Erotický týdenní horoskop od 13.03.2017 do 20.03.2017

Beran: 

Od pondělního večera, kdy je Merkur ve vašem znamení, jste příjemně uvolnění a příznivě naladění k provádění každé nepravosti. Miláčka překvapíte tím, že se za ním zastavíte do práce a tam se na něj na prvním trochu skrytém místě vrhnete. Když zjistíte, že vás při vašem laškování mohou pozorovat kamery, dodá vám to nové chuti do života a další dávku erotické vynalézavosti!


Býk: 

Byli byste moc rádi, kdybyste pro partnera byli jak v erotickém, tak v normálním životě jediným, nezapomenutelným a nenahraditelným protějškem. O tom, že váš partner má k podobnému postoji hodně blízko, se přesvědčíte ve čtvrtek nebo v pátek. Luna bude ve vašem partnerském sektoru a vy zjistíte, že sice nejste první, ale ve všech ostatních kategoriích vás miláček uznává jako jedničku!Blíženci: 

Pokud vám pondělní Luna ve Vahách nabídne nového erotického partnera, bude to náročné. Zatím jste mohli mít dojem, že se v erotice a sexu skvěle vyznáte jako po stránce teoretické i praktické - ale teď zjišťujete, že všechno je jinak. Na váš nový objev nefunguje nic z toho, co jste si zatím s jeho předchůdci vyzkoušeli - a vy se dostáváte do situace, kdy si uvědomujete, že musíte na všechny dosavadní zkušenosti zapomenout a začít se vším od základů a znovu.


Rak: 

V kontaktech s partnerem nedávejte zbytečně najevo sebejistotu. Můžete být sice desetkrát zkušenější, než váš miláček, ale on by to z vašeho chování neměl vycítit. Ve chvíli, kdy pochopí, že mu hodláte diktovat, jak se má chovat v posteli i mimo ni, se mezi vás vplíží nedůvěra, od které je už jenom krůček ke krizi. Když si uvědomíte, že by krize znamenala další pauzu ve vašem erotickém životě, dojde vám, že je nejvyšší čas, abyste se chovali rozumně.


Lev: 

Život s vámi opravdu není lehký! Na jedné straně chcete strhnout veškeré pracovní rekordy, na druhé toužíte po plnohodnotném erotickém životě. Nakonec to dopadne tak, že v práci nepřemýšlíte o tom, co byste měli dělat, ale o tom, co byste se svým miláčkem rádi dělali v posteli. Když se s ním však do postele dostanete, začnete zas přemýšlet o práci a o tom, co jste měli udělat a bohužel neudělali.


Panna: 

I když o sobě víte, že jste chytří a za svůj všeobecný přehled se opravdu stydět nemusíte, měli byste se ve společnosti svého miláčka mírnit a alespoň občas přiznat, že jsou chvíle, kdy ani vy všechno nevíte. Pokud to nezvládnete, hrozí stav, kdy se miláček naštve a přeruší s vámi veškeré kontakty včetně erotických. Nahlas sice říkáte, že sex ke svému životu nepotřebujete, ale v realitě je to naprosto jinak.


Váhy: 

Hlavně nepospíchejte! Pokud si chcete sex pořádně užít, musíte nejdříve pochopit, že všechno chce svůj čas. Když nedopřejete sobě ani miláčkovi dost času na procítění svého vzrušení, nemůžete od sebe ani od něj v posteli čekat zázraky. Kdybyste se však dokázali překonat natolik, že byste vypnuli telefon, a budík postavili tak, abyste na něj z postele neviděli, krásně byste si s miláčkem užili a erotika by pro vás byla zdrojem životodárné energie.


Štír: 

Na jedné straně jste rádi, že o vás miláček jeví zájem, na druhé straně občas nevíte, co na jeho otázky odpovědět. Průšvih v tomto směru hrozí zejména o víkendu, kdy se miláček dozví něco, co byste před ním rádi zatajili. Naštěstí máte instinkt, který vám napoví, že se situace otáčí ve váš neprospěch. Když v takové chvíli převedete řeč na erotiku a miláčka vtáhnete do postele, na své otázky sice nezapomene, ale alespoň na chvíli se jimi přestane zabývat.


Střelec: 

O skvělé erotické zážitky se postará víkend. Luna je ve vašem znamení a vy máte spoustu nápadů, jimiž váš tak trochu skomírající erotický život oživíte. Najednou máte spoustu nápadů, které dokážou, že vaše erotická fantazie nespí, a jimiž bude miláček nadšený. Díky Luně ve svém znamení navíc bezchybně vycítíte, co miláček ke svému vyvrcholení potřebuje, a poskytnete mu to měrou opravdu vrchovatou.


Kozoroh: 

Najednou zjistíte kořen chyby, která málem zahubila vaše partnerství. Neustále jste po svém miláčkovi vyžadovali ujištění, že vás miluje, a ani vás nenapadlo, že byste ho o tomtéž mohli ujistit taky. Naštěstí vám hvězdy nabízí řešení! Kdybyste využili středečního, čtvrtečního nebo pátečního večera, kdy je Luna ve Štíru, a při erotických hrátkách mu pár něžných slov šeptli, mělo by to na váš vztah vysoce pozitivní vliv.


Vodnář: 

Bude lepší, když svou energii budete směřovat spíše na praktické záležitosti, zatímco všechno, co se týká erotiky, nechte zcela na svém miláčkovi. Když něco zkazíte v každodenních nebo pracovních záležitostech, můžete couvnout a vzápětí to napravit. Když se vám však něco nepovede v erotické oblasti, miláček usoudí, že vás už dostatečně nepřitahuje, a vytvoří kolem toho zbytečné a tíživé dusno.


Ryby: 

S radostí zjistíte, že se všechno, co se ve vašem erotickém životě děje, se vyvíjí tak, abyste byli co nejspokojenější. Enormní pocit štěstí vás pak zaplaví ve čtvrtek, kdy se vám stálý uchazeč o vaši přízeň začne omlouvat s tím, že je mu líto, ale váš vztah musí ukončit. Dejte si pozor, aby nebylo vidět, jak se vám po jeho řeči ulevilo. Vůbec mu už nevysvětluje, že vám vůbec není líto, že vás nechce, protože pro vás by bylo horší, kdyby vás chtěl...