Erotický týdenní horoskop od 17.10.2016 do 24.10.2016

Beran: 

Erotika? Třikrát ano, a jaká skvělá! Těšte se na úterý, kdy se Venuše přesouvá do Střelce, a dává vám šanci, abyste pochopili, že spojení erotiky, sexu a duchovna je naprosto skvostná záležitost. Super to bude zvláště o víkendu, kdy Luna prochází vaším sektorem romantické lásky a kdy se i s dlouholetým partnerem budete milovat tak, jako by to bylo úplně poprvé...


Býk: 

V pondělí sice Venuše prochází vaším partnerským sektorem, ale vy od toho zbytečně moc nečekejte. Pokud přijde na výběr, připravte se, že miláček dá přednost spíše detektivce nebo telenovele, zatímco vás a vaše erotické návrhy jemně, nicméně důrazně odsune na vedlejší kolej. Nic si z toho nedělejte a počkejte na středu. Mars se setká s Plutem a vy dohoníte všechno, co jste v pondělí nestihli.Blíženci: 

Využijte Venuše ze svého partnerského sektoru a vyrazte na lovy! Trapasu se bát nemusíte, protože lovy budou zdařilé a vy dokážete, že jste kromě jiného dokonalí i jako milenci. Pozor si ale dávejte v případě, kdy byste uvažovali, že této planetární přízně využijete k nějakému odskoku. Přát byste si to sice mohli, ale nakonec by to dopadlo naprosto jinak.


Rak: 

Váš život je klidný a pohodový, ale naštěstí jde o stav, který má k nudě daleko. Spolu s partnerem si vychutnáváte pocit erotické sounáležitosti, a ani vás nenapadne, že byste měli něco měnit. Když se vás někdo zeptá, zda vás to se stejným člověkem po tolika letech stále ještě baví, budete mít co dělat, abyste udrželi vážnou tvář a nezačali mu popisovat všechno, co jste spolu minulou noc prováděli...


Lev: 

Když po někom opravdu intenzivně zatoužíte, nemá proti vám šanci. Vzhledem k Venuši, která se v úterý přesouvá na další měsíc do vašeho erotického sektoru, mu umíte své zaujetí dát najevo způsobem, kterému se opravdu nedá odolat. Trochu horší je to však s vámi. Ve chvíli, kdy svou kořist získáte, vás přestane bavit a vy začnete přemýšlet, jak se jí zbavit tak, abyste nevypadali jako totální necita a sobec.


Panna: 

O dobrodružství můžete sice mluvit a uvažovat, ale pouštět byste se do něj raději neměli. Máte smůlu, protože v tomto týdnu budete narážet na samé věrné partnery, kteří o nějakém úletu nechtějí ani slyšet. Když narazíte na nějakého nezadaného, není to o nic lepší. Takový člověk zase touží po dlouhodobém vztahu, zakončeném sňatkem, a to je něco, o čem zase nechcete slyšet vy.


Váhy: 

Jde o týden, kdy jste na tom po erotické stránce velice dobře, ale kdy vám taky připadá, že sexu nemáte nikdy dost. Bez problémů zvládnete v jednom dni uspokojit dva partnery a ještě se mlsně díváte, zda kolem náhodou nejde nějaký třetí. Zejména v úterý a ve středu, kdy je Luna v povídavých Blížencích, byste si však měli dávat pozor, aby se vaše zálety neprozradily a aby se o vás nemluvilo víc, než je zdrávo.


Štír: 

Patříte k lidem, kteří si umí sex užít a kteří se s tím navíc nijak nepářou. V tomto týdnu si opět potvrdíte, že sex poskytuje dokonalé uvolnění a skvělou relaxaci i tam, kde všechno ostatní zklamalo. Co kdybyste tak rychlý sex bez předehry a všemožných jiných ozdobných kudrlinek vyzkoušeli v práci po náročném jednání? Jde o způsob, který vás rychle vrátí do formy a nabije vás energií k dalším výkonům.


Střelec: 

V práci i v ostatním životě toho máte tolik, že jste rádi, když se do postele dostanete kolem půlnoci a pak hned padnete. Potíže mohou být s partnerem, který od vás vyžaduje nejen pravidelný sex, ale i dlouhé hovory, které spolu obvykle po sexu vedete. Naštěstí stačí, když si trochu jen trochu jinak uspořádáte své pracovní i soukromé povinnosti. Potom vám vznikne dostatek času a prostoru na sex, na povídání a na všechno ostatní, na co jste zvyklí.


Kozoroh: 

Jde o týden, kdy se bez sexu obejdete a ani vám to moc nevadí. V poslední době jste si uvědomili, že vás partner sexem poněkud vydírá a chcete mu dát najevo, že se bez jeho pozorností dokážete obejít. Naštěstí máte vedle sebe chápavého člověka, kterému rychle dojde, o co se vlastně jedná, a slíbí vám, že trochu zbrzdí. Uvěříte mu, nebo usoudíte, že to stejně nemá cenu a začnete si do postele i do života hledat někoho jiného?


Vodnář: 

Nevěřte, že si v sexu musíte vybírat mezi romantickou a smyslností. Když využijete Venuše ze Střelce a z obou těchto ingrediencí namícháte koktejl, vyjdete z toho jako erotický partner, jehož návrhům se nedá odolat. Když k tomu navíc v úterý a ve středu večer, kdy je Luna v komunikativních Blížencích, přidáte něco ze svých vyzkoušených lichotek, bude každý, na koho svou pozornost upřete, spokojený, nadšený a navíc skvěle eroticky naladěný.


Ryby: 

Nové erotické vzplanutí, z něhož se pak vyvine nová láska, je sice pravděpodobné, ale nepočítejte s tím, že to půjde lehce. Opět jednou jste narazili na člověka, který vám do náruče nepadne, ale jehož budete muset dobývat. Využijte k tomu čtvrtek, pátek a značný kus soboty. Luna je v Raku a vy se umíte zatvářit tak, že vás obejme a pohladí i člověk, který byl až dosud pyšný na to, že se podobnými kousky obměkčit nedá.