Erotický týdenní horoskop od 15.08.2016 do 22.08.2016

Beran: 

I když vás léto s miláčkem dočasně rozloučilo, nepropadejte panice! Opravdu se nemusíte bát, že by vaše láska mohla být v ohrožení. Uvědomíte si to ve chvíli, kdy se připojíte na sociální sítě a erotiku začnete pěstovat s pomocí techniky. Nebude to sice takové, jako byste byli spolu, ale závěrem oba zkonstatujete, že je to zpestření, které váš život obohatí i po prázdninách...


Býk: 

Přiznejte si nahlas a upřímně, že erotické preference, které máte, nemají s většinovým vkusem vůbec nic společného. Pokud to uděláte, konečně pochopíte, že do postele i pro život potřebujete člověka, který se dá řádně stisknout, a u nějž nemusíte mít strach, že se vám v náruči rozplyne. Trigon Venuše s Plutem vám to ve čtvrtek pošle a vy budete spokojení.Blíženci: 

Dobří kamarádi se vám svěří, že jim to v posteli v poslední době neklape a požádají vás o radu. Zásadní potíž je v tom, že nemůžete mluvit a vysvětlit mu, že za jeho vztahovými i erotickými potížemi jste vy - respektive to, že jeho miláček touží po vás a ne po něm. Pokuste se ho odbýt spoustou nicneříkajících řečí a jen doufejte, že se všechno záhy vrátí do normálu.


Rak: 

Co dělá partner, je jeho věc a vy za něj nejste odpovědní. Přesto byste si měli v každé chvíli zachovat hrdost a vědomí vlastní důstojnosti a ceny. Pokud vám ráno vynadá a večer se bude divit, že se nehodláte nijak eroticky projevovat, měli byste mu vysvětlit, že na něco takového může zapomenout. Bude chvíli trvat, než to pochopí, ale nakonec mu dojde, že jsou věci, které tolerovat nebudete.


Lev: 

Při hovorech o všem, co se týká lásky, erotiky a citů v nejširším slova smyslu, volte výrazové prostředky. Když budete zbytečně patetičtí, bude miláček v rozpacích, když se budete vyjadřovat až příliš civilně, usoudí, že vás k sobě nepřitahuje láska, ale pouze živočišný sex. Když však dokážete mluvit normálně, získáte jak city, tak erotické uspokojení. Nechcete to zkusit?


Panna: 

Problém je v tom, že se až příliš spoléháte na kvality Merkura a Venuše ve svém znamení, což znamená, že v posteli nemluvíte, ale spokojíte se s neurčitým naznačováním. Pokud partner pochopí a zareaguje podle vašich představ, je všechno v pořádku. Když mu však vaše požadavky hned nedojdou, zbytečně se na něj zlobíte. Nechcete náhodou změnit přístup a konečně se začít chovat tak, aby jasně věděl, na čem s vámi je?


Váhy: 

Intimity mezi vámi a vaším novým objevem přibývá a vám se to líbí. Zajímavý je v tomto směru zvláště víkend. Luna se pohybuje vaším partnerským sektorem, odkud se stará o překvapivé podněty. Sami budete překvapení intenzivním vzrušením, které se vás zmocní ve chvíli, kdy se vám do rukou dostane partnerovo prádlo, a kdy zjistíte, že jeho tělesný pach na vás působí jako to nejúčinnější afrodisiakum.


Štír: 

I když je léto, práce máte podstatně víc, než je zdrávo, a daleko víc, než se vám zamlouvá. Ve středu nebo ve čtvrtek se dostanete do situace, kdy si musíte vybírat mezi prací a erotikou. Problém je v tom, že jste v situaci, kdy dobrý výběr není. Když se rozhodnete pro erotiku, bude vás hryzat svědomí kvůli práci, a když se rozhodnete pro práci, musíte to vysvětlit miláčkovi, který nadšený nebude.


Střelec: 

Některé věci, které se vám v tomto týdnu přihodí, jsou pro vás nevysvětlitelné a pro vašeho miláčka neomluvitelné. Akutní nebezpečí hrozí zejména ve čtvrtek a v pátek večer, kdy je Luna v Rybách. Pod jejím vlivem jste tak roztržití, že miláčka v okamžiku vrcholící vášně oslovíte jménem jeho předchůdce a pak se jen budete divit, jak rychle erotická atmosféra vyprchala...


Kozoroh: 

Váš erotický život se začíná vymykat rozumové kontrole. Děláte přesně to, co jste vždycky považovali za vysoce riskantní, a ještě všem vysvětlujete, jak vás to baví. Potíže mohou být s miláčkem, který pochopením rozhodně neslyne. Pokud vám přijde na nějaký úlet, počítejte v lepším případě s kraválem a v horším s kufry, které vám bez váhání dá za dveře.


Vodnář: 

Jde o zajímavý týden, kdy by pro vás erotika mohla totálně nebýt. Opravdu nevidíte důvod, proč si dělat hlavu s něčím, co vám partner zajišťuje v optimální kvalitě i frekvenci. Když se stane a někdo se vás pokusí svést, dokážete ho odmítnout tak, že se dotyčný skoro až rozpláče a začne se vám upřímně omlouvat za nabídku, jejíž přijetí by vás připravilo o pohodu a klid.


Ryby: 

Setkání s bývalými partnery se nebojte, protože všechno proběhne v naprostém pořádku a klidu. Můžete si spolu sice zavzpomínat na to, jaké to kdysi bylo, můžete pyšně zkonstatovat, že to mezi vámi pořád ještě spolehlivě jiskří, ale tím to taky skončí. Domů se rozjedete v klidu a ani jeden z vás nebude mít dojem, že právě přišel o své pravé erotické štěstí...