Erotický týdenní horoskop od 28.08.2017 do 04.09.2017

Beran: 

Toho, že byste si vybrali eroticky nekompatibilního partnera, se bát nemusíte. Váš vládce Mars se pohybuje Lvem a postará se, aby váš instinkt v tomto směru fungoval naprosto bezvadně. To, že jste zvolili dobře, si potvrdíte v momentě, kdy se svého budoucího miláčka poprvé dotknete. Pocit elektrického proudu, který vámi projede, se ignorovat opravdu nedá!


Býk: 

Stav, kdy by vás rozstřelilo něčí odmítnutí, opravdu nehrozí. Za aktuálních konstelací víte, že vaše erotické kvality jsou na výši, kterou vám mohou všichni ostatní jen upřímně závidět. Když vám dotyčný sdělí, že po něm budete prstíčkem hrabat, jen se v duchu usmějete, a postaráte se, aby se ještě v tomto týdnu z hodnověrných pramenů dozvěděl, že něco takového nehrozí.Blíženci: 

Jako erotický symbol fungovat nedokážete, ani kdybyste opravu moc chtěli. Když se dostanete do situace, kdy máte šanci s někým koketovat, stáhnete se a dotyčného začněte ujišťovat, že ho berete jenom jako kamaráda. Mars ve vašem komunikačním sektoru vás pak rozpovídá natolik, že mu dokážete vysvětlit, že vám nejde ani tak o vztah, jako o přímý a jednoznačný sex.


Rak: 

Hlavně si dávejte pozor na lidi, kteří se před vámi začnou otevírat a stěžovat si na svůj zpackaný život. Když přijdou s tím, že jedině vy dokážete jejich dosavadní nezdary obrátit k lepšímu, měli byste se probrat definitivně. Rychle vám dojde, že jde o člověka, který žije v normálním a vyrovnaném vztahu. V něm mu však chybí napětí - a vás chce do postele dostat proto, aby konečně nějaké to vzrušení zažil.


Lev: 

To, že jste románek na jednu noc nestihli v době, kdy bylo Slunce ve vašem znamení, není důvod ke smutku. Týká se to hlavně víkendu, kdy jste v tomto směru pod pozitivním vlivem trigonu mezi Marsem a Uranem. Pokud necháte věci volně plynout, můžete zažít něco, co jste dosud považovali za ryzí výmysl a oblíbenou rekvizitu filmů, určených jen pro dospělé.


Panna: 

Vaše vynalézavost, studijní duch a vášeň pro získávání nových informací se projeví i ve zdánlivě tak odtaživé oblasti jako je erotika. Ve dne v práci se občas zasníte a přemýšlíte o nových polohách, které byste se svým miláčkem mohli vyzkoušet. Večer se pak miláčka něžně zmocníte a těmi nejrafinovanějšímu způsoby mu ukážete, co jste pro něj přes den vymysleli. Jeho obdiv máte jistý, lásku zaručenou!


Váhy: 

Váš miláček momentálně funguje jako vysoce výkonný jedinec, pro něhož je sex jediným způsobem jak se srovnat a trochu relaxovat. Kdybyste v pro něj tak náročném období chtěli sex vnímat jako něco, čím ho můžete dostat tam, kde ho potřebujete mít, byla by to zásadní chyba. Z vaší strany by to bral jako manipulaci. Asi by o tom nikdy nahlas nemluvil, ale nikdy by na to nezapomněl.


Štír: 

O vášnivých chvílích v pracovní době, kdy jste za sex vlastně i placení, můžete sice snít, ale to je tak jediné, co byste si v tomto ohledu měli dovolit. Když se do něčeho takového pustíte, riskujete, že zapomenete na celý svět. V lepším případě si před návratem mezi kolegy zapomenete upravit účes, čímž jim dáte důvod k velice jedovatým poznámkám. V horším se zapomenete tak, že budete slyšet a ukážete jim, jak vypadá sex v přímém přenosu.


Střelec: 

Momentálně není nálada na změny ani v práci, ani doma. Když nějakou změnu navrhnete v práci, šéf usoudí, že se jen cpete na jeho místo a začne vás podezírat. Když nějakou inovaci budete chtít zavést doma, dozvíte se, že nejste s ničím spokojení. Zdaleka nejhorší to však bude ve chvíli, kdy miláčkovi navrhnete, že by se doma v posteli mohlo něco změnit k lepšímu. To, co se pak o sobě a o svém charakteru dozvíte, byste snad raději ani nevěděli...


Kozoroh: 

O tom, že skutečné potřeby svého partnera dokážete dokonale odhadnout, nepochybujte. Jako jediní jste se nad ním totiž opravdu zamysleli. Díky tomu dokážete odlišit to, co považuje za vhodné, od toho, co si opravdu přeje. Když pak v posteli vykročíte tímto směrem, můžete se z jeho strany těšit na velice bouřlivou reakci. Veškeré sliby, které po takovém sexu pronese, můžete brát stoprocentně vážně a můžete na nich bez obav stavět společnou budoucnost.


Vodnář: 

Když se bývalá láska rozhodne, že se k vám vrátí, a čeká, že jí za to padnete kolem krku, bude s tím potíž. Po kouzlech, která s vámi prováděla v sexu, se vám sice stýská, ale to je asi tak všechno. Když si uvědomíte, kolik nervů byste s ní a s její nezvladatelnou povahou měli, rychle vám dojde, že byste takový vztah už podruhé nezvládli - a to ani v případě, kdy by vám v posteli předvedla všechna kouzla Tisíce a jedné noci.


Ryby: 

Víkend, kdy je Luna ve Vodnáři, vám přinese po erotické stránce spoustu zajímavých zážitků. O některé se postará váš miláček, o jiné se zaslouží kamarádi, kteří u vás spí. Když jim v neděli ráno vběhnete do pokoje, zjistíte, že řeči o přátelství, které je spojuje, jsou jen kamufláží. Mají vypadat jako opravdu dobří kamarádi, ale vy pochopíte, že jejich vztah je povahy naprosto odlišné.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner