Erotický týdenní horoskop od 12.12.2016 do 19.12.2016

Beran: 

Zajímavé je to zejména v práci, kde momentálně panuje odvázaná a lehce nezodpovědná atmosféra. I kolega, kterého jste dosud považovali za příkladného suchara, se rozjede a uroní pár erotických žertíků. Když vám následně nabídne vztah nebo rovnou noc, budete si myslet, že jen pokračuje v započatém vtipkování. Pravý šok však nastane ve chvíli, kdy pochopíte, že to myslí vážně!


Býk: 

Životní zkušenosti, jež v tomto týdnu získáváte, jsou nezaplatitelné a navíc nezapomenutelné. To, co v posteli prožijete, z vás udělá naprosto jiného člověka. Konečně pochopíte, co v sexu potřebujete, a dojde vám, jak o to miláčkovi říct tak, aby se neurazil, ale aby naopak rychle pochopil, o co vám jde. Když akci odložíte na nedělní večer, kdy budete oba odpočatí, bude výsledek skvělý!Blíženci: 

Váš miláček je v citech stálý tak, až je to skoro k vaší oboustranné škodě. Oba víte, že vám to v posteli i mimo ni neklape, ale ani jeden z vás nemá dost odvahy, aby řekl rozhodující slovo a navrhl vztahovou pauzu nebo rovnou rozchod. Zkuste využít úplňku, který se ve středu odehrává ve vašem znamení, a přemýšlejte, proč se vlastně tak držíte vztahu, který vám ani po erotické ani po obecně lidské stránce nic pozitivního nepřináší.


Rak: 

Hlavně ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, a kdy právem čekáte od svého erotického života pozitivní zážitky, probíhá všechno jinak. Je potřeba, abyste s miláčkem zacházeli trpělivě a to, co chcete, mu vysvětlili tak, aby zbytečně netápal. Kdybyste navíc sex přestali brát jako výkonnostní sport, ale vnímali ho jako důvěrnou komunikaci, bylo by to lepší.


Lev: 

Jde o týden, kdy sex proběhne hned ráno a hodně rychle, nebo se na něj vůbec nedostane. O tom, že byste si mohli odskočit z práce a s partnerem se lehce pomilovat, můžete jen snít. Večery vám pak zaberou nejrůznější večírky a jiné společenské akce. Chtít se vám na ně sice nemusí, ale jste už dost zkušení, abyste věděli, že se jim nevyhnete. Na normální erotiku tak přijde čas až v sobotu večer, kdy s miláčkem doženete všechno, co jste během týdne zanedbali.


Panna: 

Týden proběhne v naprostém pořádku a v oboustranné spokojenosti. Pozor si však musíte dávat v neděli, kdy je Luna ve vašem znamení, a kdy se každé činnosti, do které se pustíte, budete věnovat naplno. Když se naplno zaberete do sexu, riskujete, že spolu s miláčkem ztratíte pojem času tak, že usnete až hodně po půlnoci a ráno zaspíte do práce. I kdyby se to však stalo, litovat nebudete, protože usoudíte, že to za takový zážitek stálo.


Váhy: 

O značné vylepšení vašeho sebevědomí se paradoxně postará náhodné setkání s vaším bývalým sokem. V době, kdy vás vyhazoval ze sedla, jste mu upřímně záviděli, ale teď už opravdu není co. I kdybyste byli hodně skromní, musíte přiznat, že vypadáte podstatně lépe než on. Kdybyste se navíc překonali a dali se s ním do řeči, zjistíte, že je značně bohatší, lepší a všestranně kvalitnější i váš sexuální život!


Štír: 

Hlavně si uvědomte, že máte vysokou cenu, což znamená, že si do postele nemusíte brát každého, kdo projeví zájem. Nevrhejte se kolem krku prvnímu člověku, který se tváří, jako by bez vás nemohl žít, a jako by ho každá noc, kterou nebude trávit ve vaší posteli, připravovala o rozum. Mohli byste zjistit, že se nejedná ani tak o lásku nebo o erotiku, ale o to, že ho vyhodili z domova a on hledá azyl.


Střelec: 

I když se rádi seznamujete v extrémních podmínkách, které navíc dokážete sami ovlivnit, tentokrát uděláte dobře, když své způsoby změníte. Když vám kamarádi někoho dohazují s tím, že je to erotický idol, který nechce nikoho kromě vás, neříkejte, že je to nesmysl. Přiznejte si, že jste na rande naslepo už dlouho nešli, řekněte si, že by to mohlo být zajímavé, a vyrazte, abyste se člověku, kterého vaši kamarádi považují za neodolatelného, podívali na zoubek.


Kozoroh: 

Hlavně si nenechte namluvit, že v posteli něco děláte špatně, protože to není pravda. Pokud si na vás miláček hodlá léčit sebevědomí, musíte mu dát najevo, že mu to nedovolíte. Možná by ale pomohlo, kdybyste využili v úterý nebo ve středu Lunu v romantických Rybách a k sexu přistoupili jinak, než obvykle. Když miláček zjistí, že s vámi při sexu není nuda, pramen jeho výčitek vyschne a mezi vás se vrátí pohoda.


Vodnář: 

Čím lépe budete s miláčkem vycházet, tím to bude pro něj i pro vás lepší. Když spolu vycházíte dobře, dopřáváte si častěji milování, které v tomto všestranně náročném období působí jako balzám. Po příjemně promilované chvíli budete pozitivně naladění, skvělé pracovní nápady se jen pohrnou - a výsledkem bude další skvělý den, zakončený neméně skvělým eroticky laděným večerem. No, řekněte sami - nebude takový předvánoční týden krásný?


Ryby: 

Jde o týden, kdy byste se sexu a erotice měli věnovat v praxi, do teorie nezabředat a hlavně se jí nenechat ovlivňovat. Když si v časopise nebo na netu přečtete, jak má správný sex vypadat, a zjistíte, že vy do žádné z kolonek nezapadáte, budete z toho mít leda stres. Kdybyste si však dokázali říct, že vám se tato podoba vašeho erotického života zamlouvá, a nikomu jinému do ní nic není, bylo by to vynikající!