Týdenní horoskopy lásky od 09.01.2017 do 16.01.2017

Beran: 

S rychlými a nepříliš promyšlenými rozhodnutími jste neměli problémy nikdy, takže jste rádi, že to i teď probíhá stejně. Pokud se však lásky týče, budete překvapení, jak rychle a dobře se všechno vyvíjí. Neshody, které jste zatím řešili a s nimiž jste měli víc starostí, než by se vám líbilo, samy od sebe vyvanuly, a vy si užíváte partnerské pohody, kořeněné vášní!


Býk: 

S láskou je to tak trochu komplikované. Na jedné straně po ní toužíte, na druhé máte sklon poslat do háje toho, kdo vám ji neservíruje způsobem, který považujete za jediný vhodný. Pokuste se alespoň trochu ustoupit ze svých představ o těch správných projevech citu, a dejte miláčkovi šanci, aby mohl i v tomto směru prokázat vynalézavost a nemalou fantazii.Blíženci: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, si dávejte pozor na to, co říkáte. Miláček nechá vaše slova bez komentáře, ale o to víc o nich bude přemýšlet. Když pak o víkendu, kdy před ním nemáte kam utéct, přijde s dotazy, budete nejdříve marně vzpomínat, co jste vlastně řekli, a pak si ještě marněji vyčítat, že jste ho upozornili na něco, o čem vůbec neměl vědět.


Rak: 

Připravte se na týden, kdy vám do vašeho vztahu bude mluvit a kdy jeho podobu bude kritizovat doslova každý. Pokud patříte k mladistvým, měli byste slova svých rodičů a starších kamarádů vyslechnout, a prokázat dobrou vůli tím, že popřemýšlíte, zda na nich není něco pravdy. Pokud jste však dospělí, dejte najevo, že jste za zájem vděční, ale rozhodovat se přesto budete jen vy sami.


Lev: 

V pátek, kdy se Luna časně ráno dostane do vašeho znamení, se máte v lásce a ve vztazích vůbec na co těšit! Skvěle jste na tom zejména v dlouhodobém partnerství, kde si miláček zase jednou uvědomí, co ve vás má, a dá vám to jednoznačně najevo. Nepřemýšlejte, co ho k takovému jednání vedlo, ale buďte rádi, že vás konečně přestal brát jako kus nábytku, který má sloužit jen k jeho pohodlí.


Panna: 

Člověk, o kterém se dozvíte, že o vás opravdu stojí, vám jenom zkomplikuje život. Sám o sobě vás sice ani trochu nepřitahuje, ale k tomu, abyste si s ním alespoň někam vyrazili, vás přemlouvají kamarádi, jimž se na rozdíl od vás velice líbí. Nechcete alespoň jednou poslechnout svou intuici, jejíž hlas ke své škodě obvykle potlačujete, a dělat pouze to, co chcete vy?


Váhy: 

Kritickým dnem, kdy vaše láska projde testem na stálost a vy zkouškou na zdravý rozum, je úterý, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Uranem. To, že se vám jednání vašeho partnera nezamlouvá nebo ho dokonce považujete za riskantní, ještě neznamená, že mu musíte nejdříve vynadat a pak mu ani nedovolit, aby vám všechno vysvětlil a objasnil.


Štír: 

I když svého životního souputníka opravdu milujete, jsou věci, které byste si měli alespoň zatím nechat sami pro sebe. Pokud se vás začne vyptávat na někoho třetího, o němž vy toho víte hodně a on nic, snažte se mlžit tak, aby sám pochopil, že se od vás nic nedozví. Bude to lepší, než kdybyste mu prozradili tajemství člověka, který vám opravdu věří a který se na vás spoléhá...


Střelec: 

Budoucnost vašeho vztahu, která se až dosud zdála jasná, přehledná a dokonale předvídatelná, se najednou mění. Pokud přijdete s tím, že se doma nudíte a že s tím chcete něco dělat, bude miláček k vašemu překvapení nadšený. Až později vám sdělí, že se sám s obdobnými pocity potýká už dlouho, ale pořád nevěděl, jak to říct, aby se vás zbytečně nedotkl.


Kozoroh: 

Konečně se dokážete bez zbytečných emocí podívat na vztah, který skončil, a objektivně ho zhodnotit. Jen tak pochopíte, že jeho neslavný konec není vinou vaší ani vašeho miláčka. Dojde vám, že zásadní potíž byla v tom, že jste si od začátku nesedli s jeho rodinnými příslušníky. Ti pak dělali všechno pro to, aby vazby mezi vámi rozbourali, což se jim nakonec i povedlo.


Vodnář: 

Všechno, co potřebujete s miláčkem probrat, musíte zvládnout do čtvrtka. Jde o dny, kdy se můžete opřít o Merkura, který se vrátil do Střelce, a kdy s ním můžete probrat všechno potřebné tak, aby z toho vyšel rozumný a oboustranně přijatelný závěr. Láskyplné projevy odložte až na víkend. Všechno důležité bude zajištěné a vy na sebe budete mít náladu i čas.


Ryby: 

Úplněk, který ve čtvrtek probíhá ve vašem sektoru romantických lásek, přinese vytoužené a dlouho očekávané změny. Najednou je vám přesně jasné, co dělat, abyste k sobě miláčka připoutali ještě pevněji, než dosud. Kdybyste navíc dokázali pozorně naslouchat všemu, co vám vypráví, a jeho řeč v pravé chvíli přerušili vhodně volenou otázkou, zajistili byste si tím jeho lásku už navždy.