Erotický týdenní horoskop od 21.11.2016 do 28.11.2016

Beran: 

To, že se vám v erotice nedaří tak, jak jste si vysnili, není důvod k hořkosti ani ke zklamání, ale naopak k zamyšlení a k hledání toho, co jste dosud dělali špatně. Až ve čtvrtek nebo v pátek, vám dojde, že chyba byla především v tom, že jste v posteli i v životě prosazovali jen své požadavky, zatímco nad požadavky partnera jste mávli rukou s tím, že to není podstatné. Změníte to?


Býk: 

Pokud děláte konkurz na svého nového erotického partnera, musíte na to jít vynalézavě. Pro začátek uděláte dobře, když ho v neděli vyvedete nejdříve na oběd a následně na adventní trhy. Pokud si bude vychutnávat každé sousto a dokáže dávat najevo potěšení jak z vaší společnosti, tak z toho, co je na stole, můžete si oddechnout. Konečně jste narazili na člověka, který si umí užívat život a který vás v tomto ohledu nezklame.Blíženci: 

Pokud jste se rozhodli, že nastal čas, abyste zase jednou šíleli láskou, máte k tomu skvělou šanci. Stačí, když se jen poohlédnete po svém okolí, a určitě najdete někoho, kdo by se do podobné akce moc rád pustil spolu s vámi. S erotickým sbližováním však nepospíchejte. Váš budoucí miláček patří k lidem, kteří si umí život vychutnávat a moc rád by to naučil i vás.


Rak: 

Když partner neustále tvrdí, že ho vyčerpáváte a že na vás nemá ani energii, ani čas, můžete si vybrat, zda se urazíte, naštvete nebo mávnete rukou. Kdybyste se ale chtěli zachovat na náležité úrovni, klidně ho upozorněte, že to, že nedokáže uspokojit váš sexuální apetit, není vaše vina. V další etapě se můžete poohlédnout po někom, jehož temperament bude s tím vaším ve větším souladu.


Lev: 

Představa lásky v přírodě by sice někomu mohla připadat jako neskutečná výstřednost, při které navíc jde o zdraví - ale to ve vašem případě neplatí! Když dáte se svým miláčkem hlavy dohromady, určitě vymyslíte způsob, jak se eroticky nejdříve vzrušit a pak uspokojit. Dotáhnete své snahy do finále v přírodě, nebo si na zdravém vzduchu dopřejete jen předehru a na finále se vrátíte domů do postele?


Panna: 

Se svou tvrdohlavostí a důsledným přístupem k životu obvykle vyhráváte, ale tentokrát se můžete zásadně zklamat. Ve chvíli, kdy někoho začnete uhánět s tím, že není možné, aby vám odolal, vás dotyčný začne se stejným nasazením odmítat. Kdybyste však během týdne aktivitu omezili a počkali si na víkend, kdy je Luna ve vášnivém Štíru, dostali byste ho do postele rychleji, než si umíte představit.


Váhy: 

Stanovte si priority! Když se hned na začátku týdne opřete o Slunce ze Střelce, a vsadíte na erotiku, které se budete věnovat v každé vhodné chvíli, prožijete týden jako z pohádky. Hádat se nebudete, protože na to nebudete mít dost sil. V práci předvedete pozitivní přístup k životu, a po návratu domů se hned vrhnete na všestranné vychutnávání života, což s sebou jako sekundární efekt ponese posun váhy směrem dolů...


Štír: 

Slunce sice vaše znamení hned v podělí večer opustilo, ale na vašem loveckém instinktu to žádné zásadní škody nenadělalo. Pokud narazíte na přitažlivého člověka, dokážete to pořád zaonačit tak, aby pochopil, že byste si dali říct, a vy si přitom ani v nejmenším nezadali. Krásné to bude zejména o víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, a kdy máte dost času i sil, abyste si všech erotických možností důkladně užili.


Střelec: 

Vzhledem k tomu, že se vaším znamením pohybuje Slunce, Venuše a Saturn, na které tvoří kvadraturu Neptun, zápasíte s náladovostí, která komplikuje život jak partnerovi, tak vám. Když jste ráno na svého miláčka protivní, nesmíte se divit, že je na vás odpoledne naštvaný a večer nechce o žádném erotickém sblížení ani slyšet. Kdybyste však ráno dokázali mlčet, mohlo by být odpoledne velice příjemné a večery a noci by patřily k těm nezapomenutelným.


Kozoroh: 

To, co se vám nyní nabídne v sexu, je skutečná výzva. Naštěstí máte dostatek životních zkušeností, takže se jenom usmějete a bez nejmenšího ostychu si s miláčkem začnete domlouvat podrobnosti. Až koncem týdne zjistíte, jak moc jste tím u něj stoupli v ceně. Pokud se domníval, že vás tím buď vyděsí nebo vyvede z míry, musí zkonstatovat, že jste se nedali a že jste daleko lepší, než si dosud myslel.


Vodnář: 

Zejména o víkendu, kdy je Luna ve Štíru, je potřeba, abyste zapnuli svůj zdravý rozum, na který jste právem pyšní. Pokud jste s někým poprvé a vypadá to, že se schyluje k nejlepšímu, překonejte ostych a přímo se ho zeptejte, zda a jak je zabezpečený. Pokud je, můžete jít bez obav na věc. Pokud vám sdělí, že zabezpečený sice není, ale vy nemusíte mít strach, protože se vyzná, utíkejte největší rychlostí, kterou vyvinete, a buďte rádi, že jste se zeptali včas.


Ryby: 

To, zda někoho znáte nebo neznáte, nehraje roli. V tomto týdnu se můžete na člověka, kterého už dlouho znáte, podívat zcela novýma očima. Pokud se vám při tomto pohledu zatmí před očima, rozklepou se vám kolena a začnou potit ruce, měli byste zkonstatovat, že se vám do života dostalo něco opravdu osudového, a sami sobě slíbit, že si to důkladně užijete. S postelí nepospíchejte a užijte si pomalé a vynalézavé erotické svádění.