Erotický týdenní horoskop od 20.02.2017 do 27.02.2017

Beran: 

Přiznejte si, že patříte k lidem opravdu neskutečným! Pochválit se za to však musíte sami, protože jde o situaci, se kterou se nikomu a zvláště doma chlubit nemůžete. V tomto týdnu totiž dokážete skvěle skloubit život oddaného partnera a vášnivého milence tak, aby byly obě strany spokojeny a ani jednoho z vašich partnerů nenapadlo, že by si na vaše výkony měl a mohl stěžovat.


Býk: 

Slunce, které se pohybuje Rybami, mění váš dosud vyrovnaný vztah v dobré kamarádství, v němž význam sexu a erotického života pomalu mizí. Pokud vám miláček vymlouvá erotické hrátky s tím, že si buď potřebujete odpočinout, nebo s tím, že je potřeba, abyste si předem promluvili o vážnějších věcech, neříkejte mu, že je to nesmysl, ale vysvětlete mu, že sex k životu neoddělitelně patří!Blíženci: 

Pěkný trapas může nastat v pátek nebo v sobotu večer, kdy hrozí, že po vás vyjede osoba stejného pohlaví. Až potom pochopíte, že to, co jste si vykládali jako projevy přátelství, mělo zcela jiný podtext. Nebudete vědět, zda jste naštvaní víc na svého pseudokamaráda, nebo na sebe a svou naivitu. Navíc se se svým zážitkem nemáte komu svěřit! Kdybyste to začali vyprávět partnerovi, královsky by se bavil a vy byste mu to snad ani nemohli mít za zlé.


Rak: 

Hlavně ve středu, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Plutem byste se měli mírnit. Na všechno, co vám miláček navrhne, totiž reagujete tak, že se musí naštvat, i kdyby byl skoro svatý. Obvykle si přiznáváte, že se hádáte především proto, abyste se potom mohli vášnivě usmiřovat, ale teď hrozí, že své projevy přepálíte tak, že k žádnému usmiřování nedojde, protože o to druhá strana ztratí zájem.


Lev: 

Vraťte se do doby, kdy jste spolu začínali, a kdy se sex neobešel bez dlouhého mazlení a především spousty polibků. Momentálně můžete sice jít rovnou na věc, ale kdybyste se rozhodli, že dáte přednost pomalému rozehřívání, bude to pro vás podstatně větší zábava a daleko hlubší zážitek. Nejdříve sice musíte miláčkovi vysvětlit, že se mu vůbec nechce spát, ale to přece zvládnete!


Panna: 

Slunce, které se momentálně pohybuje vaším partnerským sektorem, vám kromě jiného přinese i spoustu rozporů, které musíte vyřešit tak, aby vám příště neotravovaly život. Měli byste si však uvědomit, že za momentálních konstelací je možnost, že je vyřešíte v posteli, minimální až nulová. Bude lepší, když se nejdříve domluvíte s chladnou hlavou u stolu, a potom se přesunete do postele, kde už mluvit nebudete.


Váhy: 

Když vám miláček slibuje život, který bude dokonalý ráj, měli byste se ho zeptat, co si pod tímto pojmem vlastně představuje. Pokud má pocit, že se budete živit výhradně ovocem, budete chodit neoblečení a v každé volné chvíli se budete věnovat sexu jako zábavě, která je příjemná a navíc zadarmo, musíte mu vysvětlit, že to nepůjde. Sex může zůstat, ale ve zbytku se musí podřídit vašim požadavkům!


Štír: 

Pokud se vám Slunce, které prochází vaším sektorem romantických lásek, postará o milence, vznikne náročná situace, s níž se však musíte srovnat. Zatím jste vždycky říkali, že nedokážete mít rádi dva lidi současně, ale teď ke svému údivu zjistíte, že to vlastně není problém. Když ještě dohlédnete, aby se tito lidé nikde nesetkali, proběhne týden v pohodě a k vaší plné spokojenosti.


Střelec: 

Když vám partner začne vysvětlovat, že potřebuje něco, co mu vy nedáte, a proto si to musí zajistit jinde, nepropadejte ani pláči, ani panice. Zachovejte si chladnou hlavu a dotyčnému vysvětlete, že jeho potřeby chápete, ale čekáte, že i on bude chápat ty vaše. Rychle mu dojde, že provokuje situaci, kdy si někoho jiného budete hledat i vy, a usoudí, že bude lepší, když zařadí zpátečku.


Kozoroh: 

Dávejte si pozor nejen na to, co říkáte, ale i na to, o čem přemýšlíte! Když budete všem, koho to jen trochu zajímá, nahlas vysvětlovat, že jste dosud nenašli nikoho, kdo by vás dokázal pořádně uspokojit, reakce bude paradoxní. Místo davu těch, kteří by vás přesvědčovali, že to zvládnou, se projeví spíše lidé, kteří se na vás lítostivě podívají, a zkonstatují, že to máte fakt těžké.


Vodnář: 

Pokud máte pocit, že vám to v erotice v poslední době nefunguje, možná by pomohlo, kdybyste změnili taktiku. Zkuste si alespoň na jednu noc sex zakázat a spokojit se jen s hlazením a objímáním. S údivem zjistíte, že se potom na svého miláčka začnete dívat naprosto jiným způsobem. Zjistíte, že je daleko zajímavější, než jste si mysleli, a pochopíte, že občasná sexuální abstinence není vůbec špatná.


Ryby: 

Slunce ve vašem znamení se postará, aby vaše přitažlivost vylétla raketovým tempem. Získáte každého, koho chcete, a proběhne to rychleji, než si dokážete představit. Potíž je v tom, že svého sice dosáhnete, ale spokojení přesto nebudete. Navíc se přistihnete ve chvíli, kdy začnete přemýšlet, zda byste si konečně nezasloužili člověka, který vám do náruče nespadne jako zralá hruška, ale který dokáže vašim svodům alespoň chvíli odolávat.