Týdenní horoskopy lásky od 08.05.2017 do 15.05.2017

Beran: 

Nechtěli jste svému miláčkovi věnovat dostatek pozornosti, nebo jste jeho požadavky dokonce považovali za přehnané? Okolnosti se utvářejí tak, že musíte změnit názor! Týká se to zejména pondělí, kdy je volno a kdy se navíc Luna nachází ve vašem partnerském sektoru. Pokud si nechcete zadělávat na dlouhodobé problémy, udělejte si na miláčka čas a bez otálení plňte jeho požadavky.


Býk: 

Láska může sice procházet žaludkem, ale vy byste svou péči v tomto směru přehánět neměli. Čím více mistrovských a chutných výrobků své kuchyně dáte v tomto týdnu na stůl, tím víc se bude váš miláček chmuřit. Nakonec se dozvíte, že mu tak podstrojujete stejně jenom proto, aby nabral na váze a tím přišel o veškerou zbývající erotickou přitažlivost. Není to sice vůbec pravda, ale to mu nevysvětlíte.Blíženci: 

Pokud chcete uspořádat grilovací party pro kamarády, měli byste to naplánovat hned na pondělí. Luna je ve Vahách a vy s její pomocí vytvoříte atmosféru, která už existující vztahy posílí a nové skvěle odstartuje. Pokud byste podobnou akci nechali na neděli, kdy je Luna v Kozorohu, moc zábavy by z toho nebylo. Mluvilo by se jen o vážných věcech a na závěr byste se svým partnerem pohádali ještě i vy!


Rak: 

Jsou boje, které byste neměli vzdávat předčasně. Pokud jste si s rodiči svého partnera nepadli na první pohled do oka, je to sice nemilé, ale žádná tragédie to není. Zlom, který jejich názor změní, může v úterý nebo ve středu přinést Luna ze Štíra. Starší generaci pochopí, že kromě lásky k jejich dítěti máte i skvělou hlavu, která ho ochrání před spoustou nepromyšlených rozhodnutí.


Lev: 

I když vám to rve srdce, musíte si uvědomit, že váš miláček je samostatný člověk, kterému musíte dovolit, aby dělal své vlastní chyby. Ve chvíli, kdy zjistíte, že právě energicky vykročil na cestu k průšvihu, ho na to upozorněte. Tím ale vaše vměšování musí skončit. Jako životní praktik přece dobře víte, že vlastní zkušenosti jsou sice bolestivé, ale zároveň nenahraditelné...


Panna: 

Dohlédněte na to, aby váš miláček dodržovat veškeré předpisy - včetně těch, které mu (a možná i vám) připadají jako naprosto zbytečné. Týká se to zejména pátku a soboty, kdy ho musíte přinutit, aby si v tramvaji označil jízdenku, nebo dodržoval rychlost v obci. To, že udělal dobře, když vás poslechl, pochopí ve chvíli, kdy mu na rameno zaklepe revizor, nebo kdy vás zastaví dopravní policie.


Váhy: 

Ve chvíli, kdy už v pondělí zjistíte, že se na další volný den ve společnosti svého partnera netěšíte, se musíte zamyslet. Pocit, že v nynějším vztahu jenom ztrácíte energii i čas, vás nutí, abyste svou aktuální situaci nejen řešili, ale i vyřešili. Do konfliktu se vám nechce, ale zároveň je vám jasné, že se upřímnému hovoru o tom, jak to mezi vámi je, dál už vyhýbat nemůžete.


Štír: 

Prokažte velkorysost, a věci, které se už ovlivnit ani změnit nedají, nechte bez komentáře. Když se miláčkovi něco nepodaří, a on se vám s tím svěří, nezpochybňujte jeho inteligenci, a neptejte se ho, na co myslel, že si něčeho tak jasného nevšimnul. Váš životní druh je kvůli tomu, co udělal, naštvaný dostatečně sám, a není důvod, abyste jeho naštvanost ještě zvyšovali.


Střelec: 

O tom, že je váš miláček ambiciózní, už dávno víte. Jiného byste si taky nevybrali! V tomto týdnu však můžete mít pocit, že to až přehání. Nevadí vám to proto, že byste na něj žárlili, ale proto, že mu po návratu domů nezbývá energie na to, aby si s vámi povídal (o jiných aktivitách nemluvě). Pokud chcete, aby svůj postoj k životu změnil, dejte mu jasně najevo, že vám to opravdu vadí.


Kozoroh: 

Důležitým dnem bude neděle, kdy se Luna nachází ve vašem znamení. Zatímco obvykle vás nic, na co se nedá sáhnout a co není naprosto reálné, nezajímá, teď se soustředíte i na to, co vám napovídá intuice. Pokud pod jejím vlivem usoudíte, že se miláček trápí něčím, o čem s vámi nechce z nejrůznějších důvodů mluvit, chovejte se tak, abyste ho rozpovídali a zjistili, co se vlastně děje.


Vodnář: 

K hádce nedojde, ale od nepříjemného nedorozumění budete jen na krok. Zatímco vy byste moc rádi trávili volné pondělí buď na nějakém zajímavém místě nebo s kamarády, váš partner prosazuje akci pro celou rodinu. Možná by pomohlo, kdybyste souhlasili. Zároveň mu ale vysvětlete, že příští volné dny strávíte podle vašeho scénáře. Prokažte velkorysost, mnohokrát se vám to vrátí!


Ryby: 

Nejdůležitějším dnem bude středa, kdy jste pod pozitivním vlivem úplňku ve vašem sektoru duchovních kvalit. S miláčkem se odpoutáte od řešení každodenních záležitostí, a budete mluvit o tom, co vás přesahuje. Ve čtvrtek, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Uranem, si dejte pozor na manipulaci. Můžete mít sice pocit, že byste tím leccos daleko snadněji vyřešili, ale pravda to není.