Partnerský týdenní horoskop od 14.10.2018 do 20.10.2018

By | 10.10.2020

Beran a beran

+

Neustále vymýšlíte způsob, jak byste se k němu mohli dostat. Nebude lepší, když se na všechno vykašlete a pochopíte, že z toho, co mezi vámi je, láska nebude?

Beran a býk

+

Ve středu, kdy se Merkur dostane do Štíra, se můžete těšit na jeho jedovaté poznámky. Váš se netýkají, a proto se jim můžete srdečně zasmát.

Beran a blíženec

+

Když přijde s tím, že k vám má nějaké zásadní přání, raději si sedněte. Můžete si být jistí, že jeho nápad vás donutí, abyste zůstali koukat s otevřenou pusou.

Beran a rak

+

Patří k lidem, kteří mají soucit se všemi, soucit s těmi nejbližšími mu chybí. Upozorněte ho na jeho chybný přístup dřív, než jím začnete opravdu trpět.

Beran a lev

+

Jeho kariéra vás nijak neoslovuje. Kdybyste byli upřímní, nahlas řeknete, že se bojíte, jak s ním budete v případě, kdy se ocitne na vysněném vyšším postu, vycházet.

Beran a panna

+

Počítejte s tím, že na vás bude neustále dohlížet. Vy sice nic takového nechcete a nepotřebujete, ale on má pocit, že byste si bez něj se životem neporadili.

Beran a váhy

+

Neustále vás nutí k něčemu, do čeho se vám nechce. Dosud jste to tolerovali, když ale přijde s tím, že byste měli celý víkend trávit u jeho rodičů, vzbouříte se.

Beran a štír

+

Hlavně po něm nechtějte, aby po vás kontroloval vaši práci. Byl by v tomto tak důsledný a chyby by vám vytýkal tak neomaleně, že by se vám to vůbec nelíbilo.

Beran a střelec

+

Patří k lidem, kteří mají energie na rozdávání, o víkendu za to budete velice vděční. Když napne své síly, uděláte i to, co byste za jiných okolností nebyli schopní zvládnout.

Beran a kozoroh

+

Neustále vám vysvětluje, co máte dělat. Zatím jste ho tolerovali, ale už teď je vám jasné, že vaše trpělivost dlouho nevydrží.

Beran a vodnář

+

Bude vás balit způsobem, který se vám ani trochu nelíbí. Vynalézavý přístup máte sice rádi, ale to, co vám váš Vodnář předvádí, považujete za přehnané.

Beran a ryby

+

O víkendu, kdy bude Luna ve Střelci, se s ním raději nehádejte. Byl by z toho dlouhý rozhovor, během nějž byste se o sobě dozvěděli daleko víc, než jste vědět chtěli.

Býk a beran

+

Váš život je naprosto skvělý. Beran něco svou zbrklostí a nepromyšleností totálně zkope, vy to s nasazením veškerých sil uvedete do pořádku a život půjde dál…

Býk a býk

+

Během týdne byste si měli najít alespoň dvě hodiny, které budete trávit jenom a pouze spolu. Není to přepych, Váš vztah něco takového už opravdu hodně potřebuje.

Býk a blíženec

+

S nadřízeným z tohoto znamení se docela dobře domluvíte. On vám řekne, co chce, Vy mu řeknete, že to ne nesplnitelné a on své požadavky moc rád přehodnotí.

Býk a rak

+

Představa, že se stane druhým rodičem vašich budoucích dětí, vás vyloženě láká. Když mu své sny správně podáte, rychle pochopí, že je to ta nejlepší nabídka, kterou mu život dal.

Býk a lev

+

Udělejte všechno pro to, abyste si rozuměli víc, než dosud. Nebude to obtížné, stačí, když uděláte první rozhodující krok-pak už to půjde samo.

Býk a panna

+

Hlavně po něm nechtějte, aby vám radil. Váš život by rozebral tak, že byste se cítili jako totálně neschopný tvor, který by si bez své Panny s existencí neporadil.

