Erotický týdenní horoskop od 06.03.2017 do 13.03.2017

Beran: 

Na to, abyste se eroticky nějak zásadně rozvíjeli, vám chybí jak prostor, tak chuť. Když k tomu navíc připočtete všechny pracovní úkoly, není divu, že veškeré nabídky na flirt odmítáte způsobem, který většina z vašich kamarádů označuje jako vyloženě nezdvořilý. Vy si však nehodláte komplikovat život a erotické potřeby uspokojujete výhradně v náručí stabilního partnera.


Býk: 

Sny jsou jedna věc, ale realita druhá a naprosto odlišná. I ve chvíli, kdy se vám plní vaše nejodvážnější erotické sny, byste si měli vyžádat supervizi zdravého rozumu. Není pochyb, že kouzlo vaší osobnosti funguje na sto procent, ale člověk, který vám nabízí noc hned ve chvíli, kdy se seznámíte, by váš měl přimět k úvahám o tom, proč to vlastně dělá a co tím v reálu sleduje.Blíženci: 

Zálet se vám sice může nabízet, ale přesto byste měli dbát alespoň na základní pravidla bezpečnosti. Když si člověka, kterého vidíte poprvé v životě, vezmete do bytu, můžete čekat všechno - a překvapivě jen velmi málo příjemného. To, že by se miláček mohl ve dveřích objevit přesně ve chvíli, by byl ze všech průšvihů ten nejmenší. Daleko horší by byl moment, kdy byste se museli vydat na policii a tam vysvětlovat, že jste za chvíli nezvládnuté vášně platili vykradeným bytem.


Rak: 

Hned v pondělí se smiřte s tím, že se váš miláček alespoň na chvíli změní. Romantická vyznání lásky, která od něj tak rádi slyšíte, se nekonají - a místo nich slyšíte leda tak stručně vyjádřené erotické nabídky a pokyny. Pokud však v pondělí a v úterý večer využijete Lunu, která je aktuálně ve vašem znamení, dosáhnete celkem bez námahy kompromisu, kdy ze sebe miláček v rámci předehry dostane nějakou tu něžnost, zatímco vy budete místo řečí uspokojovat jeho fyzické touhy...


Lev: 

I když je vaše pověst milence, který může vždycky a všude, prozatím nenarušená, čeká vás týden, který vás přiměje, abyste změnili názor, který sami na sebe máte. Zatím jste se vždycky kamarádům, kteří se erotice nevěnují proto, že je bolí hlava, jenom pochechtávali. Teď musíte uznat, že jsou opravdu chvíle, kdy vám hlava třeští tak, že sex je to naprosto poslední, na co máte vůbec pomyšlení.


Panna: 

I když patříte k lidem, kteří mají šetření jako svůj základní životní program, jsou věci, na kterých i vy šetřit odmítáte - a dobře děláte. V tomto týdnu musíte zasáhnout ve chvíli, kdy miláček usoudí, že bude dobré, když si erotické hračky pořídíte nejdříve z druhé ruky, a novou si koupíte až podle toho, která vám bude nejvíce vyhovovat. Naštěstí stačí váš jediný pohled a s podobnými nápady se navždy rozloučí.


Váhy: 

Jde o týden, kdy máte sexu podstatně méně, než obvykle. Naštěstí to není ani pro vás ani pro miláčka nic, co byste nedokázali zvládnout. Oba patříte k lidem, kteří chápou, že jsou chvíle, kdy musí kvantita nahradit kvalitu. Když své erotické potřeby budete uspokojovat ve středu nebo ve čtvrtek, kdy je Luna v poživačném Lvu, podle mínění svého i svého miláčka bez problémů doženete všechny sexuální dluhy a budete opět v pohodě.


Štír: 

Slunce, které se pohybuje vaším sektorem romantických lásek, je k vám opravdu velkorysé. Kromě vztahu, který i tak náročný člověk jako vy hodnotí jako neobyčejně skvělý, vás čeká i sex jako z partesu. Kdyby se vám náhodou povedlo a vy si mohli dopřát víkend, kdy budete spolu sami, mělo by to na váš vztah blahodárný dopad. Kromě sexu byste si konečně mohli i pořádně popovídat a domluvit si plány na bližší i vzdálenější společnou budoucnost.


Střelec: 

O tom, že máte náročného miláčka, víte své a překvapení to pro vás není. V tomto týdnu však máte oprávněný pocit, že na vás má požadavky, které nejste schopni splnit ani vy, ale ani nikdo jiný na celém světě. Váš partner totiž čeká, že po dni, který strávíte v práci, přijdete domů, kde s úsměvem na rtech zvládnete všechny potřebné práce, a na závěr se proměníte v partnera z jeho erotických snů.


Kozoroh: 

S údivem zjišťujete, že se erotika stává vaším novým a velice oblíbeným koníčkem. Zvláště zajímavé to bude o víkendu, kdy necháte v klidu ležet veškerou práci, kterou jste si přinesli, a místo toho se budete s nadšením věnovat svému miláčkovi. O práci se však bát nemusíte! Sex vás nabije množstvím energie, takže v neděli večer zvládnete za pár chvil všechno, co vám jindy zabere daleko víc času...


Vodnář: 

Dny probíhají uspokojivě, ale zajímavé jsou zejména noci, kdy se k vám miláček s nezvyklou intenzitou tulí. Je přirozené, že to berete jako příslib vášní, ale nemylte se! Když vám u snídaně začne barvitě popisovat své hrozné sny, pochopíte, že se k vám netiskne proto, že by se nemohl nabažit doteku vašeho těla, ale proto, že má strach a instinktivně hledal něco, co by mu poskytlo stabilitu.


Ryby: 

Na své milostné umění a vnímavost můžete být právem pyšní. Když vám miláček řekne, že to, co zažívá v posteli s vámi, dosud s nikým nezažil, neusmívejte se, ani to neberte jako obvyklou lichotku. Váš životní souputník je to tom přesvědčený, a vy byste se měli chovat tak, aby bylo vidět, že jeho slova nejen berete vážně, ale taky si jeho ohodnocení náležitě vážíte. Když nahlas pronesete, že pochvala z úst odborníka opravdu potěší, nic tím nezkazíte!