Erotický týdenní horoskop od 31.10.2016 do 07.11.2016

Beran: 

Obvykle něze moc nepodléháte, většinou navíc nahlas tvrdíte, že máte rádi ostřejší sex, v němž se na nějakou tu modřinu nehledí. Potíže nastanou ve chvíli, kdy si budete chtít do svého erotického portfolia přidat člověka, který po něze nejen touží, ale taky ji vyžaduje. Když vás pohladí tak jemně, že to připomíná dotek motýlích křídel, teprve pochopíte, o jaké zážitky jste se dosud dobrovolně připravovali.


Býk: 

Když je Slunce ve Štíru, prochází láska a tajemství vaším životem ruku v ruce. Spát sice můžete skoro s kýmkoliv, a taky to i děláte, ale dobře víte, že to nesmíte prozradit ani na mučidlech. O tom, jak by to nesl partner vašeho přechodného sexuálního partnera, neuvažujete a je vám to jedno, ale dobře víte, že kdyby se to doneslo k vašemu miláčkovi, byl by nejdříve kravál a potom konec.Blíženci: 

Tablet nebo chytrý telefon si do postele neberte, protože tím ohrožujete váš vztah! Ve chvíli, kdy se miláček přitáhne a vy ho odstrčíte s tím, že si nejdříve musíte doprohlédnout něco na displeji, riskujete jeho výbuch a následující domácí bouřku. Důsledkem pak bude totální přerušení všech erotických kontaktů, které vám bude miláček odpírat do konce týdne.


Rak: 

Víkend, kdy je Luna v Kozorohu, ve vás odhalí skryté hlubiny. Poprvé v životě se dostanete do situace, kdy se kolem vás bude točit člověk stejného pohlaví, který navíc vůbec nepředstírá, jak moc ho přitahujete. Až dosud jste podobné nabídky stroze odmítali s tím, že něco takového ve vašem případě nepřipadá v úvahu, ale teď o tom začínáte přemýšlet, a říkáte si, že by to nemuselo být špatné.


Lev: 

Slunce sice prochází eroticky exponovaným znamením Štíra, ale vy jste v projevech sexuální přízně enormně opatrní. Když s vámi někdo začne eroticky žertovat, dokážete se podívat tak, že dotyčnému druhá polovina věty doslova uvázne v hrdle. Proti žertům sice nic nemáte, ale svým jednáním mu dáváte najevo, že žertovat se bude v době a zejména v intenzitě, kterou určíte vy!


Panna: 

Všechny lidi nemůžete posuzovat podle svého miláčka a jeho erotických výkonů. Dotyčný by klidně promiloval celé noci, což vám skoro až vadilo. Teď máte vedle sebe člověka, který má sice skvělou fantazii, ale k vašemu zklamání ji převážně používá k tomu, aby vám vysvětlil, že se dnes opět z nejrůznějších důvodů odkládá, a ujišťoval vás, že příště to opravdu vyjde...


Váhy: 

Když v práci začnou prudit s tím, že se Vánoce blíží a vy budete muset být v práci déle, než jste zvyklí, dost vás to rozhodí. Uvědomujete si, jak moc podobné akce rozhodí vaši psychiku, a přiznáte si, že se bojíte, aby enormní pracovní nasazení nemělo negativní dopad na váš erotický život. Naštěstí máte partnera, který z vás dokáže vykřesat jiskru i v případě, kdy jste z práce unavení tak, že skoro ani neotevřete oči.


Štír: 

Podzimní večery jsou dlouhé, a pokud se rozhodnete, že je vyžijete pro vylepšení svého erotického života, je to velice rozumné. Pokud ho ale chcete opravdu zpestřit, měli byste se vrátit do minulosti a znovu si zopakovat to, co vás kdysi spolehlivě vzrušovalo. Vytáhněte ze skříně své či miláčkovy hedvábné šály, nechte se jimi přivázat k posteli a užijete si to tak, jak se vám to už hodně dlouho nepodařilo.


Střelec: 

Když přijde ve společnosti řeč na nejrůznější hříšky a sexuálně motivované úlety, nenápadně, ale důrazně se snažte, aby se co nejrychleji začalo mluvit o něčem jiném. Vy sice v poslední době žádné hříchy nemáte, ale když si vzpomenete na to, co jste byli schopní vyvádět dřív, neumíte se tvářit dostatečně lhostejně. Váš miláček navíc není hloupý a velice rychle by pochopil, že ve vaší minulosti je něco, co by měl vědět, a o čem jste mu dosud nic neřekli.


Kozoroh: 

Pokud se vám z někoho vyloženě motá hlava a měknou kolena, vezměte to na vědomí, ale zatím s tím nic nedělejte. Je totiž docela možno, že se ve čtvrtek díky sextilu mezi Merkurem a Plutem seznámíte s někým, kdo se vám bude zamlouvat a kdo se k vám bude po všech stránkách hodit ještě lépe. Pokud chcete mít volné ruce a spoustu času k erotickým průzkumům, vsaďte na začátku týdne raději na zdrženlivost a lehký odstup.


Vodnář: 

Než vyrazíte na party s lidmi, které moc neznáte, nenápadně začnete zkoumat, jak to bude probíhat a co se tam od vás vlastně čeká. Pokud je to normální společnost, kde se čeká, že se budete chovat přirozeně, nic se neděje. Podstatně horší by to však bylo v případě, kdy se jedná o uvolněnou zábavu, kde se sex považuje za něco stejně přirozeného jako dýchání. Rozmyslete se, zda tam chcete jít! Pokud ne, sáhněte do své bohaté fantazie a vymyslete výmluvu, která vyhlíží pravděpodobně a nikoho neurazí.


Ryby: 

O nejkrásnější chvíle s erotickým zabarvením se vám postará Neptun, který v úterý tvoří trigon se Sluncem. Vaše prožitky sice nebudou reálné, ale odehrají se ve snu. Když si uvědomíte, co se vám zdálo, a kdo byl hlavním hrdinou vašeho erotického snění, budete se skoro až červenat. Je vám jasné, že jde o člověka, s nímž v reálném životě nic mít nemůžete, ale zároveň si každou chvilku, kterou jste spolu ve snu prožili, doslova hýčkáte, a je vám líto, že netrvala o trochu déle.