Býk a váhy

+

S partnerem z tohoto znamení to vůbec není zlé, rozhodl se, že vám bude ze všech sil usnadňovat život. Vy musíte zkonstatovat, že se jeho snaha setkala s úspěchem.

Býk a štír

+

Když se doma něco pokazí, raději mu to neříkejte, bude lepší, když si sami objednáte odborníka, který to opraví. Štír by se do oprav sice pustil s nadšením, ale do konce by je nedotáhl.

Býk a střelec

+

Ať mu navrhnete cokoli, bude proti. Vy pak můžete přemýšlet, zda jsou vaše nápady opravdu tak nesmyslné, nebo zda se chce jenom hádat.

Býk a kozoroh

+

Úterní novoluní ve Vahách mu přinese zajímavou pracovní nabídku. Velice dobře chápete, že vás láká, ale taky si uvědomujete, že by to ještě omezilo to málo času, který na sebe máte.

Býk a vodnář

+

O víkendu bude naprosto skvělý, s chutí se pustí i do práce, kterou jindy nemůže ani vidět. Nebraňte mu! On se zabaví a vám tím práci zásadně ulehčí.

Býk a ryby

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve Štíru, si s ním krásně popovídáte. Opět se ujistíte, že vaše zájmy jsou si hodně podobné.

Blíženec a beran

+

To, co na vaši adresu prohodí, berte jako zaslouženou poklonu. Mohli byste si to sice vyložit způsobem zcela opačným, ale to by opravdu nebylo na místě.

Blíženec a býk

+

Poznámky, které má ohledně dalšího průběhu vašeho vztahu, berte vážně. Vám to sice může připadat jako něco nepodstatného, ale on si s tím dělá skutečně starosti.

Blíženec a blíženec

+

Když ho necháte mluvit, riskujete, že vy sami se k řeči vůbec nedostanete. Dbejte o to, aby mezi vámi panova dialog a ne dva paralelní monology.

Blíženec a rak

+

K vašemu překvapení věnuje pozornost tomu, co vy považujete za naprosto nepodstatné. Pokuste se mu své stanovisko vysvětlit, ale nedivte se, že vám nerozumí a že vás nechápe.

Blíženec a lev

+

Jakmile se začne chlubit s tím, co všechno v životě dokázal, nepropadejte panice. Když si jeho řeči vydělíte dvěma, bude to pravdě daleko podobnější.

Blíženec a panna

+

Zejména o víkendu vám hrozí zbytečné hádky. Vy máte pocit, že se Panna vůbec neumí radovat ze života, Panna má zase dojem, že zbytečně berete na lehkou váhu to, co váš vztah může zbytečně rozhodit.

Blíženec a váhy

+

V pondělí a v úterý, kdy je Merkur ještě v jeho znamení, si spolu docela hezky popovídáte. Nepohádáte se dokonce ani kvůli tomu, co váš obvykle spolehlivě nastartuje.

Blíženec a štír

+

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem kvadratura mezi Venuší a Marsem, ho raději moc nepopuzujte. Bude naštvaný na celý svět a mohl by vám říct něco, co byste mu nedokázali odpustit.

Blíženec a střelec

+

Některé věci budou obtížnější, než jste čekali. Kdybyste však měli dost trpělivosti a počkali do víkendu, přišla by vám z nečekané strany opravdu účinná pomoc.

Blíženec a kozoroh

+

Na jeho majetek se netěšte. Váš Kozoroh ho sice nepochybně má, ale taky si ho umí hlídat tak, aby se nikomu jinému do rukou nedostal.

Blíženec a vodnář

+

Jeho představa klidného a spokojeného partnerského života s tou vaší kupodivu souzní. Kdybyste dokázali najít rozumný kompromis i v jiných oblastech života, patřili byste mezi hodně šťastné lidi.

