Týdenní horoskopy lásky od 03.04.2017 do 10.04.2017

Beran: 

Žárlivost vašeho miláčka je zvládnutelná a vy jste na ni zvyklí, ale tentokrát vám opravdu vadí. Když se Venuše v pondělí vrátí do Ryb, začnete přemýšlet, zda máte jeho jednání snášet bez boje, nebo zda nastal čas, abyste se energicky ozvali. Pokud usoudíte, že je čas, abyste si promluvili, naplánujte si řeč na čtvrtek, kdy jsou vám planety příznivé a kdy všechno vyřídíte k oboustranné spokojenosti.


Býk: 

I když nějaké finanční rezervy máte, není jich tolik, abyste je mohli rozdávat každému, kdo je potřebuje. Když na vás miláček začne tlačit a přemlouvat vás k půjčce vašemu společnému kamarádovi, dokažte svou lásku tím, že slušně, ale tvrdě odmítnete. Až se o víkendu situace trochu uklidní, můžete mu vysvětlit, že by se chvíle, kdy by vám peníze nevrátil, mohla negativně odrazit na vašem vztahu, a to by bylo zlé...Blíženci: 

O zábavu se nebojte, protože jí budete mít až nad hlavu. Potíž je v tom, že jde o akce, které si vyžadují neustále nový nebo alespoň obměněný outfit. Nemáte to lehké! Když se ustrojíte podle vkusu svého miláčka, budete se cítit mizerně a o dvacet let starší. Pokud se ustrojíte podle sebe, bude kolem toho mít spoustu řečí, protože usoudí, že se tak oblékáte proto, abyste flirtovali a sháněli dobrodružství.


Rak: 

Práce opravdu není vaší prioritou. Pokud se jedná o domácí povinnosti (a to i takové, které obvykle vykonáváte rádi a s potěšením) s chutí je předáte ochotným rukám svého partnera. Naštěstí máte vedle sebe člověka, který chápe, že jste v posledních týdnech jeli až na hranici svých možností, a to, že by vám mohl vyčítat nedostatek aktivity, ho ani nenapadne.


Lev: 

Pokušení, které má na svědomí návrat Venuše do Ryb, sice odoláte, ale jednoduché to opravdu nebude. Poprvé po dlouhé době se přichytíte v situaci, kdy uvažujete, zda je dobře, kdy jste svému miláčkovi věrní i ve chvíli, kdy se vám nabízí šance na nějaký zálet. Když však uvidíte problémy, do kterých se v podobné situaci dostal kamarád, budete rádi, že jste dokázali odolat.


Panna: 

Smečka ctitelů a obdivovatelů, která se točí kolem vašeho miláčka, vám není ani trochu nebezpečná. Váš miláček si z nich dělá legraci, a vy si můžete být jistí, že to myslí upřímně. Když navíc využijete Venuše, která se v pondělí vrací do vašeho partnerského sektoru, a podělíte se s ním o některá svá přání, můžete si být jistí, že vám je miláček rád a s chutí splní...


Váhy: 

Z toho, že v první chvíli nepochopíte to, co po vás miláček chce, si nic nedělejte. Váš životní druh se totiž momentálně vyjadřuje hodně květnatě a vy ztrácíte nit. Pokud ho však dokážete přimět, aby mluvil stručně a jasně, pochopíte, že je zbytečné, abyste se hádali. Stačí, když si vyjdete o krok vstříc a uvidíte, že trvalá pohoda ve vztahu nemusí být jenom sen.


Štír: 

Opravdu nevíte, zda se máte plnou parou vrhnout do práce, nebo zda bude lepší, když se budete s co největším nasazením věnovat svému miláčkovi. Naštěstí dokážete najít oboustranně přijatelný kompromis! Na začátku týdne využijete Lunu z Raka a pozorností zasypete partnera; v pátek se soustředíte na pracovní záležitosti a za jeden den dotáhnete celotýdenní pracovní dluhy.


Střelec: 

Saturn, který se ve čtvrtek ve vašem znamení otáčí do zpětného chodu, vás nutí, abyste se ještě jednou a důkladně zamysleli nad svým dalším partnerským životem. Je docela možné, že pod jeho vlivem změníte názor a požádáte partnera buď o ruku, nebo mu alespoň nabídnete společné soužití. V každém případě vás čekají změny, s nimiž jste zatím nepočítali...


Kozoroh: 

Opět jednou budete rádi, že vám v lásce štěstí přeje daleko méně, než byste byli rádi. Dojde vám to ve chvíli, kdy zjistíte, že člověk, jemuž jste chtěli dát své neupřímnější city, není zdaleka takový, jak jste si dosud mysleli. S klidným svědomím ho vyškrtněte ze života a dejte mu svobodu s tím, že si může hledat štěstí jinde. Následný pocit pohody bude k nezaplacení!


Vodnář: 

Návraty k první láskám bývají riskantní, ale ve vašem případě to nehrozí. Pokud se rozhodnete, že ještě jednou navážete kontakt s člověkem, který vám byl kdysi blízký, bude výsledek naprosto dokonalý. Bez velkých okolků si padnete kolem krku a nahlas si přiznáte, že jste oba na toho druhého od chvíle rozchodu každý den vzpomínali a svého rozhodnutí jste litovali.


Ryby: 

Pracovní kolega, který se kolem vás motá, se sice tváří i chová jako zamilovaný, ale skutečnost je daleko složitější. Pokud nechcete zabřednout do zbytečných problémů, měli byste popřát sluchu kamarádům, kteří vám vysvětlují, že se o vás uchází mimo jiné proto, že vaším prostřednictvím hodlá řešit své existenční starosti. Poslechněte je, protože mluví pravdu...