Týdenní horoskopy lásky od 07.08.2017 do 14.08.2017

Beran: 

Nic vás nerozčiluje a miláček už vůbec ne. Vychutnáváte si každou společnou chvíli, a je vám jen líto, že jich není víc. Pořizujete krásné fotografie, ale protože jste opatrní, rozhodnete se, že je na sítě dáte až po návratu. V pátek využijte pozvání od lidí, které jste až dosud moc neznali. Zjistíte, že jsou stejné krevní skupiny a záhy je začnete počítat mezi své přátele.


Býk: 

Ohledně rodinného majetku se nehádejte, ale důsledně (i když v klidu) trvejte na svém. S miláčkem byste se měli domluvit, že se projevovat nebude a veškerou komunikaci nechá na vás. Spolehněte se na Merkur, který se nachází v realisticky myslícím znamení Panny, a který vám napoví, kdy máte mluvit a kdy mlčet. Domluvíte se bez problémů a daleko hladčeji, než jste čekali.Blíženci: 

Když se setkáte se svou bývalou láskou, budete mít co dělat, abyste si nahlas neoddechli. Uvidíte, co s ní čas udělal, a pochopíte, že vám rozchodem s vámi dala ten největší dar. Prohodíte spolu pár slov, ale vy se záhy na něco vymluvíte a vrátíte se ke svému miláčkovi. Víte, že není dokonalý, ale když ho srovnáte s tím, co mohlo být, zjišťujete, že je velká životní výhra.


Rak: 

Když se rozhodnete, že to doma potřebujete zvelebit, nevyjadřujte se v jinotajích, ale miláčkovi to podejte jednoznačně a jasně. Využijte Venuše, která je ve vašem znamení, a v co nejkrásnějších barvách mu začněte líčit, jak to potom u vás bude hezké. Můžete sice čekat, že nedá svou kůži lacino, ale nakonec budete tak přesvědčiví, že mávne rukou a nechá vás, abyste si dělali, co chcete.


Lev: 

Zatmění, které se v pondělí odehrává ve vašem partnerském sektoru, vám dává šance u člověka, kterého jste dosud považovali za svůj nedosažitelný sen. Najednou zjistíte, že o vás má zájem a dokonce ho dá i přiměřeným způsobem najevo. Když se ale dozvíte, že by vás chtěl jako utajovanou lásku s tím, že se na veřejnosti bude objevovat po boku někoho jiného, s díky jeho nápad odmítnete.


Panna: 

Když vám miláček říká, že si toho máte sklon brát víc, než je zdrávo, nebraňte se. Když se nad jeho výtkami zamyslíte, musíte přiznat, že má pravdu. Kamarádky, které vás prosí, abyste jim hlídali děti, odmítnout nedokážete, ale na něj si čas neuděláte. Kdybyste si priority srovnali tak, abyste na něj měli alespoň tolik času, kolik máte na cizí, bylo by to rázem lepší.


Váhy: 

O tom, zda miláčkovi máte nebo nemáte být věrní, dlouze přemýšlíte, ale k rozumnému závěru dospět nedokážete. Na jedné straně se vám klidný život s čistým svědomím líbí, na druhé máte pocit, že se připravujete o to, co by mohlo do vašeho dosud trochu nudného léta vnést něco nového a vzrušujícího. Měli byste si však uvědomit, že si letním dobrodružstvím za stávajících konstelací koledujete o průšvih a podobné snahy raději vzdát.


Štír: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v Rybách, si na svého miláčka udělejte čas a rozumně si s ním promluvte o plánech na další společné roky. Když tuto debatu otevřete, nesmíte se divit, že se řeč stočí na majetek. Miláček usoudí, že je potřeba, abyste do této oblasti vašeho společného života vnesli jasná pravidla. Vy pochopíte, že se jeho požadavky jsou oprávněné a rozhodnete se, že mu vyhovíte.


Střelec: 

Situace se zásadně změní a vy nevíte, jak na ni správně reagovat. Člověk, kterého jste dosud marně uháněli, změnil přístup a začal uhánět vás. Potíž je v tom, že vy mu nějak nedokážete věřit - zejména ve chvíli, kdy vás ujišťuje o své lásce. Máte pocit, že se za jeho projevy něco skrývá. Zároveň se ho bojíte přímo zeptat, co ho přimělo ke změně názoru a proč si jako partnera vybral právě vás.


Kozoroh: 

Práce vás nebaví, protože máte plnou hlavu lásky. Hlavně se nesvěřujte kamarádům! Určitě by se našlo pár takových, kteří by si vzpomněli, jak jste si jindy ze zamilovaných utahovali, a neměli by pro vás ani vlídné slovo, ani pochopení. Svěřit se však můžete člověku, kterého jste dosud počítali spíše k pracovním kolegům. Rady, které vám dá, jsou opravdu moudré, a byste se jimi měli řídit.


Vodnář: 

Kompromisů máte v lásce, ale i ve vztazích najednou plné zuby. Rozhodnete se, že miláčkovi dáte na vybranou. Když s vámi chce zůstat, má zelenou, a pokud nechce, udělá dobře, když vám to řekne rovnou a bez vytáčení. Bude překvapený, ale nakonec pochopí, že dosavadní nejistota nepřináší ani vám ani jemu nic dobrého, a slíbí, že začnete znovu a naprosto jinak.


Ryby: 

Užívejte si lásky, vychutnávejte si obdiv ctitelů. V žádném případě však nedovolte, aby nad zdravým rozumem převážila touha po romantice. Týká se to zejména druhé poloviny týdne, kdy se Venuše dostává do trigonu s Neptunem, a kdy máte tendenci dávat lásku lidem, kteří si ji nezaslouží. Těch, co naletěli sňatkovým podvodníkům nebo vypočítavým dívkám, které nutně potřebují peníze na letenku, je i bez vás dost.