Blíženec a ryby

+

V pátek, kdy je pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Saturnem, si na vás konečně najde čas. Bude to pro vás překvapení. S něčím takovým jste opravdu nepočítali.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 09.10.2017 do 16.10.2017

Rak a beran

+

Vaše dosavadní vztahy pro vás byly tvrdou školou života. Skutečnou láskou, která hory přenáší, se dá nazvat až to, co nyní prožíváte se svým Rakem.

Rak a býk

+

To, že vám dává ohledně vztahu naději, vážně neberte. Ve všech ohledech by bylo lepší, kdybyste se rozhodli, že svůj další život budete žít bez něj.

Rak a blíženec

+

Jakmile přijde s tím, že potřebuje, abyste mu pomohli, čekejte potíž. V realitě si to představuje tak, že vy budete fungovat naplno a on se celkem pasivně poveze.

Rak a rak

+

Pokud máte potíže, měl by o nich vědět. Když vám sliboval, že vám bude stát po boku v dobrém i zlém, myslel to velice vážně.

Rak a lev

+

Důvodů k přemýšlení vám poskytne neobyčejně mnoho. Sotva budete mít pocit, že jste mu porozuměli, zjistíte, že to byl omyl a začnete znovu.

Rak a panna

+

Partnerské vztahy jsou dost náročné. Občas si myslíte, že vás láska k vašemu partnerovi jenom obírá o čas, který byste nutně potřebovali pro sebe.

Rak a váhy

+

V pátek, kdy je pod vlivem kvadratura mezi Sluncem a Plutem, ho za volant raději nepouštějte. Nemuselo by to dopadnout dobře.

Rak a štír

+

Neustále má pocit, že o vás musí vědět naprosto všechno. Vy mu pak spoustu věcí tajíte ne proto, že byste k tomu měli důvod, ale proto, že mu na sebe přece jen nechcete prozradit všechno.

Rak a střelec

+

Lidi, kteří vám říkají, že se k sobě nehodíte, prostě neposlouchejte. Poslouchejte své srdce, které vám bezpečně poradí, co máte dělat.

Rak a kozoroh

+

Hlavně zarazte jeho pověrčivé myšlení. Když mu dovolíte, aby se rozjelo, zbaví vás kompletně radosti ze života a ještě si bude myslet, že vám tím pomáhá.

Rak a vodnář

+

S partnerem z tohoto znamení hrozí dusno. Vy chcete, aby byl co nejvíce s vámi, zatímco on má pocit, že ho svými požadavky doslova zotročujete.

Rak a ryby

+

Když přijde s tím, že něco získá tak, že někoho podplatí, musíte mu to zarazit. Je docela možné, že všechno je jen past, kterou na něj někdo hodně promyšleně nastražil.

Lev a beran

+

Od vaší schůzky si nic moc neslibujte, berte ji jako každé jiné setkání. Nechte si proběhnout v klidu a až potom se rozhodněte, kudy a kam půjdete dál.

Lev a býk

+

Středeční opozice mezi Merkurem a Uranem je dost náročná. Hrozí, že na jejím základě vypěníte a tak ohrozíte všechno, co jste spolu zatím vybudovali.

Lev a blíženec

+

V pondělí a v úterý ho nepoznáváte, neustále vymýšlí nějakou společnou aktivitu. Občas se dokonce přinutí i k něžným slovům, na která od něj opravdu nejste zvyklí.

Lev a rak

+

Počítejte s podivnou náladou, pro kterou nemá vysvětlení. Na to, o co se jedná, přijdete až ve středu večer-pak musíte připustit, že ho jeho instinkt zase jednou nezklamal.

Lev a lev

+

Úterní novoluní ve vašem sektoru komunikace velice zpříjemní atmosféru, která mezi vámi je. Konečně se dostanete do stavu, kdy spolu nemluvíte proto, že byste museli, ale proto, že chcete.

Lev a panna

+

V tom, máte dělat vy, má váš miláček naprosto jasno. Když se však ke slovu dostanete vy a zeptáte se ho na totéž, velice se naštve a nebude to ani skrývat.

