Erotický týdenní horoskop od 19.12.2016 do 26.12.2016

Beran: 

Od sexu v tomto týdnu mnoho nečekáte - a dobře děláte, protože alespoň nebudete zklamaní. V pracovní části týdne doháníte to, co potřebujete ještě letos stihnout v rámci svých povinností, víkend prožijete svátečně a u pohádky. Naštěstí je na tom miláček po erotické stránce naprosto stejné, takže vám nic nevyčítá, a týden bez sexu zvládne, aniž by si stěžoval.


Býk: 

Jde o týden, který pánové zvládají na bazální úrovni, což znamená, že se po sexu nijak neženou, ale když se jim nabídne, tak ho neodmítnou. Daleko složitější to mají dámy-pokud usoudí, že svého vyvoleného získají tím, že budou předstírat orgasmus, měly by na to co nejrychleji zapomenout. Partneři nejsou tak úplně naivní, a když takové jednání zaregistrují, právem se urazí a naštvou.Blíženci: 

Když miláček nechápe to, co mu s veškerou svou verbální a jazykovou inteligencí naznačujete, nezbude, než abyste mu to, co po něm chcete, řekli napřímo a hlavně důrazně a nahlas. Když mu svá přání předestřete přímo, nemůže se vymlouvat, že nevěděl, o co vám jde. Pokud se rozhodne, že vaše přání splní, je všechno v pořádku-pokud ne, měli byste zjistit, proč nechce, a smířit se s tím, že v jeho společnosti se vaše erotické sny plnit nebudou...


Rak: 

To, že máte spasitelské tendence, ještě neznamená, že musíte pomáhat každému, kdo vám přijde pod ruku-obloukem byste se měli vyhýbat zejména lidem, kteří se považují za mistry světa v každém oboru. Na společně strávené Vánoce byste mohli leda tak zapomenout. K sexu by sice někdy během týdne došlo, ale dotyčný by nestál za nic, a ještě by vás přesvědčil, že je to vaše vina.


Lev: 

Pokud vás napadne, že miláčka potěšíte tím, že mu pod stromeček položíte erotické prádlo, je to zásadní omyl, který by navíc mohl mít fatální následky. Nezapomeňte, že o Štědrém dni je Luna v žárlivém Štíru, což s sebou nese nejrůznější zádrhele. Váš miláček bude sice nejdříve nadšený, ale pak vás začne vyslýchat-kupodivu ho nebude zajímat, kolik celá legrace stála, jako to, jak jste na takový nápad přišli a zda vám někdo nepomáhal s výběrem...


Panna: 

Využijte Marse, který se dostal do vašeho partnerského sektoru, a současně i Merkura z Kozoroha. Když s jejich pomocí pošeptáte miláčkovi do ucha pár peprností, je sice možné, že se nejdříve trochu začervená, ale pak vám předvede něco, co se dá bez přehání označit jako erotický ohňostroj. Pod stromečkem vás letos sice čekají samé obvyklé dárky, ale erotická show, kterou vám předvede partner, z nich udělá ty nejlepší, co jste dosud zažili.


Váhy: 

Jste pracovití? Nepochybně jste! Jste na to pyšní? Plným právem ano! Přesto - nebo právě proto - byste měli mít na paměti, že pracovitého a zodpovědného partnera si může sice váš životní souputník vážit, ale nemůže ho milovat. Když vám miláček vezme práci z rukou s tím, že uspokojení jeho aktuálních erotických tužeb je důležitější než to, čím se právě zabýváte, nediskutujte a vyhovte všem jeho přáním...


Štír: 

Když vás zklame láska, nastupují přátelé, kteří vám dodávají sebevědomí ve všem, co děláte. Když se z nich navíc vyčlení jeden, který vám dá najevo, že ho přitahujete ve všech směrech včetně erotických, hlavně neříkejte, že na nic takového nemáte ani pomyšlení. Když si v rámci likvidace předvánočního sexu dopřejete pěknou porci kvalitního sexu, zklamání jako zázrakem zmizí a vás opět začne těšit život.


Střelec: 

Nepřemýšlejte, co vás spojuje s partnerem, protože je to něco, co se nedá definovat. Když si místo toho budete užívat všech darů, které si navzájem můžete poskytnout, bude to vynikající. Veškeré erotické aktivity byste však měli nechat na víkend, kdy jste pod pozitivním vlivem Venuše, a kdy se budete navzájem předhánět ve vymýšlení způsobů, jimiž hodláte jeden druhého potěšit-když si k tomu navíc otevřete láhev kvalitních bublinek, nebude to mít chybu!


Kozoroh: 

Když zjistíte, že vám někdo jede po miláčkovi, klidně mu řekněte, že se vám to nezamlouvá. Můžete se sice dozvědět, že vám absolutně chybí smysl pro humor a možná i sebevědomí, ale to vám může být jedno. Ve chvíli, kdy byste dovolili, aby se do vašeho dosud vyrovnaného vztahu přimotal někdo třetí, si zakládáte na průšvih. Váš miláček je sice skvělý, ale tak skvělý, aby odolal přímému erotickému pokušení, přece jen není.


Vodnář: 

Pokud víte, že o vašeho miláčka někdo opravdu stojí, nevyhýbejte se mu, ale naopak se s ním stýkejte co nejčastěji. Jenom tímto způsobem dostanete situaci pod kontrolu a ovlivníte ji tak, abyste zamezili nepříjemnému překvapení. Když navíc životnímu souputníkovi naordinujete dietu s převahou nejrozmanitějšího sexu, můžete si být jistí, že bude tak vyčerpaný, že na nějaký zálet ani nepomyslí, a nejspokojenější bude doma a u pohádky.


Ryby: 

Ve vašem případě není problém si miláčka získat, ale je problém s tím, abyste si ho udrželi. Pokud byste se však dokázali přizpůsobit jeho vkusu a dělali s ním jen to, co váš instinkt vyhodnotí jako jemu příjemné a milé, posílili byste váš vztah víc, než si umíte představit. Využijte toho, že o Vánocích každý touží po romantice, a předveďte se partnerovi v podobě, které nedokáže odolat, i kdyby opravdu moc chtěl...