Erotický týdenní horoskop od 07.11.2016 do 14.11.2016

Beran: 

Zní to sice tvrdě a naprosto nelaskavě, ale za své erotické průšvihy si můžete především vy sami. Pokud máte pocit, že chronického záletníka či záletnici zaujmete svým milostným uměním natolik, aby na všechny své předchozí úlety zapomněl a toužil jenom po vás, je to zásadní omyl. Kdybyste měli čerstvých patnáct, snad by se to ještě dalo pochopit, ale ve vašem věku se dá takové jednání hodnotit jenom jako bezbřehá naivita.


Býk: 

Sobotní vstup Venuše do Kozoroha vás tak trochu zarazí v rozletu. Váš miláček přijde s tím, že si dopřeje nějakou přátelskou akci, kam vás nepozve. Taktika, kdy potlačíte svou hrdost a začnete mu plasticky popisovat noc, kdy budete marně toužit po jeho objetí, patrně nezabere. Když se však zatváříte jako člověk, kterému se právě splnilo jeho vroucí přání, a veškeré přemlouvání si odpustíte, zabere to stoprocentně!Blíženci: 

Váš nový objev je po všech stránkách skvělý, ale vám už dávno jasné, že to přes veškeré jeho kladné stránky není ani trochu ono. Mentálně jste si sice tak blízcí, že si bezmála čtete myšlenky, ale právě v tom je problém. Když jste s ním v posteli, přesně víte, co bude dělat. Veškeré vzrušení tak odpadá a vy se cítíte, jako byste byli se svým vlastním sourozencem.


Rak: 

Erotická krize, kterou jste v poslední době prožívali, a která vás poznamenala víc, než jste si dosud dokázali představit, naštěstí končí. Situace se zlomí v sobotu, kdy se Venuše dostane do vašeho partnerského sektoru, a kdy váš miláček začne v posteli konečně přemýšlet víc o vás než o sobě. Užívejte si obnovených vášní a buďte rádi, že jste předchozí zkoušku ustáli se ctí!


Lev: 

Přiznejte si, že prožíváte něco, s čím dosud nemáte velké zkušenosti! Zejména v neděli se musíte vyrovnat s velmi rozporuplnými emocemi. Musíte si přiznat, že vás partner přitahuje a vzrušuje, ale zároveň až neskutečně štve. Užívejte si v každé možné chvíli jeho objetí, protože jen tak máte šanci pochopit, že ve vašem případě vztek funguje jako nejúčinnější nápoj lásky!


Panna: 

Odložte přehnaný stud, zapomeňte na touhu po dokonalosti! Pokud se budete za své tělo stydět vy, nemůžete čekat, že si ho dostatečně bude vážit váš erotický partner. Kdybyste si však vymysleli milování při svíčkách, které napoví, ale neodhalí, bylo by to přesně to, co by vám pomohlo zvládnout váš stud a ještě z vás pro miláčka učinilo erotický sen velkého formátu...


Váhy: 

Když toužíte někoho poznat, měli byste si nejdříve připravit vhodnou strategii. Při vaší sexuální vyhladovělosti hrozí, že začnete rovnou sexem. Ten bude vynikající, ale potíž je v tom, že k žádnému dalšímu zkoumání jeho vlastností nedospějete, protože se z postele nedostanete. Když se však dokážete přenést přes to, že jste svůj nový vztah nezačali romantikou, ale rovnou sexem, mohlo by vám to vyjít.


Štír: 

Než se rozhodnete své erotické fotografie někomu poslat nebo je dokonce vyvěsit na sociální síť, dobře se zamyslete. Uvědomte si, že Mars se ve středu dostává do Vodnáře, kde pro vás jeho vliv není nijak příznivý. Opravdu chcete riskovat situaci, kdy se na vás dosavadní partner naštve, a začne vám vyhrožovat, že vaše fotky zveřejní? Pokud ne, bude nejlepší, když se postaráte, aby podobné materiály vůbec nevznikly.


Střelec: 

Využijte pracovní části týdne, kdy je Venuše ještě ve vašem znamení a kdy jste v sexu v naprosté pohodě. Když navíc dokážete uplatit i vibrace Marsu, který se ve středu ráno dostal do Vodnáře, můžete sex bez obav pojmout jako ryze vědeckou záležitost. Využijte veškeré techniky, která se doma za roky vašeho společného života nashromáždila, ale nezlobte se, když vám miláček sdělí, že nad všechny technické hračky jsou mu vaše obratné ruce a vynalézavý jazyk.


Kozoroh: 

S člověkem, kterého jste ještě nedávno vůbec neznali, proběhne první sex v dost nezvyklé podobě. Skvěle si sednete, vyjdete si vstříc ve všem podstatném i nepodstatném, ale na výbuchy vášní budete čekat marně, protože nepřijdou. Naštěstí patříte k moudrým lidem, kteří vědí, že se všechno vyvíjí, a s chutí poskytnete novému objevu i sobě po první ještě druhou, třetí a třeba i devadesátou šanci.


Vodnář: 

Obvykle nostalgické výlety do minulosti neprovozujete, ale tentokrát je všechno jinak. Častěji než obvykle se vám zasteskne po létě, kdy jste byli odpočatější, kdy jste všechno stíhali, a kdy jste si podle chuti dopřávali sex v nejrůznějších podobách. Naštěstí se můžete těšit na středu, kdy se Mars dostane do vašeho znamení, a kdy se situace konečně zlomí tak, že sex přestanete brát jako něco, co po vás miláček vyžaduje i ve chvíli, kdy se vám do toho vůbec nechce.


Ryby: 

Když vám někdo začne vysvětlovat, že láska a sex spolu nemusí mít vůbec nic společného, bude z toho ostrá diskuse. Po dlouhé době ji ukončíte tím, že to opravdu v souvislosti být nemusí, ale pokud si někdo stejně jako vy dokáže najít partnera, který vám nabídne jak velkou lásku, tak skvělý sex, je to to pravé. Na vašeho spoludiskutujícího se snad při své řeči raději nedívejte, protože byste viděli jen pravou a nefalšovanou závist...