Lev a váhy

+

S partnerem z tohoto znamení se domluvíte bez problémů. Trochu horší to bude s jeho sourozenci, ale nakonec zvládnete i je.

Lev a štír

+

Některé věci se vám daří méně, než byste čekali-hlavně se s tím nesvěřujte svému partnerovi. Hned by vám vysvětlil, že je to samozřejmě vaše vina, protože jste ho neposlouchali a dělali si, co jste chtěli.

Lev a střelec

+

Na lidi, kteří mají sklon k paranoidnímu myšlení, jste oba vysazení. Snad proto se vám neustále pletou do cesty a vy se s nimi musíte bavit.

Lev a kozoroh

+

Jeho hovory o tom, jak se mu daří, vás rozčilují. Nezbude, než abyste odložili vrozenou noblesu a začali mu povídat o tom, jak se daří vám.

Lev a vodnář

+

Jde o týden, kdy neustále na něco čekáte. Nakonec sice všechno dopadne tak, jak jste chtěli a potřebovali, ale vy dva z toho budete hodně unavení.

Lev a ryby

+

O politice se spolu raději nebavte. Můžete si sice slibovat, že to tentokrát zvládnete bez hádek, ale nakonec by to dopadlo stejně jako vždycky…

Panna a beran

+

To, že se vzteká, vás neskutečně baví. Přesto se dokážete tvářit tak, jako byste jeho slova brali vážně a dokonce nad nimi i přemýšleli.

Panna a býk

+

Dejte mu najevo, že vás rozčiluje-nejdříve nebude chápat, o čem vlastně mluvíte. Pak to pochopí a začne se rozčilovat ještě trochu intenzivněji.

Panna a blíženec

+

Představa, že v něm najdete milence na tajný románek, se ukáže jako něco neskutečně naivního. Než se do něčeho pustíte, vezměte v úvahu, že Blíženec patří k těm, kteří nepoví jen to, co neví…

Panna a rak

+

Rozhovory, které vedete s Rakem, jsou neobyčejně obohacující. Rak vám v nich ukazuje svůj trochu snový svět, a vy zjišťujete, že se v něm cítíte neobyčejně dobře.

Panna a lev

+

Když se rozhodne, že vás získá, můžete vzít jed na to, že se mu to taky podaří. Musíte si však přiznat, že proti jeho ucházení nic zásadního nemáte.

Panna a panna

+

Do jeho domácího hospodaření nahlédnete dost důkladně, o to více ho pak budete obdivovat. Překvapí vás, s jak málo prostředky dokáže tak mnoho…

Panna a váhy

+

V pondělí a v úterý se s ním raději nehádejte. Merkur je stále ještě v jeho znamení a postaral by se, abyste jakékoli diskuse upřímně litovali.

Panna a štír

+

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Marsem, seďte večer doma. Bude to příjemnější, než kdybyste někam šli a pak se od svého Štíra nechali vyslýchat.

Panna a střelec

+

Jakmile vám začne něco velice ohnivě doporučovat, měli byste se zklidnit. Zatím vám nic, k čemu vás přemlouval, nevyšlo, takže se dá čekat, že ani tentokrát to výjimka nebude.

Panna a kozoroh

+

I když jste přesvědčení, že by mu něco prospělo, vy sami mu to nedoporučujte. Odmítl by to ne proto, že se mu to nelíbí, ale proto, že jste mu to doporučili právě vy.

Panna a vodnář

+

Jeho hovory o tom, jak si představuje svou další kariéru, vám lezou na nervy. Dobře víte, že to většinou skončí jenom tím, že mluví, ale na skutky nějak nedojde.

Panna a ryby

+

Klidně mu řekněte do očí, co si o něm myslíte, bude to sice dost náročné, ale toho se nebojte. O psychiku své Ryby se nebojte, pár upřímných slov vyloženě potřebuje.

