Týdenní horoskopy lásky od 05.09.2016 do 12.09.2016

Beran: 

V lásce neprohráváte, protože nehrajete. Veškeré tanečky kolem citů vám momentálně připadají komické, protože se držíte svého partnera, s nímž jste spokojení. Pozor na žárlivost si však dejte v úterý a ve středu. Vy jste ohledně tohoto zlozvyku v pohodě, ale váš miláček, který má dojem, že se ho každý snaží o vás jen připravit, s ní může urputně zápasit.


Býk: 

Pokud jste si mysleli, že máte dostatečně silnou vůli, kterou nic nezlomí, musíte zkonstatovat, že jste se mýlili. Váš miláček se ukáže jako charakter, s jehož názory ani přes veškerou snahu nepohnete. Ve všem, co se týká vašeho dalšího bydlení a vůbec směřování společného života, dejte na něj, protože jinak se z hádek, průšvihů a nejrůznějších nedorozumění nevymotáte.Blíženci: 

S partnerem můžete vyzkoušet spoustu nových věcí, které vás dosud ani nenapadly. Vrhnete se na nejrůznější sporty, ale zanedbávat nebudete ani dobrodružství intelektuální. Navíc je možné, že vás miláček nažene do jazykového kurzu nebo jiného vzdělávacího programu. Můžete mít sice dojem, že je to skoro zbytečné, ale máte rozum a nahlas to neříkáte.


Rak: 

Přání se vám plní ještě rychleji, než je váš mozek stačí vytvářet. V srdečních záležitostech se však držíte na uzdě a dobře děláte! Týká se to zejména neděle, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Plutem, a kdy se kolem vás motá někdo, kdo se netají s tím, že by vás chtěl. Odmítněte ho tak, aby se neurazil, ale zároveň tak, aby věděl, že to myslíte vážně a že neustoupíte.


Lev: 

Středeční sextil mezi Venuší a Saturnem vytváří situace, kdy se k lásce musíte stavět daleko vážněji a odpovědněji, než jste zatím měli v úmyslu. Když partner přijde s tím, že byste se měli domluvit na novém domě, dítěti nebo jiné dlouhodobé záležitosti, nic vám nepomůže. Rychle zjistíte, že váš miláček se už pevně rozhodl, a souhlas, který vyžaduje, je jen formální.


Panna: 

Jde o týden, kdy byste si měli hlídat vliv Merkura ve svém znamení. K miláčkovi se chovejte ohleduplně a v žádném případě si z něj nedělejte legraci! Vaše polovička totiž nahlas a s chutí neustále opakuje, že se kvůli vtipům na svou adresu neuráží a dokáže je velkoryse přijmout, ale kdybyste to testovali, zjistili byste, že je to spíše zbožné přání než realita.


Váhy: 

Ve vašem případě opravdu platí, že si máte dávat pozor na to, co si přejete, protože by se vám to mohlo splnit. To, že kolem vás konečně začal kroužit člověk, kterého jste až dosud vnímali jako nedostižný idol, není důvod k radosti, ale spíše k opatrnosti. Velice rychle se ukáže, že dotyčný je v reálu naprosto jiný než ve vašich snech, a vy nebudete vědět, co s ním...


Štír: 

Čas, který jste až dosud velkoryse věnovali kamarádům, omezte, a pozornost upřete spíše na svého životního druha. Ten o svých starostech sice nemluví, ale o to intenzivněji je řeší. Zapněte detektivní talent, sledujte, co se děje a jakmile usoudíte, že nastala vhodná chvíle, zasáhněte. Stačí, když miláčkovi vysvětlíte, že se na vás může spolehnout, ať už se děje cokoliv.


Střelec: 

O sexappeal se nebojte, protože ho máte dostatek. Potíž je jen v tom, že jím plýtváte na lidi, kteří ho neocení, zatímco ty správné přehlížíte a pozornost jim nevěnujete. Využijte středečního sextilu mezi Venuší a Saturnem, a upřete svou pozornost i na lidi, kteří jsou od vás o generaci jinak. Přinese vám to skvělé zážitky, jichž litovat nebudete!


Kozoroh: 

Vztahy s kamarády neposilujte, protože to obrátí proti vám. Jakmile začne mít kamarád problémy ve vztahu, usoudí, že je to proto, že se jeho partner zakoukal do vás a obviní vás z něčeho, co vás ani nenapadlo. Pravý problém nastane v neděli, kdy se nad celou věcí zamyslíte a usoudíte, že je to něco, co by vůbec nemuselo být špatné a co by stálo za vyzkoušení...


Vodnář: 

Počítejte s tím, že ve vztahu narazíte na realitu. Partner zjistí, že toho máte v práci opravdu hodně, a nějak se s tím nedokáže smířit. Pokud chcete váš vztah posílit, bylo by rozumné, abyste se snažili využít energie Jupitera, který se v pátek dostává do Vah. Miláček by pod jeho vlivem mohl pochopit, že si práci nevymýšlíte, ale že pracujete proto, aby vám oběma bylo dobře.


Ryby: 

Počítejte s týdnem, kdy byste mohli být každý večer na nějaké party, oslavě nebo jiné podobné akci. Kdybyste si však dokázali volné chvíle rozvrhnout tak, abyste si udělali čas jak na kamarády, tak na partnera, podstatně byste si tím ulehčili život. Vy byste si užili s kamarády, a miláček by se přestal bát, že se mu někde zapomenete a domů se nevrátíte.