Týdenní horoskopy lásky od 01.08.2016 do 08.08.2016

Beran: 

Kvůli partnerovi se nerozčilujte, protože to stejně k ničemu rozumnému nevede. Mohli byste si s ním však popovídat (na své poměry nezvykle klidně) a vysvětlit mu, že se kvůli němu už dál stresovat nehodláte. Miláček bude překvapený, protože to, že by vás mohl rozčilovat, vůbec nepředpokládal, a vy budete v pohodě, protože jste ze sebe konečně všechno vylili.


Býk: 

Značné nebezpečí hrozí v pondělí na všech akcích, kterých se zúčastníte. Mars se poslední celý večer nachází ve vašem partnerském sektoru, a ze všech sil se vás snaží dostat do situace, kdy zahodíte veškerý zdravý rozum, na který jste jindy tak pyšní, a bez rozmyslu se vrhnete do toho, čemu se poeticky říká vír vášní. Podlehnete jeho tlaku nebo dokážete odolat?Blíženci: 

Potíže mohou přijít mezi čtvrtečním ránem a sobotním odpolednem, kdy se Luna nachází v Panně. Není vyloučeno, že si miláček pod jejím vlivem vzpomněl na sliby, které jste mu kdysi dali, a usoudí, že neprodleně začne vymáhat jejich plnění. Seberte veškerý svůj zdravý rozum a s jeho pomocí se mu pokuste vysvětlit, že se doba změnila a slib se splnit nedá...


Rak: 

Kromě toho, co vás s miláčkem dosud pojilo a čeho jste si taky náležitě vážili, přibude ještě něco nového, co váš vztah ještě posílí. Navíc bude tento týden bohatý na příjemné letní večery, kdy ani nepotřebujete mluvit, protože se vám spolu velice krásně mlčí. Užívejte si chvil, kdy i váš obvykle upovídaný miláček pochopí, že jsou momenty, kdy je mlčení lepší než tisíce slov!


Lev: 

Dostanete se do situace, kterou nelze označit jinak než jako paradoxní. Člověk, za kterého byste v případě potřeby byli ochotni i dýchat, vás bere v nejlepším jako dobrého kamaráda, zatímco ten, kterého jako životní kulisu vnímáte vy, dělá všechno pro to, aby váš názor změnil a přesvědčil vás, že je vaším ideálním partnerem. Rozhodování je důležité a vy si na ně dejte čas.


Panna: 

To, že máte svého partnera rádi a moc vám na něm záleží, ještě neznamená, že ho máte právo vychovávat. Může se vám sice zdát, že pouze vy víte, co je pro něj dobré, ale své názory a dojmy si nechte pro sebe. Když využijete svého diplomatického cítění, a k tomu, co chcete, ho nenápadně navedete tak, aby si myslel, že je to vlastně jeho nápad, bude to daleko lepší.


Váhy: 

I když jste si jistí, že váš vztah potřebuje renovaci a nové podněty jak sůl, s intenzitou, níž je budete navrhovat, to raději nepřehánějte. Máte k tomu sklon zejména v neděli, kdy je Luna ve vašem znamení a kdy máte dojem, že máte recept na všechny problémy světa. Pokud však miláček usoudí, že na něj zbytečně tlačíte, vzepře se a odmítne dělat i to, co je mu vyloženě prospěšné.


Štír: 

Kouzlo vaší osobnosti, na které jste se při navazování veškerých známostí dosud mohli spolehnout, v tomto týdnu nějak nefunguje. Čím víc se na lidi kolem sebe usmíváte, tím se na vás dívají podezíravěji. Potíže mohou přijít zejména v úterý, kdy ve Lvu probíhá novoluní a kdy vás partner může obvinit i z hříchů, které vám až dosud ani na mysl nepřišly.


Střelec: 

Zásadní proměny nastanou v pondělí ráno, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Venuší a Uranem. Pokud jste sami, můžete se těšit na pozitivní zlom; pokud jste zadaní, neměli byste zbytečně riskovat. Za výše uvedené konstelace stačí jeden pohled, pod jehož vlivem usoudíte, že všechno, co jste dělali dosud, nemá cenu a rozhodnete se pro ostrý řez a nový začátek.


Kozoroh: 

Venuše z Panny, která dosud fungovala tak, jak potřebujete, vás může překvapit. V neděli, kdy se dostává do kvadratury s Marsem z vašeho sektoru tajemství, vás postaví před situaci, s níž si nedokážete poradit. Pokud vám instinkt napoví, že vám někdo nabízí lásku, kterou nemůžete opětovat, musíte ji odmítnout nenápadně, ale tak, aby s tím dotyčný podruhé nepřišel...


Vodnář: 

Mars přešel do Střelce a vám se vrátila psychická pohoda. Miláček konečně přestal neúměrně zvyšovat své požadavky a začal se k vám chovat tak, jak jste byli až do začátku června zvyklí. Navíc se můžete těšit na krásnou neděli v kruhu kamarádů a lidé stejné krevní skupiny, která vás přesvědčí, že život sice není ideální, ale vy byste ho přesto měnit nechtěli.


Ryby: 

Nezdá se vám, že se v lásce chováte zbytečně maximalisticky? Týká se to hlavně víkendu, kdy bude Venuše ve vašem partnerském sektoru, a kdy máte sklon požadavky, které na partnera směřujete, zbytečně přehánět. Uvědomte si, že důležité věci se lépe a vyjednávají tichým hlasem, v příjemném prostředí a hlavně bez zbytečného tlaku na protistranu.