Váhy a beran

+

Opravdu není důvod, abyste po něm chtěli víc, než vám je ochotný dát. Pro začátek se spokojte s málem-nebojte se, časem se beraní štědrost projeví a on vám sám přidá.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 08.05.2017 do 15.05.2017

Váhy a býk

+

Je potřeba, aby se chovat zodpovědně. Když to neumí, musíte na něj tlačit tak dlouho, až sám pochopí, že jsou věci, ve kterých mu ustupovat nebudete.

Váhy a blíženec

+

S partnerem z tohoto znamení je všechno skvělé a jednoduché,týká se to zejména úterý. Oba dokážete pozitivně využít novoluní ve vašem znamení a oba se rozhodujete pro nový start.

Váhy a rak

+

Maily, které mu přijdou, si musí ověřit-jakmile se mu nebude něco zdát, neměl by na ně v žádném případě reagovat. To, že bude posílat peníze nebo prozrazovat vstupní hesla, ho nesmí ani napadnout.

Váhy a lev

+

Když je v něčem problém, dozvíte se do jako první. Lev to navíc vyšperkuje tím, že vás bude přesvědčovat, že s tím nic dělat nemusí, protože jeho starost to přece není.

Váhy a panna

+

Partner má pocit, že by se vám měl víc věnovat. Vy máte plné ruce práce s tím, abyste mu vysvětlili, že to není nutné, protože se dokonale dokážete zabavit sami.

Váhy a váhy

+

S partnerem ze stejného znamení je vždycky trochu problém. Tentokrát je to však snadné, oba jste tak rozlítaní, že se doma sejdete na dobu tak krátkou, že se nestačíte ani pohádat.

Váhy a štír

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v jeho znamení, se sice můžete snažit, ale přesto mu neodoláte. Bleskurychle analyzujete situaci a raději se o to přestanete snažit.

Váhy a střelec

+

O tom, co spolu máte, na veřejnosti raději nemluvte. Vám je to naprosto jasné, ale vaši blízcí by to chápali jen s největšími obtížemi (a nakonec by to stejně nepochopili).

Váhy a kozoroh

+

V pátek, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Plutem, bude mít starostí plnou hlavu. Vy mu pak musíte vysvětlit, že za ně nemůžete, a proto je zbytečné, aby na vás křičel.

Váhy a vodnář

+

O víkendu, kdy je Luna ve Střelci, si to krásně užijete. Je jen potřeba, abyste překročili svůj stín a pustili se do něčeho, na co jste dosud neměli dost odvahy.

Váhy a ryby

+

Když se ve středu dostane Merkur do Štíra, bude to zážitek. Váš miláček se rozpovídá tak, že se budete štípat do ruky a sami sebe se ptát, zda vám ho tajně nevyměnili…

štír a beran

+

Hlavně mu nedovolte, aby vymýšlet způsoby, jak se vyhnout povinnostem. Můžete si být jistí, že povinnosti, kterým se on úspěšně vyhne, padnou nakonec na vás.

štír a býk

+

Ve středu, kdy jste oba pod vlivem opozice mezi Merkurem a Uranem, si dejte pozor na to, co si navzájem říkáte. Mohlo by to být zbytečně tvrdé a navíc i zraňující.

štír a blíženec

+

Jeho reakce vás vyloženě dostávají. Vy mu můžete vysvětlovat, co dělá špatně a nabádat ho k nápravě, on se pak místo kajícného výrazu začne smát-opravdu to s ním nemáte lehké…

štír a rak

+

V pátek, kdy jste oba pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Saturnem, přemýšlejte o svých dalších životních plánech. Slaďte je tak, abyste mohli vzhůru postupovat bok po boku.

štír a lev

+

Nejde o to, abyste se nehádali, ale o to, abyste se nakonec dokázali domluvit. Vy v této disciplíně sice nevynikáte, ale Lev ji zvládá na výbornou.

štír a panna

+

Pokuste se domluvit na dalším společném postupu v záležitostech, které se týkají vašich příbuzných. Chtít se vám do toho nemusí, ale je to nutné.

