Týdenní horoskopy lásky od 03.10.2016 do 10.10.2016

Beran: 

I vám se někdy může stát, že vám city přerostou přes hlavu a vy se tak dostanete do situace, s níž dosud nemáte žádné zkušenosti. V tomto týdnu stačí, když náhodou narazíte na památky po své bývalé lásce a začnete nad nimi vzpomínat. Za to, že vám při jejich prohlížení ukápne slza, se nestyďte, ale přesto si dejte pozor, aby váš při tom váš nynější partner neviděl.


Býk: 

To, že do vytváření vztahu vkládáte energii, je chvályhodné, ale přesto byste měli přemýšlet, jak to děláte. Když se postavíte k plotně nebo si zalezete do dílny, kde budete pro svého miláčka něco vytvářet, k vašemu překvapení ani jídlo ani výrobek neocení. Když však vším praštíte a místo toho si ho strhnete do náruče, bude jeho odezva daleko pozitivnější!Blíženci: 

Než se rozhodnete, že ze svého miláčka uděláte stejně zapáleného sportovce jako jste vy sami, chvíli uvažujte. Vaše polovička opravdu nepatří k pohybově nadaným lidem, a to, co vám přináší potěšení, jí do života vnáší jen zbytečný stres. Pokuste se svému životnímu druhovi dopřát stejnou svobodu, jakou vyžadujete pro sebe, a dovolte mu, aby dělal to, co ho těší...


Rak: 

Hlavně ve středu večer si hlídejte všechno, co řeknete, a dávejte pozor na všechno, co děláte. Mars, který vás nutí, abyste se ukázali jako ten nejlepší, vám sice dodá energii, ale zároveň vám může prokázat medvědí službu. Pokud rodina vašeho miláčka usoudí, že to, co jste právě s vynaložením všech sil předvedli, je nový standard, který budete dodržovat stále dodržovat, už jim to nevymluvíte.


Lev: 

Marně přemýšlíte, jak se chovat. Na jedné straně potřebujete, aby váš miláček věděl, že ho máte opravdu rádi, na straně druhé chcete, aby vám taky zbyla i trocha času, který můžete věnovat jen sami sobě. Navíc počítejte s týdnem, kdy si vaše polovička chce neustále podívat a rozebírat věci, které jste si řekli už stokrát a na nichž se od té doby nic nezměnilo.


Panna: 

Jste zamilovaní a v pohodě, ale vaši kamarádi to nesou hodně nelibě. Pocítíte to zejména ve středu, kdy odmítnete jejich pozvání s tím, že jste se už domluvili s miláčkem, jehož společnosti dáváte přednost. Poznámky, jimiž vás přátelé zasypou, po sobě nechte sklouznout jako vodu, a bez výčitek svědomí se odeberte k miláčkovi, kde vám bude nejlépe...


Váhy: 

Hned na začátku týdne se musíte rozhodnout, zda jedovaté poznámky, které padnou na vaši adresu, necháte bez povšimnutí, nebo na ně budete reagovat. Je totiž docela možné, že vás partner hodlá vyprovokovat k nepromyšleným výrokům jen proto, aby vám pak sdělil, že odchází do modravých dálav, protože s vámi se žít nedá. Opravdu mu chcete tak ulehčit život?


Štír: 

O svém partnerovi se shodou naprosto nepravděpodobných náhod dozvíte něco, o čem jste dosud neměli ani tušení. Uvědomte si, že vás o jisté nepříliš příznivé epizodě z doby, kdy jste se ještě neznali, neinformoval ne proto, že by před vámi chtěl něco tajit, ale proto, že vás má rád a nechce, abyste si dělali zbytečné starosti kvůli něčemu, co za to stejně nestojí.


Střelec: 

Na to, že je váš miláček samostatný, jste si už zvykli a celkem vám to i vyhovuje. V tomto týdnu však nejednou usoudíte, že by bylo lepší, kdyby měl samostatnosti o chlup méně. Dojde vám to ve chvíli, kdy vám jen tak mezi řečí sdělí, že pro vás objevil nové bydlení, které je daleko lepší, než to nynější, a hned vám taky řekne, kdy se tam budete stěhovat.


Kozoroh: 

Vaším dnem je středa, kdy Venuše vytvoří sextil s Plutem ve vašem znamení, a kdy vy se značným údivem zjistíte, že city nemáte pod kontrolou zdaleka tak, jak jste si mysleli. Je docela možné, že vás na první pohled zaujme někdo, koho byste jindy sami hodnotili jako vysoce rizikového partnera, a vy se rozhodnete, že to s ním vzdor zdravému rozumu zkusíte.


Vodnář: 

Když se vašemu životnímu druhovi do nějakého rozhodnutí nechce, nezbude, než abyste ho popohnali. Využijte k tomu páteční večer! Merkur se přesune do Vah a vy mu předestřete argumenty, nad nimiž musí pouvažovat. Když mu navíc dopřejete čas, ve kterém o záležitosti může přemýšlet sám, je jisté, že dospěje k rozhodnutí, s nímž budete oba spokojení.


Ryby: 

Pozor si dejte na úlety, které by v tomto týdnu byly opravdu hodně přes čáru. Partnerovi byste je těžko vysvětlovali, že jste se z akce, kterou jste maskovali jako pracovní poradu, vrátili až druhý den ráno. Když si ho budete na veškeré akce brát s sebou, a na těch, na kterých s vámi nebude, se zase budete důsledně vyhýbat alkoholu, mohl by týden proběhnout bez potíží...