Týdenní horoskopy lásky od 02.10.2017 do 09.10.2017

Beran: 

Zásadním dnem je čtvrtek, kdy ve vašem znamení probíhá úplněk, který má na vztahy neobyčejně intenzivní vliv. Pokud máte pocit, že se s partnerem přes veškerou snahu tak trochu míjíte, využijte šance a pozvěte miláčka na večeři. Vracejte se procházkou, mluvte nebo mlčte, ale hlavně pořád myslete na to, že pod hvězdnatým nebem jdete s člověkem, který je pro vás na světě tím nejdůležitějším...


Býk: 

Mezi vámi a miláčkem vypukne spor o to, kdo by měl vládnout a kdo má poslouchat. Obvykle se vám do poslouchání moc nechce, ale možná nastal čas, kdy byste mohli udělat výjimku. Když budete objektivní, sami pochopíte, že miláček na rozdíl od vás vidí věci v té správné perspektivě a hlavně nedovolí, aby ho při jejich hodnocení ovlivňovaly negativní emoce.Blíženci: 

Když miláček přijde s tím, že chce absolvovat týdenní pobyt ve tmě, nebo svému zdraví prospět tím, že se nechá zavřít do kryokomory, kde na sebe nechá působit mráz, berte jeho rozhodnutí jako inspiraci pro sebe sama. Když zjistíte, jak si podobné akce chválí lidé, kteří je absolvovali, usoudíte, že bude bezvadné, když na ně s miláčkem půjdete oba a spolu.


Rak: 

Potíže mohou nastat v neděli, kdy jste zejména odpoledne pod vlivem konjunkce Slunce s Merkurem. Budete mluvit víc, než je zdrávo, a nebudete hledět na to, jak to na vaše okolí působí. Vaši blízcí vás naštěstí znají a ví, že jsou chvíle, kdy s vámi nemá smysl diskutovat, natož vás přemlouvat, abyste poslouchali. V toleranci vede váš partner, který vás toleruje a všechny přesvědčuje, aby vás tolerovali taky.


Lev: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v Beranu, se můžete těšit na zajímavé nabídky. Obvykle byste něco takového vůbec neřešili, ale vzhledem k úplňkové krizi, která vás a vašeho miláčka potká, se ve vás projevuje touha po pomstě a chuť po dobrodružství. Vyberte si, zda budete kvůli momentálnímu naštvání riskovat opravdu velký průšvih, nebo zda seberete veškerou velkorysost, kterou máte k dispozici, a budete se chovat normálně.


Panna: 

Úterní trigon mezi Venuší a Plutem z vás udělá pro podstatnou část opačného pohlaví partnera snů. Stačí, abyste se na něj jen podívali, a hned přesně víte, co chce a co mu můžete poskytnout. Miláček bude mít sice občas pocit, že mu vidíte až do žaludku, ale zlobit se na vás nebude. Partnerská idyla, kterou jste mu poskytli, mu něco takového prostě nedovolí.


Váhy: 

O lásku se snažit nemusíte, protože si vás najde sama. Potíže budou v tom, že váš nový miláček je až neskutečně náročný. Nejdříve bude mít pocit, že má nárok na veškerý váš volný čas, pak usoudí, že vás může klidně vychovávat. Ve čtvrtek, kdy navíc budete pod vlivem úplňku ve svém partnerském sektoru, se pak dostanete do situace, kdy se budete muset rozhodnout ohledně své další vztahové budoucnosti.


Štír: 

Zajímavý bude zejména čtvrtek, kdy jste pod vlivem konjunkce mezi Venuší a Marsem, a kdy se atmosféra zásadně změní. Dosavadní kamarád se změní ve ctitele, který se netají růžovými představami, které ohledně vaší další společné budoucnosti má. Neříkejte si, že je to nesmysl, který vyjít nemůže, a pokuste se jeho lásku akceptovat. Bude to podstatně snazší, než jste si mysleli.


Střelec: 

Když se dozvíte, že vaše bývalá láska má problémy, neváhejte a chovejte se k ní velkoryse. Kdybyste se překonali do té míry, že byste jí byli schopni zavolat a zeptat se, zda nepotřebuje pomoc, bylo by to z vaší strany velmi rozumné. Navíc máte už oba rozum, takže ani ji ani vás nenapadne, že by to mohl být první krok pro znovunavázání vašeho vztahu.


Kozoroh: 

Hlavně člověku, který neustále tvrdí, jak vás má rád, nedávejte najevo, že má ještě naději. Možná by bylo rozumné, kdybyste páteční Luny z Býka využili k tomu, abyste si spolu promluvili a vysvětlili mu, že svůj vztah začnete stavět na zcela nových základech. Není to příjemné, chtít se vám do toho opravdu nemusí, ale jiné cesty není a ani nebude.


Vodnář: 

Když partner přijde s tím, že spolu musíte probrat jeho další pracovní osud, poslouchejte pozorně a pokud možno ho nepřerušujte. Když domluví, bude vám jasné, že ke svému rozhodnutí nedospěl ani lehce ani jednoduše. Podporu mu vyjádřete sice stručně, ale tak, aby mu bylo jasné, že jeho rozhodnutí schvalujete, akceptujete, a že za ním budete v každém případě stát.


Ryby: 

V lásce se řiďte tím, co vám radí intuice. Potřebovat ji budete zejména v úterý a ve středu, kdy vaším znamením prochází Luna, a kdy můžete do průšvihu zahučet podstatně rychleji, než si vůbec dokážete představit. Hlavně si uvědomte, že vztah, založený z vaší strany na soucitu a ze strany toho druhého na neodpovědnosti a touze po člověku, který za něj bude řešit všechny jeho problémy, k ničemu dobrému nepovede...