Minulé životy

Napsala | 19.07.2012

Ilustrační obrázek]Žijeme své životy a každý z nás je jiný. Každého láká něco jiného, každému se líbí rozdílné věci. Často můžeme například tíhnout k nějaké zemi, nebo k nějakému historickému období, o které se zajímáme, aniž bychom věděli proč. Zkrátka nás k těmto věcem něco táhne. Někdy také můžeme zažít pocit tzv. déjá-vous, kdy přesně víme, co se odehraje, nebo máme pocit, že jsme tuto situaci už někdy zažili a znáte ji velice dobře. Také můžeme trpět nějakou fobií, aniž bychom nalezli logický důvod, proč tomu tak je a proč nás určitě věci, či situace děsí.


Otázkou také je, zda věříme v život po životě. Pokud ano, je logické, že jsme žili i život před životem. A často si tak můžeme nějaké své touhy, vlastnosti, záliby, či naopak fobie přinášet z životů minulých.

Lidé mají prý informace z minulých životů v sobě uložené. Jde jen tedy o to, umět se k těmto informacím dostat. K tomuto účelu slouží tzv. regresní terapie, které mají za úkol přivést vás do minulých životů a zjistit příčinu vašich problémů, nebo zkrátka následovat vaši zvědavost.

Často se také stává, že s lidmi, se kterými se potkáváme v tomto životě, jsme potkali už mnohokrát v těch minulých. A je také dost možné, že se potkáváme pořád dokola. Je v tom možná jakási karma, jak by pravil buddhismus. Zkrátka něco s našimi blízkými nás pojí a vždy pojilo, možná jen vztahy byly jiné a pozměněné a byli jsme s nimi v jiné roli, než v tomto životě, ale vždy jsme byli nějak propojeni.

Také pohlaví se může měnit napříč životy. Je tedy dost možné, že jste byli ženou i mužem, zplodili a porodili jste už mnoho dětí a také se vám třeba mohla stát nějaká tragická událost, ze které si nesete určité problémy do dnešní doby.

Pokud vás zajímá, proč například prožíváte to, co se ve vašem životě právě odehrává, nebo se perete s nějakým zdravotním či psychickým problémem, věříte v minulé životy a zajímalo by vás toto téma, zkuste si zjistit pár informací o regresní terapii, která se tímto zabývá a popřemýšlet nad využitím této možnosti.

Regresní terapie – zpět do minulosti

V našich minulých životech se nám mohlo přihodit mnoho podivných situací. Některé z nich mohly být i tragické, traumatické, nebo smutné. Mohly v nás zanechat pocity, ale také jsme si díky nim mohli do dnešního života přinést i nějaké větší problémy.

Pokud se rozhodnete se více zajímat o návštěvu do minulých životů, měli byste vědět, že v regresní terapii pracuje terapeut se svým pacientem často s pomocí pohovky, kde pacient ulehne a uvolní se. Poté terapeut, pokud uzná za vhodné, že regresní terapie je pro vás, vás začne uvádět do minulých životů za pomoci hypnózy.

Díky této terapii můžete přijít na příčiny vašich problémů, ať už zdravotních, nebo fyzických. Také se kolikrát ukáže, proč s někým máme velmi špatný vztah.

Regresní terapie pomáhá rozpoznat a určit počátek vašeho problémů a napomáhá tak k jeho řešení.

V regresní terapii se řeší různé problémy, ať už jde o mezilidské vztahy, nebo o emoce a pocity, traumata, různé zážitky, také se zde řeší různé formy zdravotních problémů, od bolesti, přes astma, epilepsii, kožní projevy, alergie až k migrénám. Řeší se zde i problém s otěhotněním, závislostmi, obezitou, různými psychickými nemocemi a fobie.

Často se také stane, že člověk, který v sobě nosí fobii, kdy má strach z vody, mohl například v minulém životě utonout, nebo má s vodou spojený jiný traumatický zážitek. Stejné to může být i se strachem z pavouků, hadů, ohně a jiných.
Mějte však vždy na paměti, že je velice důležitý výběr zvláště terapeuta. Nechoďte k někomu, kdo vám není sympatický a máte z něj pocit, že to dělá jen pro peníze a možná o této metodě ani mnoho neví.

Nepřehlédněte:

Relevantní články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.