Erotický týdenní horoskop od 10.07.2017 do 17.07.2017

Beran: 

Na začátku týdne po sexu moc netoužíte. Na starosti máte spoustu důležitějších věcí, v práci úkolů až nad hlavu, takže domů přijdete unavení. Sexuální návrhy svého miláčka pak berete jako něco, co vás jen zdržuje a zbavuje posledních sil. Situace se změní až v sobotu. Luna se dostane do vašeho znamení a vy svému miláčkovi dokážete, že si sex umíte skvěle užít!


Býk: 

Opravdu máte tak málo času, že se k erotice dostanete až tak pozdě večer, kdy se vám už do ničeho nechce? Když k sobě budete upřímní, přiznáte, že je to z vaší strany taktika, která má posílit miláčkovu touhu. Zatím to funguje, ale hrozí průšvih. Ve chvíli, kdy se kolem vašeho miláčka začne točit někdo, kdo nebude dělat takové drahoty, hrozí nejen skandál, ale i průšvih, jehož dosah si nedokážete představit.Blíženci: 

S údivem zjistíte, že vás dosud nedosažitelný erotický objekt dosažitelný je - ale vy jste na to šli celou dobu špatně. Zatímco vy jste s dotyčným vedli debaty, v nichž jste se chtěli blýsknout a dokázat, že jste opravdu dobří, on nechtěl řeči, ale toužil po tom, abyste ho bez velkých debat chytili a hodili do postele, kde byste ho drželi až do bílého rána.


Rak: 

Pokud jdete s miláčkem o víkendu na nějakou party, nezapomeňte se tam slušně chovat. Obvykle můžete s tolerancí svého miláčka počítat a víte, že nad většinou vašich hříšků velkoryse přimhouří oko a nijak vám je nepřipomíná. Kdybyste však teď po někom sáhli, a on by se to dozvěděl, mohli byste na jakékoliv porozumění včetně erotického rezignovat nejen na tento týden, ale na hodně dlouho - a třeba i navždy.


Lev: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, si musíte vybrat mezi svým miláčkem a kamarády. Když podlehnete kamarádům s tím, že miláček doma počká, můžete po návratu přijít do dost napjaté atmosféry. O to, abyste miláčka přiměli alespoň k malé porci lásky, se budete muset hodně snažit, a pak usoudíte, že za to chvíle, které jste strávili s kamarády, vlastně ani nestály.


Panna: 

Nezvladatelné románky nebo milostná opojení vám naštěstí nehrozí. Navíc patříte k těm šťastným, kteří nereagují ani na hodně otevřené erotické nabídky. Vaše chvályhodné jednání navíc nevyplývá ani tak z vašeho mravního přístupu k životu, ale z hrůzy z toho, že byste do postele dostali člověka, který by neznal vaše priority a sexuální chutě, a jehož byste museli všechno učit znovu.


Váhy: 

Váš život se momentálně rozpadá do dvou řetězců: v jednom jste spolehlivý partner, který je věrný a sám se spoléhá na věrnost svého miláčka. V té druhé chcete vnést do svého života vzrušení tím, že budete s někým flirtovat až na samou hranici dovoleného. Zarazíte se až ve chvíli, kdy vás při tom málem přichytí partner, a kdy mu budete jen obtížně vysvětlovat, že o nic nejde.


Štír: 

Hlavně ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v Rybách, musíte sami sobě nalít čistého vína. Je nejvyšší čas, abyste si přiznali, že uspokojení těla je pro vás sice důležité, ale samotné nestačí. K životní spokojenosti potřebujete stav, kdy si na své přijde jak tělo, tak duše. Naštěstí vám hvězdy už o víkendu pošlou do cesty člověka, který obě tyto vaše potřeby naplní a ukáže vám, jak krásný může život být.


Střelec: 

Na erotiku si nechte víkend, kdy je Luna v Beranu a tím i ve vašem sektoru romantiky. Pokud jste chtěli pro svého miláčka koupit nějakou erotickou hračku, neváhejte. Když ji vybalíte, bude sice v první chvíli trochu překvapený, ale pak se začne chovat jako malé dítě pod vánočním stromkem. Až později vám vysvětlí, že jste svým dárkem splnili jedno z jeho největších a nejtajnějších přání!


Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy někdo průhlednými narážkami začne zpochybňovat vaši sexuální orientaci, se nesmíte naštvat, ale naopak musíte začít rychle přemýšlet. Jen tak vám dojde, že vás dotyčný tak chce přimět k akci, do které se vám ani trochu nechce. Necháte se vyprovokovat, nebo se mu budete řídit příslovím, které praví, že psi štěkají, ale karavana jde dál?


Vodnář: 

O tom, že máte sex rádi, jste nikdy nepochybovali, ale v tomto týdnu na vás všechny erotické aktivity působí jako živá voda. Po milování cítíte přívaly energie a touhu změnit nejen svůj a partnerův život, ale celý svět. Pokud po miláčkovi chcete něco, s čím zatím nesouhlasil, využijte k přesvědčování chvíli, kdy vás pustí z objetí. Nechá se zlomit daleko rychleji, než jste si vůbec dovedli představit.


Ryby: 

Sex si vyloženě užíváte. Zvlášť dokonalé budou v tomto ohledu večery od středy do pátku. Luna je ve vašem znamení a vy se cítíte jako hlavní postava romantického filmu. Obvykle rádi předstíráte nezájem a tváříte se, jako by vám sex nic neříkal, ale teď se vám do podobné taktiky ani trochu nechce. Jste spokojení a konečně jste si jistí, že vášeň pro vás není cizí slovo...