Erotický týdenní horoskop od 26.06.2017 do 03.07.2017

Beran: 

To, že vás vaše láska občas až neskutečně štve, je naprosto přirozené. Tím, že se kvůli tomu budete rozčilovat, nic nezměníte. Úvahy o rozchodu mohou sice občas zahlodat, ale když si uvědomíte, o co všechno byste tím přišli, usoudíte, že bude lepší, když necháte všechno při starém. Nového partnera byste museli zejména v sexu dost intenzivně vychovávat - a to je práce, do níž se vám ani trochu nechce.


Býk: 

O tom, co byste sami označili jako sladký hřích či romantický úlet, můžete sice uvažovat, ale tím by to taky mělo skončit. Vy sami byste o tom, co proběhlo, sice mlčeli jako hrob, ale od svého jednorázového partnera podobný rozumný přístup čekat nemůžete. Nic jednoznačného by sice neřekl, ale jeho pohledy, narážky a náznaky by byly tak jednoznačné, že by z nich ten správný závěr vyvodil každý, s kým přijde do styku.Blíženci: 

Čas sice hojí všechny rány, ale vaše erotické úrazy dosud zahojit nedokázal. Možná by bylo lepší, kdybyste si s člověkem, který se vás v této oblasti nešetrně dotkl, ještě jednou promluvili. Jen tak máte šanci zjistit, že z jeho strany šlo o hloupý vtip, na který dávno zapomněl, zatímco vy se trápíte a sami sebe se zbavujete radosti z lásky, erotiky i sexu.


Rak: 

V době, kdy Slunce prochází vaším znamením, se o slovo stejně jako každý rok hlásí především vaše rodina. Musíte se jí věnovat tak, že si stěží najdete chvíli času na partnera - a o tom, že byste měli čas a náladu na nějaké erotické dobrodružství, nemůže být řeč. Nijak vám to však nevadí. Miláček se vám věnuje naplno a něhou nešetří. Vy si pak užíváte chvil, kdy v něm máte v jedné osobě partnera, kamaráda i vášnivého milence.


Lev: 

Vzhledem k tomu, že je konec pololetí, kdy toho oba máte v práci až nad hlavu, se nesmíte divit, že intenzita vašich erotických tužeb pomalu upadá. Ve chvíli, kdy začnete mít pocit, že je potřeba, abyste s tím něco dělali, sáhněte po masážním oleji a svého miláčka začněte masírovat. Po chvíli se masáž uvolňovací změní v masáž erotickou, a váš dosud lhostejný miláček v ohnivého a vynalézavého milence.


Panna: 

Díky Slunci, které prochází vaším sektorem přátelství, se můžete těšit na klidný a vyrovnaný týden. Váš erotický život se stabilizoval, ale nuda nebo rutina vám v něm opravdu nehrozí. Pokud usoudíte, že po vás něco takového sahá, kupte několik decentních, ale přesto inspirativních erotických časopisů, a spolu s miláčkem je začněte studovat. Výdaje přiměřené, efekt naprosto dokonalý!


Váhy: 

Jako romantik to opravdu nemáte lehké. Jste nachystaní na vyznání, jimiž vás miláček bude v hojné míře zasypávat, a nechápete, že na to v současnosti nemá tu správnou náladu. Váš miláček sice o sexu ani o emocích mluvit neumí, ale svou péčí vám tyto nedostatky všestranně nahrazuje. Kdybyste mu však o víkendu ukázali, kudy na to, moc rád by se od vás učil...


Štír: 

V pondělí, kdy se hned ráno dostává Mars do příznivého aspektu s Neptunem, byste si snad raději měli vzít dovolenou. Váš erotický náboj je záviděníhodný, a miláček dělá všechno pro to, aby si vás po všech stránkách užil. Kdybyste si na sebe udělali čas, začněte sprchou, pod kterou se budete vzájemně umývat a laskat. Následně můžete podle vlastního vkusu pokračovat buď v ložnici, nebo třeba v obýváku na sedačce...


Střelec: 

Jde o týden, kdy byste na miláčka neměli zbytečně moc tlačit. Týká se to zejména středy, kdy vy cítíte enormní potřebu erotického vybití a sexu, zatímco miláček toho má v práci až nad hlavu a dává vám jasně najevo, že o žádný fyzický kontakt nestojí. Kdybyste však vydrželi a své požadavky přednesli až v pátek večer, kdy bude Luna ve Vahách, vyhověl by vám rád a s chutí.


Kozoroh: 

Pokud přijde partner s tím, že s vámi nechce spát, protože se vedle vás prostě nevyspí, neberte to jako urážku, ani jako zpochybnění svých erotických talentů, ale jako fakt, který s vašimi emocemi a city nemá vůbec nic společného. Nemáte se čeho bát, protože záhy zjistíte, že oddělené ložnice mají na kvalitu vašeho erotického života vysoce pozitivní vliv!


Vodnář: 

Když někoho chcete sbalit, záleží vám na tom tak, že neopovrhujte žádným prostředkem. Všechno podáváte tak, abyste z toho vyšli v co nejlepším světle, a jen se snažíte, aby váš vyvolený nepochopil, jak to opravdu je. Trochu naivně si představujete, že ve chvíli, kdy pravda vyjde najevo, bude už vaším erotickým kouzlem zvládnutý tak, že se mu od vás chtít nebude.


Ryby: 

Když vám miláček začne jasnými barvami líčit své erotické fantazie, bedlivě ho poslouchejte. Když skončí, ujměte se slova a jasně oddělte to, co je pro vás přijatelné, od toho, co ani s ním ani s nikým jiným dělat nebudete. Miláček se sice váš názor pokusí zlomit, ale nakonec sám a nahlas řekne, že mu vaše sebevědomí imponuje víc, než si vůbec dokážete představit.