Erotický týdenní horoskop od 29.05.2017 do 05.06.2017

Beran: 

Jako člověk, který má skvělý smysl pro humor, nevidíte důvod, proč se nebavit a nesmát i v posteli. Dobrou náladu vám nikdo nebere, ale přesto byste měli respektovat svého miláčka. Zejména o víkendu hrozí, že si vaše slova vezme až příliš osobně a upřímně se na vás naštve. Vy se tak dostanete do situace, kdy o erotice nemusíte přemýšlet, protože po zbytek týdne žádná nebude.


Býk: 

Hlavně se musíte chovat tak, aby vám ani ten nejpřísnější pozorovatel nemohl nic vytknout. Týká se to zejména víkendu, kdy je Luna ve Vahách, což je pro vás průšvih. Na jakékoliv oslavě, kam se přimotáte, se určitě najde někdo, kdo se kolem vás začne točit. Se střízlivou hlavou byste ho odmítli, ale po pár skleničkách se vaše touhy vzedmou a vy se můžete pustit do nebezpečného erotického dobrodružství.Blíženci: 

Využijte víkend, kdy se Luna pohybuje vaším sektorem romantických lásek, a kdy se můžete bez nejmenší výčitky svědomí vykašlat na všechno, co jste původně chtěli zvládnout. Když se místo práce, která vás nebaví a která vám nic pozitivního nepřináší, pomilujete ráno i večer, a kdy si chvilku na pomazlení najdete i během dne, zůstane sice všechno při starém, ale vy i miláček budete navýsost spokojení.


Rak: 

Dopřejte si chvíli, kdy budete sami k sobě upřímní! Pokud nechápete, co vás u partnera pořád ještě drží, nastal čas, abyste si tuto otázku konečně položili nahlas a s patřičným důrazem. Chvíle, kdy si uvědomíte, že vás sex s ním nebaví, a navíc vám člověk, který by vám měl být nejbližší, není v žádném směru oporou, moc příjemná nebude - ale pokud neproběhne, vy další etapu života neodstartujete.


Lev: 

Víkend od vás vyžaduje značnou porci vynalézavosti. Pro vylepšení erotického života stačí, když si uvědomíte, že o víkendu je Luna ve Vahách, kterým vládne Venuše, jež nade vše miluje sladkosti a sladké všeho druhu. Pokud miláčka pomažete čokoládou, určenou k malování na tělo, a pak ho labužnicky a bez jakéhokoliv spěchu olížete, můžete se těšit na erotiku nezapomenutelnou a neopakovatelnou!


Panna: 

Přiznejte si, že vás hříčky s lidmi, kteří se ucházejí o vaše erotickou i osobní přízeň, baví! Tím, že je nejdříve přitáhnete svou chladnou krásou a jednoznačně demonstrovanou zdrženlivostí, je trochu odradíte, ale když dáte najevo vášně, které se pod vaším zdánlivě ledovým zevnějškem skrývají, vzbudíte nejdříve zájem a potom nadšení. Musíte si však dát pozor, abyste to s první etapou nepřehnali a uchazeče o svou přízeň neodradili nadobro.


Váhy: 

Bez obav navrhněte, že v rámci víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, vyzkoušíte něco, co jste se dosud ostýchali jasně pojmenovat. Dech vám vyrazí miláček, který se nejenže nevyděsí, ale naopak navrhne ještě něco značně ostřejšího s tím, že po tom touží už od doby, kdy jste spolu začínali, ale protože vás nechtěl urazit, měl to za svůj nesplnitelný sen.


Štír: 

Vzhledem k tomu, že se Slunce pohybuje vaším sektorem vášní a sexu, jste v obou těchto oblastech na náležité výši. Sex vám navíc dělá neobyčejně dobře. Vzdor své obvyklé lenosti a milovanému rannímu spánku, se probouzíte tak, abyste se ráno ještě před odchodem do práce stihli pomilovat. Jde o příjemnou činnost, která vás na celý den nabije energií a navíc vám zaručí i skvělou náladu!


Střelec: 

Hlavně se nenechte připravit o roli skvělého erotického lídra, kterou ve vztahu s úspěchem už dlouho zastáváte! Přesto (nebo právě proto) byste však měli věnovat velkou pozornosti i tomu, co po vás vyžaduje váš miláček. Pokud má pocit, že byste se měli milovat častěji, neříkejte, že je v poslední době nějak při chuti, ale snažte se mu všestranně vyhovět.


Kozoroh: 

Touha vás většinou přepadne v hodinách, kdy máte zařezávat a na nic jiného než blaho svého zaměstnavatele nemyslet. O tom, co a kdy se s vámi dělo, musíte miláčka informovat. Díky tomu, že nezůstal v nevědomosti, se o víkendu vyhnete nepříjemnosti. Když po něm v sobotu pod vlivem konjunkce Venuše s Uranem zatoužíte, nedozvíte se, že nic nebude, protože jste si na něj po celý týden nevzpomněli.


Vodnář: 

Hrozí akutní nebezpečí, že budete mluvit, a až následně si uvědomíte, co jste vlastně řekli. Hrozí to zejména o víkendu, kdy se pod vlivem konjunkce Venuše s Uranem pustíte do nedomyšleného erotického dobrodružství. Dejte si pozor, abyste si svou novou známost nepřitáhli až na práh, a teprve tam zjistili, že stabilní partner, který měl odjet, je pořád ještě doma.


Ryby: 

Vaše touha po romantické erotice bude uspokojená sice až v neděli večer, ale zato způsobem, který se vám bude moc zamlouvat. Mars se totiž těsně po šesté dostává do Raka, a vy se můžete těšit na nápadité sexuální hry. Když navíc miláčka nenápadně nasměrujete do koupelny, zjistíte, že láska s vodou je daleko zábavnější, než jako obvykle v ložnici a nasucho.