Erotický týdenní horoskop od 25.09.2017 do 02.10.2017

Beran: 

Hlavně do své blízkosti nepouštějte člověka, který je stejné povahy jako vy. Zejména ve čtvrtek, kdy máte na sebe a svého miláčka dost času, dáte v erotice přednost spíše klidu a pohodě. Partner, který tuto vaši romantickou podobu dosud nezná, bude vyvedený z míry tak, že dokonce může uvažovat, že něco dělá špatně. Nedělá, ale na jeho obvyklé rychlé a rázné jednání nejste zvědaví...


Býk: 

Moc dobře zabere všechno, co z vašeho erotického života zahání nudu a vnáší do něj novou inspiraci. Pokud se rozhodnete, že chcete mít zvlášť romantický prodloužený víkend, vybavte se na něj knížkou, která vám potřebnou inspiraci přinese. Někdo by možná řekl, že v v dnešní elektronické době je společné studium literatury přežitkem, ale vy se s miláčkem přesvědčíte, že to může být velice příjemné a pozitivní.Blíženci: 

Představa rafinovaného prádla, které ve vašem miláčkovi zaktivuje veškeré pudy, vezme zásadně za své. Váš miláček je momentálně ve stavu, kdy hrozí, že si vaší lichotivé a svůdné ambaláže vůbec nevšimne. Pro jeho vzrušení totiž naprosto stačí, když uvidí kousek vašeho obnaženého těla. Když se ještě stane a vy budete navonění tou správnou vůní, jsou horké zážitky jisté a vaše uspokojení zaručené.


Rak: 

Od pondělí do středy, kdy je Luna ve Střelci, byste měli v rámci dodržování svých pracovních povinností důsledně používat určitá bezpečnostní opatření. Když ráno vstanete, vypadněte co nejrychleji z ložnice. Na miláčka se nedívejte a pro jistotu se s ním ani nebavte. Když se na něj podíváte, je celkem jisté, že vás pohled na něj tak rozparádí, že za ním hupnete do postele. Bude to krásné, ale pracovní průšvih máte jistý...


Lev: 

Investujte do svého zevnějšku, ale tvařte se, jako by to s vaším partnerem nemělo vůbec nic společného. Bylo by dobré, kdyby se váš miláček zamyslel nad tím, zda se vám dostatečně věnuje a zda si může být vaší láskou jistý. Vám je jasné, že k podobným obavám nemá důvod, protože vy na žádné zálety nemyslíte. Zároveň byste si však měli uvědomit, že trocha jeho pochybností udělá vašemu vztahu moc dobře.


Panna: 

Svádět můžete i tím, že vůbec nic neřeknete. Když hovory s miláčkem budete prokládat náznaky a eroticky podbarvenými poznámkami, bude to na něj mít neskutečně silný vliv. Domů z práce se vrátí podstatně dřív, než obvykle, a při první příležitosti vás zatáhne do postele. Užijte si to a hlavně mu nevysvětlujte, že máte spoustu práce, takže na erotiku nemáte ani čas, ani náladu. Dobře víte, že to tak není!


Váhy: 

Pokud budete mít v sobotu nebo v neděli čas, klidně se vykoupejte ve dvou. Bude to pro vás skvělý zážitek, který vás naladí na celý zbytek víkendu. Musíte si však dát pozor, aby vás při této činnosti nenachytaly děti. Všimly by se zejména toho, čeho by nemusely, a zasypaly by vás otázkami, na které by se vám jen těžko odpovídalo.


Štír: 

K novému partnerovi přistupujte ohleduplně a zdrženlivě. Nejde o to, abyste ho svými výkony oslnili, ale o to, abyste se oba dohodli a na erotické cestě učinili první vstřícné kroky. Pokud se partner chová ostýchavě, neberte to z jeho strany jako koketerii, ale jako signál, jímž vám dává najevo, že chce v sexu trochu zpomalit. Zkuste jeho signály respektovat. Když si počkáte, bude váš erotický život časem barvitější, než si umíte představit!


Střelec: 

O rozpálení svého partnera se nemusíte ani trochu snažit, protože vám ho hvězdy zaručí automaticky. Když chcete přírodě a hvězdné energii trochu pomoci, stačí, když se partnera budete co nejčastěji dotýkat. Skvěle zaberou zejména doteky, které váš miláček zařadí mezi náhodné. Vy sice víte, že náhodné ani náhodou nejsou, ale přesto se dokážete tvářit tak nevinně, jako by náhodné byly, a jako by vás ani nenapadlo, co s miláčkem dělají.


Kozoroh: 

Když váš nový miláček při milování působí tak trochu nejistě, neodsuzujte ho, ale sáhněte si sami do svědomí. Nemluvili jste s ním náhodou o svých vysokých nárocích a o tom, že jen to nejlepší je pro vás dost dobré? V takové situaci nezbude, než abyste se stáhli a nechali volnou ruku partnerovi. Když se přestane ostýchat a začne se chovat tak, jak mu přirozenost velí, budete mít co dělat, abyste s ním dokázali udržet krok!


Vodnář: 

Když miláček vytáhne láhev opravdu dobrého vína, nemusíte ho podezírat, že mu jde opět jenom o sex. Hlavně mu nedávejte najevo, že vás něco takového vůbec napadlo. Miláčkovi jde opravdu jen o to, abyste v jeho společnosti cítili dobře. Kdybyste však chtěli průběh večera zvrátit a vnést do něj trochu pravé a nefalšované vášně, rozhodně nebude proti.


Ryby: 

Když miláček řekne, že byste měli splnit alespoň některá z jeho přání, dejte mu najevo, že jste ochotni splnit naprosto všechna. Bude to pro něj překvapení, ale zároveň i velmi příjemný šok. Potíž však nastane ve chvíli, kdy zjistí, že vy mu hodláte splnit více přání, než na které mu jeho energie stačí. Kdybyste se však domluvili na rozumném týdenním rozvrhu, stihnout by se to dalo.