Týdenní horoskopy lásky od 07.11.2016 do 14.11.2016

Beran: 

Všechno je najednou srovnané a v pořádku. Vy jste se uklidnili a miláček se konečně začal chovat normálně. Nejvíce váš však spojí dlouhé diskuse, které se týkají přípravy Vánoc. Letos oba svorně usoudíte, že nedovolíte, aby vám situace přerostla přes hlavu, ale slíbíte si, že se budete ze všech sil snažit, aby všechno bylo včas hotovo a svátky proběhly bez zbytečných nervů.


Býk: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve Vodnáři, se opět přesvědčíte, že máte skvělého partnera. Když přijdete z práce unavení, nebude se zbytečně vyptávat, ale sám od sebe vám připraví koupel, do níž vám přidá nějaký osvěžující olej. Když mu dáte najevo, že jste jeho péči ocenili a že jste rádi, že ho máte, budete se až do nedělního večera cítit jako v ráji.Blíženci: 

Ve chvíli, kdy se ve středu ráno Mars přesune do Vodnáře, si začnete s miláčkem povídat o naprosto jiných věcech, než jste si povídali dosud. Kromě běžných rodinných provozních záležitostí s ním začnete probírat i věci, které se týkají filosofie, smyslu života a podobných záležitostí. Užívejte si chvil, které vás ujistí, že jste si blízcí tak, jak dosud nikdy.


Rak: 

Dostanete se do situace, kdy budete jasně vědět, že se jedná o uzlový bod vašeho života. Rozhodujte se moudře, protože se od toho odvíjí celý váš další osud. Kdybyste se dokázali zklidnit natolik, že byste zkombinovali zdravý rozum a přihlédli i k tomu, co vám říká srdce, je velká naděje, že zvolíte tak, abyste toho ani teď ani v budoucnu nelitovali.


Lev: 

Slunce je sice ve Štíru, ale přesto to vypadá, že se dokážete dát dohromady s tím správným člověkem. Samotné vás to překvapí, protože jste už dávno přestali doufat, že by po světě mohl chodit člověk, s nímž spolu budete tvořit dvě poloviny dokonalého jablka. Když ho teď konečně najdete, chovejte se tak, abyste na svém novém vztahu nenapáchali víc škody než užitku.


Panna: 

Partnerské záležitosti probíhají přesně tak, jak jste si představovali. Pokud se řeč stočí na Vánoce a konec roku, vyloženě si užíváte situaci, kdy partner jedná tak, jak chcete vy. Když se rozhodnete, že budete doma a budete posilovat rodinné vazby, bude souhlasit. Stejně nadšený však bude ve chvíli, kdy navrhnete, že byste se měli na tradice vykašlat a užít si hor a sněhu.


Váhy: 

To, co partner na vaši hlavu hodí, berte opravdu vážně a důkladně o tom přemýšlejte. Může vám sice vysvětlovat, že to tak nemyslel, protože byl naštvaný, ale na to mu nesmíte skočit. Berte to tak, že ve stresu nahlas jen řekl to, o čem už dávno přemýšlel a co z něj v kritické chvíli vyvřelo. Zatím mu nic neříkejte, ale o to víc o něm a o vašem vztahu přemýšlejte.


Štír: 

Lehkomyslnost vašeho miláčka vás nejdříve pořádně naštve. Když vám však vysvětlí celou situaci, musíte uznat, že udělal to nejrozumnější, co se v daném momentě udělat dalo. Potíž však nastane ve chvíli, kdy jeho jednání budete muset vysvětlit vaším společným dětem tak, neztratily ke svému rodiči úctu. Dá vám to sice trochu práce, ale vy to nakonec nějak zvládnete!


Střelec: 

Ve chvíli, kdy se Mars dostane ve středu do Vodnáře, se můžete těšit na zásadní oživení domácí atmosféry. Komunikace, která v poslední době trochu vázla, nabývá opět na obrátkách a vy se zase těšíte domů, kde to žije. Když ještě zkusíte večer vypnout televizi a místo ní si vyzkoušet scrabble nebo nějakou jinou podobnou hru po celou rodinu, bude to ještě lepší.


Kozoroh: 

Připravte se na dlouhé debaty ohledně bydlení a dalších společných perspektiv. Probíhat budou hlavně v neděli, kdy je Luna v Býku a kdy dokážete najít společný názor i v oblasti, kde jste se zatím dost míjeli. Když se ještě dokážete domluvit na způsobu, kterým budete své budoucí bydlení financovat, můžete tento týden vzít jako start do nové a podstatně lepší budoucnosti.


Vodnář: 

To, že se miláček rozhodl a ještě před Vánoci se vybavil novým parfémem a kvalitní kosmetikou, opravdu není důkaz toho, že přemýšlí, že by si kromě vás našel i někoho jiného. Kdybyste se ho zeptali přímo, a on našel odvahu, aby vám přímo odpověděl, dozvěděli byste se, že má pocit, že váš zájem o něj v poslední době uvadá, a výše uvedený nákup vám má jen dokázat, že o vás stále stojí.


Ryby: 

O tom, že by měli lidé k citům přistupovat s nadhledem a s chladnou hlavou, dokážete mluvit dlouho a přesvědčivě. Když se však celá záležitost týká vás, moudrost se rázem někam vypaří a vy jednáte přesně tak, jak byste neměli. Týká se to hlavně středy a čtvrtka, kdy je Luna ve vašem znamení, a kdy můžete partnerovi vynadat za něco, za co ani trochu nemůže.