Týdenní horoskopy lásky od 08.08.2016 do 15.08.2016

Beran: 

Váš miláček se nerozpovídá ani v případě, kdy byste se o to opravdu hodně snažili. Pokud usoudí, že vám něco neřekne, neudělá to ani ve chvíli, kdy byste ho prosili na kolenou a slibovali mu hory doly. Až později zjistíte, že to nedělá proto, že by se s vámi nechtěl podělit o informace, ale naopak proto, že se bál, aby vámi to, co ví, zbytečně neotřáslo.


Býk: 

Dalo by se říct, že se vám v lásce celkem daří. S partnerem si rozumíte skoro beze slov, a klid, který mezi vámi panuje, je až záviděníhodný. V neděli, kdy je Luna v Kozorohu, se můžete navíc těšit na společné zážitky duchovního charakteru. Využijte šance a promluvte si o tom, co váš život obohacuje a o čem se obvykle mluvit ostýcháte až stydíte...Blíženci: 

Poznávání všeho nového je vaší vášní - a pokud si v tomto směru se svou polovičkou ladíte, čeká vás neobyčejně krásný týden. Musíte si však dát pozor, abyste se miláčkovi nesnažili za každou cenu zaimponovat a netvrdili mu něco, co nemáte stoprocentně ověřené. Partner to nahlas sice neříká, ale jeho vědomosti jsou daleko obsáhlejší, než si umíte představit.


Rak: 

Otevřete se všemu novému, co s sebou život přináší! Vrhněte se do poznávání všeho, co s létem souvisí a na co vám obvykle chybí energie. Navštěvujte kina, na která jindy nemáte čas, objevujte nové hospůdky, které jindy míjíte proto, že potřebujete doma uvařit a uvést do pořádku domácnost. Z romantiky, kterou tak do svého života vnesete, budete čerpat ještě o Dušičkách.


Lev: 

S projevy lásky to nepřehánějte, protože v současném období patříte spíše k těm, kteří by měli lásku ze všech stran jenom přijímat. Pokud však budete chtít, můžete využít víkendového stacionárního Saturna a s partnerem si promluvit o budoucnosti a o tom, jak si ji představujete. Bude z toho sice perplex, protože s tak vážnou řečí nepočítal, ale to zvládnete...


Panna: 

I když byste pro svého miláčka nejradši dělali úplně všechno, přehánět byste to neměli. Aktuálně se zamyslete, zda to, co pro něj chcete dělat, je přesně to, co udělá radost jemu. Když mu pod vlivem Venuše ve svém znamení vymalujete, uklidíte a vyházíte zbytečné věci, nemůžete čekat nadšení, ale spíše hodně rozpačitou reakci, v níž bude skrývat slzy...


Váhy: 

Užíváte si, což je dobře. Skvělé bude jakékoliv setkání s přáteli, na které spolu s miláčkem vyrazíte. Kromě toho, že se po dlouhé době uvidíte s lidmi, které jste dlouho neviděli, bude mít akce na vašeho partnera i velice pozitivní a výchovný dopad. Když vás srovná s partnery vašich kamarádů, zjistí, že vlastně dopadl docela dobře, a pochopí, že si nemá na co stěžovat.


Štír: 

Ve chvíli, kdy si vám partner začne stěžovat na život, nevíte, jak reagovat. Ze všeho nejradši byste mu řekli, že to, co řeší, je pouze jeho vina, a upozornili ho, že jste ho přesně před tímto možným scénářem varovali. Naštěstí máte dost sociální inteligence, takže nic podobného neřeknete, miláčka pevně obejmete a poskytnete mu rameno, na němž se může vyplakat.


Střelec: 

Opět budete rádi, že jste si k sobě vybrali akčního partnera, který překvapení nejenže neodmítá, ale ještě je i bravurně zvládá. Pokud přijdete s tím, že máte šanci vyjet na nečekanou dovolenou, nezačne mluvit o tom, že na to nemáte peníze ani vám nevytkne, že jste ho na to měli připravit, ale okamžitě začne přemýšlet, jak to udělat, abyste co nejdříve vyrazili.


Kozoroh: 

To, že vy máte v lásce většinou štěstí, ještě neznamená, že můžete radit svým kamarádům - a to ani ve chvíli, kdy vás o to sami požádají. Ve chvíli, kdy byste jim poradili, že z toxického stavu, v němž se nacházejí, není jiná cesta než útěk, byste se dozvěděli, že dotyčnému závidíte vášně, které prožívá, protože víte, že vy sami se na podobné emoce nikdy nezmůžete.


Vodnář: 

Partnerské záležitosti probíhají skvěle. S miláčkem si rozumíte téměř beze slova a hádky vám nehrozí. Navíc vás mile potěší pochopení, které partner v krizové chvíli prokáže. Zatímco v minulosti nechtěl o víkendu, který byste trávili s kamarády a bez jeho dozoru, ani slyšet, teď vám účast na podobné akci dovolí a ještě vám popřejte, abyste se tam dobře bavili.


Ryby: 

Neztrácejte tím, že se budete zamýšlet nad smyslem svého vztahu. To, že funguje, pochopíte ve chvíli, kdy se podíváte zpět a sečtete všechno, co se vám za dobu, co vztah trvá, povedlo. Navíc s překvapením zjistíte, že to mezi vámi i po delší době pořád ještě jiskří tak, že na nezúčastněné lidi působíte jako čerstvě zamilovaní, kteří se jeden druhého nemohou nabažit.