štír a váhy

+

Je potřeba, abyste si všechno plánovali s dostatečným předstihem. Nejvíce práce budete mít s přemlouváním partnera, má pocit, že to není důležité a Vy mu pak musíte vysvětlit, že opravdu je.

štír a štír

+

Od středy budete na roztrhání. Do vašeho znamení se dostane Merkur a vy zjistíte, že to, co si výmluvností a argumenty neuhájíte, prostě nedostanete.

štír a střelec

+

Prosby, které k němu máte, mu sdělte jasně a jednoznačně. Když nebude muset tápat, vyplní vám je rychleji, než si umíte představit.

štír a kozoroh

+

Musíte ho naučit klidnému a rozumnému přístupu k životu. Čím méně bude do toho, co se děje, zasahovat, tím to bude jednodušší a lehčí.

štír a vodnář

+

Je nejvyšší čas, aby se naučil, jak si říkat o peníze. Pokud to nezvládne, bude pracovat za daleko menší sumu, než je tak, kterou by si za svou práci právem zasloužil.

štír a ryby

+

Jeho život patří k těm opravdu komplikovaným. Může vás však potěšit, že potom, co poznal vás, se všechno konečně srovnalo podle jeho i vašich představ.

Střelec a beran

+

O ničem jiném než o touze po dokonalém vztahu mluvit nedokáže. Problém je v tom, že vy s ním nic podobného sdílet nedokážete, a taky mu to řeknete.

Střelec a býk

+

Představuje si, že vás bez problémů sbalí, tentokrát mu to však nevyjde. Vy o nic takového nestojíte a přemluvit se nenecháte.

Střelec a blíženec

+

Rozpory, které mezi vámi byly, dávno odnesl čas. Teď už spolu dokážete nejen komunikovat, ale dokážete si i plánovat společnou budoucnost.

Střelec a rak

+

S partnerem z tohoto znamení je všechno krásné. Ke spokojenosti mu stačí zjištění, že jste snědli všechno, co jste mu uvařili, a že vám to chutná.

Střelec a lev

+

Chce, abyste byli neustále na příjmu, potíž je v tom, že vy nic takového dělat nehodláte. Představa, že vás může neustále kontrolovat, se vám ani trochu nelíbí…

Střelec a panna

+

V pátek s ním nebude moc k vydržení. Pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Saturnem bude vyhlašovat státnická rozhodnutí a ještě věřit, že se jimi budete řídit.

Střelec a váhy

+

Úterní novoluní v jeho znamení je pro vás neobyčejně inspirativní. Mimo jiné zjistíte, že jste ve své Váze našli partnera, který je pro všechno nové stejně nadšený jako vy.

Střelec a štír

+

Jeho obavy o to, že mu při první příležitosti zahnete, vám mohou připadat legrační. Legrační by taky byly – kdyby vás ovšem Štír na každém kroku nesledoval a nekontroloval.

Střelec a střelec

+

Víkend, kdy je Luna ve vašem znamení, bude neskutečně příjemný. Když se vám nebude chtít mluvit, nemusíte, usměvy a pohledy si toho řeknete víc, než slovy…

Střelec a kozoroh

+

Partner z tohoto znamení má vždycky na všechno odpověď. Zatím jste ho tolerovali s tím, že je opravdu moudrý, ale teď vám jeho neustálé poučování začíná lézt na nervy.

Střelec a vodnář

+

Mezi vámi to opravdu jiskří. Pro vás to nikterak překvapivé není, ale Vodnář je velice překvapený z toho, co se s ním ve vaší společnost děje…

Střelec a ryby

+

O tom, co chcete, s ním raději moc nemluvte. Ryba má pocit, že to se svými požadavky na život až přeháníte a dává vám to poměrně jednoznačně najevo.

