Erotický týdenní horoskop od 06.02.2017 do 13.02.2017

Beran: 

Pozor si dávejte zejména na prádlo! Pokud ho hodláte z partnera brutálně servat s tím, že jde o osvědčený způsob, jímž dáte najevo svou vášeň, předem prozkoumejte terén. U šetrného miláčka Býka byste se mohli dozvědět, že jste rozervali kvalitní prádlo, které mohlo ještě pěknou dobu dobře sloužit, zatímco Střelce by vaše jednání rozesmálo tak, že by už na žádný sex nedošlo.


Býk: 

Jde o týden, kdy se vaše erotické jednání odvíjí od celkové úrovně sebevědomí. Pokud dokážete v práci odmítnout přehnané a neopodstatněné požadavky svého šéfa, nabije vás to energií, která vám dovolí, abyste se bez únavy milovali celou noc. Miláčkovi to však snad ani raději neříkejte, protože by byl vašimi výkony tak nadšený, že by chtěl, abyste se s šéfem hádali minimálně jednou týdně!Blíženci: 

Když se někdo rozhodne, že vás přesvědčí, že je jako milenec vaší životní šancí, na kterou jste dosud čekali marně, zcela určitě se mu to podaří. Můžete se sice zavřít doma a kromě cesty do práce a z práce nevylézat, ale dotyčný je tak nápaditý, že se k vám probojuje i tak. Počítejte však s tím, že vám jeho cílevědomost vám zaimponuje tak, že mu nakonec vyhovíte - a hvězdy vás ujišťují, že toho nebudete litovat!


Rak: 

Jde o týden, kdy vám sex k velké a naprosto upřímné žalosti vašeho miláčka skoro nic neříká. Marně mu vysvětlujete, že je to jen proto, že potřebujete čerpat energii, kterou vám poskytuje stacionární Jupiter, a kterou využijete ku prospěchu celé rodiny a tím i jemu. Naštěstí je na konci týdne víkend, kdy se necháte přesvědčit a kdy se do vašeho vztahu erotika opět vrátí.


Lev: 

S projevy sebevědomí to nepřehánějte! Občas byste měli na projevech ubrat - už jen proto, aby si všichni nemysleli, že ho čerpáte z toho, že dusíte svého miláčka. Kdybyste se ještě překonali natolik, že byste svého partnera nechali rozhodovat o všem - domácím hospodařením počínaje, a podobou vašeho erotického života konče, byl to týden, na který byste oba hodně dlouho nezapomněli.


Panna: 

Chcete si vážně pohovořit o tom, co se vám na vašem sexuálním životě nezamlouvá a co byste moc rádi změnili? Využijte pondělí, kdy je Merkur pro letošek naposledy ve vašem sektoru romantických lásek, a miláčkovi jasně - jak se na Merkura v Kozorohu sluší - vysvětlete, jak si sex představujete. Pravé překvapení však přijde ve chvíli, kdy vám začne své sny představovat miláček, a kdy zjistíte, že chce totéž, co vy!


Váhy: 

Největším nebezpečím je žárlivost, kterou váš miláček neustále projevuje s tím, že si myslí, že jste o bezchybný způsob, jímž vám může dokázat svou lásku. Pokud chcete jeho projevy pokud možno omezit, dejte si pozor, abyste mu až příliš nedávali najevo, že jste v lásce, erotice a sexu daleko zkušenější, než on. Může to být sice pravda, ale kdybyste to zařídili tak, aby ho to vůbec nenapadlo, bude to lepší.


Štír: 

Výroky, které budete pod vlivem Merkura z Vodnáře pronášet, tnou opravdu do živého. Uvědomit byste si to měli zejména ve chvíli, kdy se přistihnete, že večer sedíte doma a naříkáte, že vás nikdo nechce. Když někomu na jeho elegantně zaobalený eroticky laděný návrh zareagujete odmítnutím s tím, že tak zle na tom ještě nejste, žádnou vstřícnost a pozitivní reakci čekat nemůžete.


Střelec: 

Snažte se překonat sami sebe a konečně kladně ohodnoťte to, co pro vás miláček v posteli i v životě dělá. Musíte sice připustit, že země se pokaždé nechtěje, ale přesto je vám jasné, že v sexu děláte skvělé pokroky. Zajímavý bude v tomto směru zejména čtvrteční a páteční večer, kdy se Luna nachází ve Lvu a kdy se oba budete chovat tak, aby z toho měl ten druhý víc než míval dosud.


Kozoroh: 

Překonejte představu, že si ve všem včetně sexu vystačíte s vlastními silami, a obětujte pár korun na nákup erotických pomůcek! Poprvé vás inspirují ve chvíli, kdy se budete s miláčkem probírat katalogem a vybírat ty, které si pořídíte. Podruhé si užijete při nákupu a potřetí ve chvíli, kdy je vítězně přinesete domů a potřetí vyvrcholíte ve chvíli, kdy je budete uvádět do chodu.


Vodnář: 

Období, kdy slavíte narozeniny, je pro vás náročné vždycky - a ani letošek výjimkou nebude. Potíž je jen s partnerem, který by byl daleko spokojenější, kdybyste své jubileum oslavili jen jednou a to s ním. Na vaše kamarády nadává, protože má pocit, že vás v lepším případě od plnění partnerských povinností odvádí - a v horším si dokonce myslí, že vám příležitosti k hříchu vyloženě podstrkují.


Ryby: 

Podívejte se pravdě do očí a přiznejte si, že váš vztah po erotické stránce stagnuje. Dojde vám to přesně ve chvíli, kdy zjistíte, že si s miláčkem raději povídáte vsedě u vínka nebo u kávy, než abyste s ním řádili na posteli v poloze horizontální. Pokud je na tom miláček stejně, máte obdivuhodné štěstí, pokud ne, měli byste se v rámci boje o erotickou vyrovnanost překonat a snažit se, aby se mu to s vámi alespoň trochu líbilo.