když bude miláček provokovat, nejdříve zatněte zuby. Kdyby i nadále pokračoval, srovnejte ho dobře mířeným argumentem tak, aby pochopil, že přestřelil, a sám se vám přišel omluvit.


Lev: 

Když vám miláček s tragickým výrazem sdělí, že jste ho zase zklamali, nepropadejte panice, ale zachovejte chladnou hlavu. Váš životní druh je pod vlivem trochu lítostivé Venuše z Ryb a nechápe, že jsou v životě chvíle, kdy se věci musí řešit energicky a rázně. Naštěstí pro vás se v pátek Slunce setká s Uranem, vy budete mít volno a čas na povídání, a miláček sám uzná, že jste udělali to nejlepší, co se udělat dalo.


Panna: 

S přípravami na svátky neblázněte, protože to opravdu není potřeba! Když zmírníte tempo a uvědomíte si, že jaro je především o vychutnávání životních radostí, bude to vynikající. Když navíc přestanete miláčka honit a přemlouvat ho k činnostem, do kterých se mu nechce, vytvoříte příjemnou atmosféru, která k vám domů přiláká spoustu milých a navíc velice zajímavých lidí.


Váhy: 

Úplněk ve vašem znamení vytvoří atmosféru, kdy se můžete bez obav podívat na svůj život a eventuelně se rozhodnout, že si ho konečně nějak srovnáte. Odložte obavy a s partnerem si konečně naplno pohovořte o tom, co vás na jeho jednání už dlouho štve. Nejdříve bude překvapený, pak se trochu urazí, ale nakonec sám usoudí, že máte pravdu a on by s tím měli něco udělat.


Štír: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, budete mít všeho až nad hlavu. Navíc se můžete těšit na úkoly, které se na vás v práci pokusí přehodit kolega, jemuž se do ničeho nechce. V takovém případě mu klidně vysvětlete, že sice chápete, že potřebuje pomoc, ale vy máte doma náročného partnera s ještě náročnějšími požadavky, a proto mu vyhovět nemůžete. Moc vám sice věřit nebude, ale to je už jeho problém...


Střelec: 

Nabídky na Velikonoce s přáteli odmítáte a dobře děláte. Váš miláček má totiž v poslední době intenzivní pocit, že spolu netrávíte zdaleka tolik času, kolik byste měli. Když mu předestřete svůj plán svátků, které letos chcete pojednat v tichosti a výhradně ve dvou, dá vám svou spokojenost a nadšení najevo způsobem, který vám svou intenzitou skoro vžene slzy do očí...


Kozoroh: 

Krásný pátek vám garantuje stacionární Venuše z Ryb. Najednou pochopíte, že je potřeba, abyste svému miláčkovi zase jednou řekli, co pro vás znamená - a taky to bez váhání uděláte. Výsledkem bude příjemná atmosféra, kdy se všechno děje tak, jak se dít má, a kdy nikoho ani nenapadne, že by mohl pohodu kazit tím, že by se hádal nebo bavil o nepříjemných věcech.


Vodnář: 

Hlavně nepřemýšlejte o minulosti svého miláčka! Zaprvé byste tím jenom ztráceli čas a zadruhé se na ní stejně nedá nic změnit. Kdybyste se místo neplodných úvah rozhodli, že své polovičce konečně ukážete, jak krásný může být život, v němž spolu partneři nesoupeří, ale spolupracují, prožili byste krásný týden a jeho lásku měli navíc jistou na hodně dlouho nebo dokonce navždy.


Ryby: 

Neztrácejte čas! Využijte Venuše, která se v sobotu ve vašem znamení točí do přímého chodu, a vyšlete k planetám objednávku na skutečně skvělou a ničím nekomplikovanou lásku. Může to sice vypadat jako zázrak, ale hvězdy slibují, že se velice rychle objeví někdo, kdo pro vás totálně ztratí hlavu, a kdo navíc bude odpovídat všem požadavkům, které na budoucího partnera máte.