Kozoroh a beran

+

Jde o týden, kdy opravdu nebudete vědět, kam skočit dřív. Když si k tomu přidáte ještě i svého Berana, který má pořád pocit, že děláte méně, než byste mohli, bude to opravdu na nervy.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 30.9.2018 do 6.10.2018

Kozoroh a býk

+

Jeho rady do života vnímáte dost úkorně. Naštěstí pro vás se stane něco, co ho přinutí, aby pochopil, že jsou chvíle, kdy dobrá vůle a snaha prostě nestačí.

Kozoroh a blíženec

+

Některé záležitosti jsou složitější, než to na první pohled vypadalo. Naštěstí máte vedle sebe Blížence, jehož důvtip každý problém rychle rozlouskne.

Kozoroh a rak

+

Na jeho hovory o tom, jak byste se měli snažit, abyste se pro něj dali ideálním partnerem, nedejte. Pro vás oba bude lepší, když se pro někoho stanete partnerem sice neideálním, ale zato milovaným.

Kozoroh a lev

+

Ohledně Lva si děláte falešné naděje. Může se sice tvářit jako člověk, který touží po pevném a trvalém vztah, ale ve skutečnosti nic takového nechce.

Kozoroh a panna

+

Ve středu, kdy se dostane Merkur do Štíra, si oba oddechnete. Konečně se začnete chovat tak, abyste si rozuměli a zbytečně se nehádali.

Kozoroh a váhy

+

Úterní novoluní v jeho znamení patří k těm opravdu významným. Váš partner se pod jeho vlivem rozhodne pro nové začátky, které budou zároveň znamenat nové začátky pro vás oba…

Kozoroh a štír

+

Do jeho záležitostí se raději nepleťte. Až v momentě, kdy byste v celé záležitosti byli až po uši, byste pochopili, že kopete za nesprávnou stranu.

Kozoroh a střelec

+

To, co se mu stalo, berete jako něco, co si stoprocentně zasloužil. Přímo do očí se mu sice nevysmíváte, ale několika ironickým poznámkám se přesto ubránit nedokážete.

Kozoroh a kozoroh

+

Páteční sextil mezi Merkurem a Saturnem změní váš vztah k nepoznání. Konečně se dokážete domluvit na něčem, co je teď důležité a pro váš další život podstatné…

Kozoroh a vodnář

+

Jakmile vám začne radit, co máte dělat, pošlete ho do háje. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se tvářili vlídně a předstírali, že vám jeho poznámky nevadí.

Kozoroh a ryby

+

O víkendu, kdy je Luna ve Střelci, to s ním není lehké. Každé vaše slovo bere jako skrytý útok a nedá si vysvětlit, že jste to tak vůbec nemysleli.

Vodnář a beran

+

S jeho tvrdohlavostí nepohnete, můžete mu sice vysvětlovat, že cesta, kterou jde, není dobrá, ale to roli nehraje. Bez ohledu na cokoli si bude dělat, co chce.

Vodnář a býk

+

To, že byste na jeho místě jednali naprosto jinak, je přirozené. Vy však na jeho místě nejste, a proto musíte jen pozorovat, jak dělá něco, co se mu logicky musí vymstít.

Vodnář a blíženec

+

Představa partnera, který vám bude rozumět beze slova, se v jeho osobě vyloženě naplní. Je jen potřeba, abyste mu k tomu dali prostor a dostatečný čas.

Vodnář a rak

+

Počítejte s tím, že vás bude držet doma. Vy mu sice můžete přísahat, že venku nic špatného provozovat nebudete, ale s vaším Rakem to nepohne.

Vodnář a lev

+

Když vám něco rozmlouvá, nedělá to proto, že by vás rád neměl, ale právě proto, že vás rád má. Pochopte, že vás chce zachránit před dalším zbytečným průšvihem!

Vodnář a panna

+

Patří k lidem, kteří mají vždycky ve všem jasno, Vy mu v tomto směru spíše závidíte. Sami si tak pravdivostí svých názorů bohužel jistí nejste.

