Erotický týdenní horoskop od 20.03.2017 do 27.03.2017

Beran: 

Pokud svůj domov sdílíte s roztomilým chlupatcem, připravte se na problém. Zatímco vy jste s tím, že vám zvíře každou noc okupuje postel, smíření, miláček se s tím nějak srovnat nedokáže. Neustále vám vysvětluje, že nesnáší pohled, jímž vás zvíře při vašich erotických hrátkách provází, a naprosto nechápe, že vám jeho přítomnost při vašich intimních chvílích vůbec nevadí.


Býk: 

Jde o týden, kdy můžete být jak se sebou, tak se svým miláčkem naprosto spokojení. Oba se staráte, aby váš erotický život netrpěl nudou, a taky se vám to náležitě daří. Když navíc využijete víkendu k tomu, abyste mu konečně dovolil něco, po čem vždycky toužil a do čeho se vám ani trochu nechtělo, bude to vynikající. Navíc to spolehlivě zažene veškeré komplexy, které jste dosud v erotice měli.Blíženci: 

Slunce se dostalo do Berana - a to ve vašem případě znamená, že nastal čas, kdy můžete bez zábran zrealizovat alespoň některé své erotické fantazie. Když miláčkovi navrhnete, že si dáma z vašeho páru zahraje na stopařku, která nic netušícího řidiče nejdříve zastaví a potom svede, bude velice bouřlivě souhlasit. Až časem zjistíte, že v případě vašeho miláčka šlo o jednu z jeho nejoblíbenějších fantazií, kterou mu navíc zatím nikdo nesplnil.


Rak: 

V práci je toho opravdu hodně, takže není divu, že vás postel neláká jako místo erotických hrátek, ale jen jako prostor určený ke spaní. Naštěstí máte chápavého miláčka, který vás nenutí k ničemu, do čeho se vám nechce. Erotické chutě se vám naštěstí vrátí o víkendu. Luna bude v Rybách a vy svému miláčkovi nabídnete spoustu rozkoší. Svůj erotický život musíte bohužel přizpůsobit dětem, které jsou doma, ale to na kvalitu vašich prožitků nemá vliv.


Lev: 

Ve svrchním oblečení můžete být střízliví a elegantní, ale v tom, co máte pod sakem a pod šaty, byste se naopak měli odvázat! Investice, kterou dáte do krajek a dobře padnoucích pánských spodků jsou nemalé, ale tím si hlavu nelámejte. Pohled, kterým miláček zareaguje ve chvíli, kdy se před ním začnete s náležitou rafinovaností svlékat, vás ujistí, že jste ani korunu neutratili zbytečně!


Panna: 

Jde o týden, kdy si budete užívat klidu, vyrovnanosti a rozumného přístupu k životu. Výbuchy vášní ani projevy erotického šílenství čekat nemůžete, ale přesto to bude stát za to. S partnerem se beze slov domluvíte na tom, že k sexu budete přistupovat jako ke skvělému prostředku, který vám v těchto pracovně náročných dnech poskytne uvolnění, a který navíc funguje lépe, než vaše oblíbené prášky na spaní.


Váhy: 

V práci toho máte hodně, ale to vaši pasivitu neomlouvá. Je pravda, že musíte likvidovat všechny záležitosti, které jsou spojeny s koncem čtvrtletí, ale na partnera byste zapomínat neměli. Když si najdete čas a alespoň jednou denně mu pošlete eroticky laděnou zprávičku, vás to nezdrží a jemu to udělá radost. Navíc tím předejdete situaci, kdy vám nahlas vyčte, že je práce pro vás podstatně důležitější než on a váš erotický život.


Štír: 

Projevujete se jako skutečný sexuální labužník. Dokážete vytvořit atmosféru, kdy pro vás celý den bude jednou dlouhou milostnou předehrou a večer skutečným ohňostrojem vášní. Nejkrásnější to však bude v sobotu, kdy je Luna v romantických Rybách, a kdy jeden druhému dokážete vyjít neobyčejně velkoryse vstříc. Obvykle oba patříte k lidem, kteří moc rádi spí, ale tentokrát neusnete, protože se vám nebude chtít přijít ani o vteřinu této zázračné noci.


Střelec: 

Kontakty s ostatními lidmi jsou dost komplikované. Vy potřebujete kamaráda, s nímž byste rádi probírali všechno, co se ve vašem životě děje. Místo toho neustále narážíte na lidi, kteří vám více či méně rafinovaně nabízejí svou erotickou přízeň, a vůbec nechápou, že o nic takového nestojíte. Podobným debatám se raději vyhýbejte! Lidé, kteří se kolem vás točí, mají silné ego a odmítnutí by z nich udělalo vaše sveřepé nepřátele.


Kozoroh: 

Sobotní a nedělní Luna z Ryb z vás dělá člověka, který si umí život po všech stránkách vychutnávat. Váš miláček vás však v této disciplíně ještě předčí! Pochopíte to ve chvíli, kdy s lišáckým úsměvem v neděli večer vytáhne kus odpoledního dortu a začne vám jej nanášet na tělo. Pravý šok pak přijde ve chvíli, kdy ho z vás začne rafinovaným způsobem slízávat. Rádi byste mu to oplatili stejným, ale na to už nebudete mít dost sil...


Vodnář: 

Když toužíte po něčem výstředním, nechte to na miláčkovi. Zatímco vy byste svou představu o výstřednosti realizovali leda tak masáží kostkami ledu, on je daleko rafinovanější. Na vlastní kůži se tak máte šanci přesvědčit, že přivazování hedvábným šátkem k záhlaví postele nemusí být jenom oblíbenou rekvizitou béčkových filmů pro dospělé, ale že to může být krásná a vzrušující realita.


Ryby: 

O víkendu plném erotiky nemusíte snít, protože ho konečně můžete přesně podle svých představ prožít. Pokud chcete, aby byl naprosto dokonalý, uděláte dobře, když už během týdne miláčkovi jasně řeknete, co byste chtěli zažít. Na vaše oblíbená překvapení sice nedojde, ale jinak prožijete víkend, kdy si budete říkat, že jsou v životě opravdu chvíle, kdy se veškeré vaše sny plní v míře vrchovaté.