Erotický týdenní horoskop od 18.07.2016 do 25.07.2016

Beran: 

Nad svým přístupem k erotice můžete sice po prosbě svého miláčka přemýšlet, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá udělat. Velice dobře si uvědomujete, co se mu na vašem intimním soužití nelíbí, ale taky je vám jasné, že se to alespoň prozatím nezmění. Kdybyste se chovali tak, jak chce, už byste to nebyli vy - a navíc tušíte, že by spokojený nebyl ani váš miláček...


Býk: 

Když se vám sex nedaří tak, jak jste si představovali, nezmatkujte! Planety jsou až do pátku na vaší straně a poskytují vám spoustu šancí, kdy můžete své provinění napravit. Když se navíc miláčkovi svěříte s tím, že si v sexu pomalu přestáváte věřit, aktivujete tím jeho pečovatelskou složku a on vám sám aktivně začne dokazovat, že to s vámi zase tak zlé není.Blíženci: 

To, co mezi vámi je, se nedá označit jinak než jako lehce napjatá atmosféra. Ze všech sil se snažíte, aby se vaše vzájemné relace vylepšily, ale sami musíte přiznat, že to moc nefunguje. Na pozitivní změnu se můžete těšit až ve středu, kdy se Venuše dostane do trigonu se Saturnem a kdy budete mít v sexu nejen fantazii, ale i výdrž, na niž budete být právem pyšní.


Rak: 

Když vám partner řekne, že si milování, které pro vás bylo vrcholem všeho, co jste spolu ve vašich erotických dějinách kdy zažili, vůbec nepamatuje, hlavně se nerozčilujte. Rychle pochopíte, že si ho naopak pamatuje až moc dobře, ale protože je provokatér povahou, dělá si z vás jednoduše srandičky. Zatvařte se neutrálně, odveďte řeč na jiné téma a počkejte si na jeho reakci.


Lev: 

Když se konečně dočkáte chvíle, kdy miláček kývne na praktiky, které až dosud odmítal, měli byste být spokojeni. V žádném případě si však zážitek nesmíte kazit tím, že se ho začnete vyptávat, kde se to tak dobře naučil - a to ani v případě, kdy by vám bylo jasné, že se zdráhal jenom na oko, protože je naprosto zřejmé, že tuto aktivitu rozhodně neprovozuje poprvé. Vydržíte to, nebo podlehnete démonu žárlivosti?


Panna: 

Trochu energie získáte až v pátek večer, kdy se Luna překulí do vašeho partnerského sektoru. Předtím se budete naplno věnovat záležitostem, které s erotikou ani okrajově nesouvisí, a prosebné pohledy svého miláčka necháte bez povšimnutí. Když se však v pátek večer vzpamatujete, předvedete miláčkovi něco, co se dá bez přehánění označit jako koncert pro dva lidi, kteří si v sexu mimořádně sedli.


Váhy: 

Váš erotický život zajímá spoustu lidí včetně těch, kterým do toho, co děláte v posteli, vůbec nic není. Můžete si vybrat, zda je pošlete do háje rovnou nebo zda si z nich začnete dělat legraci. Potíž je v tom, že většinou jde o lidi, co smysl pro humor naprosto postrádají, a kteří budou všechno, co jim řeknete, brát jako informaci, kterou jste jim dali, a tím pádem je to pravda.


Štír: 

I vám se občas může stát, že v erotických záležitostech pocítíte závist, za kterou se navíc nebudete ani trochu stydět. Stane se to ve chvíli, kdy si vám kolega, kamarád nebo příbuzný začne stěžovat na lačného partnera, který na nic jiného než na sex nemyslí. V takové chvíli, si vzpomenete na svého miláčka, který o sex v poslední době jeví jen mizivý zájem a zaplaví vás závist...


Střelec: 

Některé věci byste měli ve vlastním zájmu sdělovat jasně a na rovinu. Týká se to zejména chvil, kdy usoudíte, že se partner v posteli pustopustě fláká a veškerou dřinu nechává na vás. V takovém momentě si můžete vybrat, zda se budete tvářit uraženě, což k erotické harmonii moc nepřispěje, nebo zda mu ohledně svých požadavků dáte jasné instrukce a budete trvat na jejich splnění.


Kozoroh: 

To, že s city obvykle šetříte a eroticky se neprojevujete, v tomto týdnu neplatí. Stačí, abyste se na svého miláčka jen podívali, a mozek vám začne generovat lákavé scénáře, které můžete uplatit ve chvílích, kdy spolu budete sami. Udělejte to, co vám fantazie poradila a buďte si jistí, že miláček bude nadšený. Jako bonus vám možná i šeptne, že věděl, že jste skvělí, ale tentokrát jste se naprosto překonali.


Vodnář: 

Některé věci budete svému miláčkovi jen obtížně vysvětlovat. Ve chvíli, kdy vás začne podezírat, že máte něco s člověkem, kterého znáte skoro sto let a jehož jste jako erotický objekt nikdy nebrali, vám začne ohnivě vysvětlovat, že přátelství mezi mužem a ženou může existovat až ve chvíli, kdy se spolu vyspí. Vy s ním sice nesouhlasíte, ale asi ho neuhádáte.


Ryby: 

Kouzlo vaší osobnosti se vám postará o naprosto nebanální, netuctový a navíc příjemný víkend. Když ho zapnete hned v sobotu ráno naplno, budete si až do nedělního poledne vychutnávat více či méně skryté nabídky, které vám opačné pohlaví doslova hodí k nohám. Vy ho patrně nepřijmete, protože nechcete riskovat domácí nepříjemnost, ale na vašem sebevědomí se to projeví pozitivně.