Erotický týdenní horoskop od 19.06.2017 do 26.06.2017

Beran: 

Jde o týden, kdy byste se měli co nejdříve rozhodnout, jak si rozdělíte čas tak, aby se dostalo jak na práci, tak na sex. Když to neuděláte, riskujete stav, kdy se vám nebude dařit v práci, protože budete uvažovat o tom, co byste rádi dělali se svým miláčkem. Když pak budete doma při sexu uvažovat o práci, bude miláček naštvaný a vy se budete muset hodně snažit, abyste mu dobrou náladu vrátili.


Býk: 

Energie, kterou vás planety zejména v úterý a ve středu štědře zásobují, se mimo jiné odrazí i v sexu. Všechno, co po vás život chce, zvládáte levou zadní, a navíc jste plni nenasytné touhy po milování. Sex v těchto dnech funguje jako vynikající terapie, která vás spolehlivě zbaví napětí, stresu a jakéhokoliv rozladění. Navíc dokážete miláčkovi vysvětlit, že tempo, které jste nasadili, je prospěšné pro vaše i pro jeho zdraví.Blíženci: 

Spíte spolu pravidelně, a ani jeden z vás nezastírá, že se vám to moc líbí. Přesto neustále uvažujete, zda je zdařilý sex dostatečným základem pro trvalý a dlouhodobý vztah. Využijte úterního sextilu mezi Merkurem a Uranem, a zeptejte se na to přímo svého miláčka. Jeho odpověď vás nadchne a navíc ujistí, že jste si partnera pro život vybrali opravdu dobře.


Rak: 

Člověka, po němž jste v poslední době tak intenzivně toužili, konečně dostanete - ale bude to probíhat naprosto jinak, než jste čekali. Své romantické choutky můžete projevit, ale počítejte s tím, že se jim ze strany vašeho nového objevu nedostane žádoucí odezvy. Můžete se naštvat, dotyčnému vynadat, vytknout mu své zklamání a zmizet v nenávratnu - nebo si uvědomit, že si zaslouží ještě jednu šanci a bez váhání mu ji poskytnout.


Lev: 

Vaše šance na úspěch u opačného pohlaví stoupá. Týká se to zejména pondělí, kdy je Luna po celý den v Beranu, a kdy pro vzbuzení erotického zájmu u opačného pohlaví stačí, když jen zablýskáte očima. Potíž je v tom, že lidé, kteří vám erotiku nabízejí, netouží ani tak po vztahu jako po dobrodružství, kterou by si zpestřili léto, v němž je jinak nic pozitivního, zajímavého ani přitažlivého nečeká.


Panna: 

Skvělé bude zejména úterý, kdy jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Neptunem. Pokud někoho balíte, dokážete skvěle využít náznaků, rozehrát nabídku všestranných rozkoší a navíc se občas projevit i jako člověk s poetickým talentem. Navíc si konečně užijete týdne, kdy se budete milovat ne proto, že byste museli, ale proto, že sex vy i partner vnímáte jako skvělé obohacení života.


Váhy: 

Na veškerá doporučení ohledně erotiky a sexu zvysoka kašlete a dobře děláte. Jde o životní oblast, ve které byste se měli řídit jen tím, co chcete vy. Když vám miláček říká, že byste se měli milovat v jiné frekvenci, protože jeho kamarádi to tak mají, s úsměvem mu vysvětlete, že kamarádi to mají tak, jak vyhovuje jim, a vy to budete mít tak, jak to sedí vám.


Štír: 

Doporučení ohledně sledování jistých erotických nebo porno stránek si vyslechnete, ale ani vás nenapadne, že byste se tím mohli a měli řídit. Lidem, kteří vám je nabízejí, se sice pokusíte vysvětlit, že vás podobná činnost vůbec neláká, protože máte doma živého a navíc i ohnivého a vynalézavého partnera, který vaše potřeby skvěle uspokojí. Když ale zjistíte, že vůbec nechápou, mávnete rukou a veškeré hovory ukončíte.


Střelec: 

Kamarády máte rádi, ale to ještě neznamená, že pro ně musíte dělat i to, do čeho se vám nechce. Ve chvíli, kdy zjistíte, že má kamarád potíže, mu nabídněte veškerou pomoc, ale když usoudí, že by se mu psychika nejlépe srovnala ve vaší posteli, měli byste mu dát jasně najevo, že to nepůjde. Když povolíte, riskujete, že se na vás intenzivně naváže, což by příjemné nebylo.


Kozoroh: 

Když ve středu v podvečer, kdy se ve vašem partnerském sektoru setká Slunce s Merkurem, pochopíte, že jste na sexu v podstatě závislí, hlavně nepropadejte panice. Kdybyste se nenápadně zeptali svých dobrých kamarádů, kteří by odpověděli upřímně, určitě byste se dozvěděli, že to není nic zajímavého, protože v podobném stavu se nachází i oni.


Vodnář: 

Veškeré styky s bývalými láskami omezte na co nejmenší míru, nebo je zrušte úplně. Kdybyste jim dali šanci a z nostalgie nebo ze sentimentality si je vzali do postele, vy byste to brali jako potvrzení správnosti svého rozhodnutí, jímž jste veškeré své kontakty definitivně ukončili, zatímco druhá strana by to brala jako příslib nových začátků.


Ryby: 

Slunce a po něm i Merkur se sice ve středu setkávají ve vašem sektoru romantických lásek, ale vy se musíte přesto (nebo právě proto) chovat opatrněji než obvykle. Pokud máte lásku, kterou z nejrůznějších důvodů nechcete zveřejnit, musíte se chovat tak, aby nikoho nenapadlo, že jste s člověkem, s nímž jste se právě lhostejně pozdravili, strávili noc, na kterou se nezapomíná...