Vodnář a váhy

+

Miluje vás způsobem, který vás vyloženě těší. Konečně máte člověka, který vám sám od sebe a s potěšením vyznává lásku v každé chvíli, kdy k tomu bude mít příležitost.

Vodnář a štír

+

Ve středu, kdy je pod vlivem opozice mezi Merkurem a Uranem, se s ním raději nehádejte. Zprvu nepříliš důležitý spor by záhy vygradoval v hodně nepříjemnou hádku.

Vodnář a střelec

+

Pokaždé, kdy se těšíte, že budete mít konečně klid, se najde někdo, kdo vám naruší kruhy. Naštěstí to oba vnímáte jako to, co dává vašemu životu vytoužené vzrušení a pravý smysl.

Vodnář a kozoroh

+

Nepřemýšlejte nad tím, co mezi vámi mohlo být. Spokojte se s tím, že jste skončili jako dobří kamarádi, kteří se mohou jeden na druhého spolehnout.

Vodnář a vodnář

+

Krásné chvíle zažijete u toho, co by ostatní nudilo. Oba se spolu budete dívat na zajímavé filmové dokumenty a pak si o nich budete povídat.

Vodnář a ryby

+

Je důležité, abyste si jeho slova správně vyložili. Kdybyste ho ale naučili mluvit tak, abyste si jeho slova nemuseli překládat, bylo by to však daleko lepší.

Ryby a beran

+

Musíte spolu absolvovat alespoň jednu důležitou společenskou akci,Beranovi vysvětlete, proč je to pro vás důležité. Pak půjde bez řečí a bude se chovat, jak se sluší.

Ryby a býk

+

Neustále mluví o tom, jak je potřeba šetřit. Vás takové řeči sice nezajímají, ale protože máte rozum, tváříte se, jako byste soustředěně poslouchali.

Ryby a blíženec

+

Jakmile přijde s něčím novým, měli byste souhlasit, když nebudete, je to stejně jedno. Blíženec vás bude přemlouvat tak dlouho, až vás ke změně názoru přiměje.

Ryby a rak

+

Neustále přemýšlíte, jaké místo mu máte ve svém životě dát. Měli byste si to rozmyslet dřív, než to Rakovi dojde a do života se vám bezohledně vnutí.

Ryby a lev

+

Když začne nenápadně mluvit o tom, že byste spolu mohli slavit konec roku v zahraničí, zbystřete. Patrně má už přesně vymyšlené místo, kam spolu pojedete.

Ryby a panna

+

Ve středu, kdy se Merkur dostává do Štíra, se neskutečně rozpovídá. Pokud jste dosud svou Pannu považovali za mlčenlivého tvora, musíte připustit, že to byl omyl.

Ryby a váhy

+

V pondělí a v úterý, kdy bude Luna v jeho znamení, se máte na co těšit. Pokud vás vaše Váha vůbec připustí ke slovu, můžete to brát jako svůj životní úspěch.

Ryby a štír

+

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Marsem, hrozí, že bude žárlit. Vy mu sice vysvětlujete, že nemá proč, ale on to stejně neslyší a nevnímá.

Ryby a střelec

+

O víkendu se mu raději vyhýbejte, sám má energie na rozdávání, a každého, kdo není na stejné úrovni, veřejně prohlásí za lenocha. Vás by to ovšem naštvalo.

Ryby a kozoroh

+

Vlastně nevíte, co s ním máte dělat. Na jedné straně vás přitahuje. Na druhé si uvědomujete, že sebejistých lidí, kteří by vám diktovali, co máte dělat, vaším životem prošlo už dost.

Ryby a vodnář

+

Ze všech sil se snaží napravit chybu, kterou ve vašem vztahu udělal. Obvykle něco takového neodpouštíte, že tentokrát byste možná i měli.

Ryby a ryby

+

Jeho nové koníčky vám vyloženě sednou. Je vám jasné, že čím víc se jim bude věnovat, tím méně času bude mít na vás a tím větší budete mít v životě klid.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..