Erotický týdenní horoskop od 12.06.2017 do 19.06.2017

Beran: 

Konečně se můžete zbavit komplexů, které pramenily z erotiky a které vám dosud komplikovaly život. Postará se o to nový intimní přítel, který je vyřeší takříkajíc levou zadní - a tím vám kromě několika opravdu krásných chvil poskytne i spoustu námětů k přemýšlení. Zatím jste o tom, že byste s ním navázali dlouhodobý vztah, ještě nepřemýšleli, ale už po první noci bude všechno jinak.


Býk: 

Zapomeňte na to, co jste se v erotice doposud naučili, a dejte volný průvod fantazii! Když při velice formálním rodinném obědě převezmete iniciativu do svých končetin, přinese to vám i miláčkovi zážitky vskutku neopakovatelné. Stačí, když využijete krytí dlouhým ubrusem, vyzujete si botu, a pod stolem se začnete svého miláčka dotýkat v intimních místech. Pro oba to bude zážitek opravdu nezapomenutelný!Blíženci: 

Hlavně se nechovejte tak, abyste ve svém miláčkovi vzbuzovali žárlivost! Když vám přijde k narozeninám gratulovat někdo, kdo se k vám místo obvyklého formálního polibku doslova přisaje, nenápadně, ale důrazně ho od sebe odstrčte. Váš miláček má oči opravdu všude, a kdyby jeho jednání zaregistroval, nekonečným otázkám na to, co spolu máte, by nebylo konce.


Rak: 

To, že jste o novém erotickém vztahu neuvažovali s tím, že na něj nemáte čas, energii ani náladu, ještě neznamená, že se vám nemůže přihodit. Potíž je v tom, že se o vás začne zajímat člověk, s nímž se generačně míjíte. Překvapení pak následuje v případě, kdy jde o člověka o generaci mladšího. Pokud jste si mysleli, že ho budete erotice učit, je to omyl, protože dotyčný patří k těm, kteří by zkušenosti v této oblastí mohli rozdávat...


Lev: 

Krizovým dnem bude čtvrtek, kdy se Slunce dostává do sextilu s Uranem, a kdy hrozí, že to v erotice stoprocentně projedete. Stačí, abyste zapomněli na to, že máte v posteli svého miláčka, a soustředili se výhradně na to, co požíváte a jak si užíváte vy. Kdybyste však vydrželi a počkali do neděle, kdy je Luna v Beranu, zažili byste sex, kdy byste si vy přišli na své a své potěšení by si užil i miláček.


Panna: 

S erotickým souzněním to v tomto týdnu moc žhavé nebude. Ve vašem partnerském sektoru totiž stojí Neptun, který jakoukoliv domluvu s vaším partnerem silně komplikuje. Když budete chtít do postele vnést něco nového, začne miláček nahlas dumat, kde jste se to naučili - a když se budete milovat stejně jako jindy, neopomene poznamenat, že váš erotický život je v poslední době jedna velká nuda.


Váhy: 

O tom, že byste v rámci práce na zkvalitnění svého erotického života předali děti prarodičům a sami se pak věnovali jeden druhému, můžete jenom snít. Mohli byste se však domluvit s kamarády, kteří mají děti v podobném věku. V tomto týdnu přiveďte celou smečku k vám, umožněte rodičům, aby si taky trochu užili, a v dalším týdnu si to prohoďte.


Štír: 

Zapomeňte na to, že byste v posteli nějak zásadně projevovali svůj smysl pro humor. Miláček by sice nahlas nic neřekl, ale vaše jednání by mu přesto vadilo. Ve chvíli, kdy by však usoudil, že jste si právě dělali legraci z jeho erotických zvyků, by se z vašeho dosud mírumilovného a slušně vychovaného partnera stalo stvoření, kterého byste se báli a jemuž byste upřímně slibovali, že se to už nikdy opakovat nebude.


Střelec: 

Opět se přesvědčíte, že rčení, které praví, že s milenci jsou jenom potíže, má pravdu. Dotyčný má pocit, že se mu věnujete podstatně méně, než byste měli, a nechápe, že kromě něj máte i spoustu jiných pracovních i soukromých povinností. Asi by bylo lepší, abyste tento vztah spíše uvolňovali než upevňovali. Začněte s tím dřív, než vám do života vnese další zbytečné starosti!


Kozoroh: 

Hlavně si nenechte namluvit, že se k sobě s miláčkem z nějakých důvodů nehodíte! Zatím jste sice vztah na sexu nikdy nestavěli, ale teď zjišťujete, že to vlastně vůbec není špatné. V této oblasti spolu ladíte přímo dokonale - a pokud vám životní zkušenosti napovídají, že na těch ostatních zase tak moc nezáleží, musíte přiznat, že na tom asi něco bude.


Vodnář: 

Miláček, který po vás chce romantiku, je v tomto týdnu spíše pravidlem než výjimkou. Obvykle o něčem takovém nechcete ani slyšet, ale teď byste se měli zamyslet, zda by něco takového vašemu vztahu neprospělo. Překonejte se a trochu náležitého vzrušení do vašeho vztahu vneste. Vám to nikterak neublíží a miláček si alespoň vychutná chvíli, kdy jeho erotické naléhání přineslo ovoce.


Ryby: 

Jde o týden, kdy máte kvůli stacionárnímu Neptunu tendence hledat problémy tam, kde opravdu nejsou. Když se už stane a vy jste v erotice nespokojení, zatím to s partnerem neprobírejte. O víkendu se totiž setkáte s člověkem, který v erotice zásadní potíže opravdu má - a zjistíte, že to, co za problémy považujete vy, je záležitost, která si takové označení opravdu nezaslouží.