Erotický týdenní horoskop od 22.08.2016 do 29.08.2016

Beran: 

Průšvih se blíží mílovými kroky, a pokud s tím něco nezačnete dělat, v neděli taky dopadne. Člověk, s nímž se na sebe dosud jen díváte a více či méně úspěšně si namlouváte, že mezi vámi nic není, změní taktiku a pokusí se váš vztah posunout kupředu. Pokud jeho erotickému kouzlu podlehnete, riskujete, že do konce týdne obrátíte dosavadní život naruby a vůbec vám to nebude líto.


Býk: 

Pozor si dejte na eroticky laděné telefony! Partner, s nímž prožíváte z nejrůznějších důvodů utajovaný románek, může vzít váš vášnivý hovor v autě, kde má hlasitý odposlech. Než zareaguje a uvede věc do pořádku, bude všem kolem něj jasné, že ho s vámi spojuje daleko víc, než dosud přiznal. Pokud tomu chcete předejít, telefonujte tak, aby to mohl každý slyšet!Blíženci: 

Jako milenci fungujete trochu jinak, než si váš partner představuje. Ve chvíli, kdy se vás pokusí svést pomocí něžné eroticky laděné masáže chodidel, se všechno velice rychle zvrtne. Vás jeho doteky lechtají, takže se dá čekat, že se místo projevů vzrušení začnete nahlas smát. Miláček si nenechá nic vysvětlit, urazí se a vám bude dlouho trvat, než si ho zase usmíříte.


Rak: 

Dovolená, na kterou jste se tak těšili, protože jste doufali, že během ní mimo jiné doženete erotické dluhy, dopadne jinak, než jste čekali. Během dne si toho naložíte tolik, že se po návratu nejdříve pořádně najíte a pak se svalíte do postele. Pokud chcete, aby erotika fungovala, naplánujte si na úterý a na středu odpočinek, kdy si uděláte čas jak na partnera, tak na erotiku.


Lev: 

Kdyby se náhodou stalo a hlavou vám proletěla myšlenka na sex, obohacený špetkou násilí, zažeňte ji tak rychle, jak jen dokážete. Ve dnech, kdy Slunce prochází Pannou, jen s obtížemi najdete někoho, kdo by se s vámi podobným praktikám rád věnoval. Smiřte se s tím, že vám teď není přáno, a těšte se na listopad, kdy bude Slunce procházet Štírem a kdy to určitě vyjde!


Panna: 

V lásce i v sexu se chováte pragmaticky, což je vynikající. Miláčkovi jasně řeknete, co chcete v posteli i mimo ni. Navíc máte štěstí, protože je vysoká pravděpodobnost, že narazíte na člověka, který podobný nesentimentální přístup vyžaduje, a dosud nenašel nikoho, kdo by mu ho poskytl. Pokud budete ve svém jednání důslední, čeká vás zajímavý vztah s garantovaným erotickým uspokojením.


Váhy: 

O lásce, citech a emocích se bavit odmítáte. Překvapujete tím partnera, který si zvykl, že se o sexu bavíte rádi a volně, a teď nechápe, odkud se vaše zdrženlivost bere. Vy si pak musíte vybrat, zda si vymyslíte nějakou přijatelnou výmluvu, nebo zda mu na rovinu vysvětlíte, že tělo a sex je jedna věc, ale po tom, co se děje ve vaší duši nikomu včetně jeho nic není.


Štír: 

Pokud se dozvíte, že miláček pokukuje po někom jiném, nepropadejte panice. Když situaci rozeberete, zjistíte, že jde z jeho strany o intriku, která ve vás má vyprovokovat žárlivost a následnou akci. Možná by bylo lepší, kdybyste využili skvělých nedělních konstelací a místo zbytečného přemýšlení si ho vzali do postele, kde mu už vysvětlíte, že není důvod, aby o vás pochyboval.


Střelec: 

Planety vám komplikují nejen lásku, ale i erotiku a sex. Vy si to velice dobře uvědomujete a celkem rozumně se rozhodnete, že bude lepší, když zůstanete nějakou dobu bez partnera, než abyste si do postele vzali prvního, kdo projeví zájem. Když si ale počkáte do příštího týdne, situace se zásadně změní a vy si najdete někoho, kdo vám sedne v posteli i v životě.


Kozoroh: 

Bez šetření si život představit neumíte, ale nic se nemá přehánět. Pokud se rozhodnete, že miláčkovi uděláte radost erotickou hračkou (stát se to může zejména v úterý nebo ve středu), šetřit byste na ní neměli. Před použitím pak nezapomeňte důkladně prohlédnout krabičku a zkontrolovat, zda na ní náhodou není cenovka, která dokazuje, že jste nakupovali ve slevě.


Vodnář: 

Nehrajte si na nedostupného člověka, kterým v žádném případě nejste. Jakmile kolem sebe začnete vytvářet bariéru, bude tak dokonalá, že se nenajde nikdo, kdo by ji chtěl překonávat. Pokud to uděláte, riskujete rok, kdy budete sexuální tenze řešit vlastnoruční samoobsluhou, a kdy budete přemýšlet, proč vy partnera nemáte, zatímco ti, co jsou daleko méně atraktivní, si v tomto ohledu nemají na co stěžovat.


Ryby: 

Kritickým dnem je zejména pátek, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Neptunem ve svém znamení. Sex vám sice náležitě chutná, ale přesto byste si měli dávat pozor, abyste to s požadavky, které máte na partnera, zbytečně nepřeháněli. To, že jste se za mladých let byli schopni milovat třikrát za noc, neznamená, že podobné tempo musíte nasadit i teď.