Erotický týdenní horoskop od 05.12.2016 do 12.12.2016

Beran: 

Neskutečně slibný týden pro začátek všech erotických hrátek. Pokud máte už delší dobu v oku někoho, koho byste si v posteli i mimo ni moc rádi vyzkoušeli, hoďte mu ve čtvrtek udičku. Jeho reakce bude pozitivní, jeho jednání vysoce motivační a vy budete nadšení. O tom, jak se váš vztah bude dál vyvíjet, se zatím mluvit nedá, ale už koncem týdne bude jasné, že vám to v erotice klape!


Býk: 

Uvědomte si, že v práci jedete naplno a odpočinek si nedopřejete ani ve volných hodinách. Právě proto byste se měli vyvarovat všech nepodložených slibů! Když budete miláčkovi z práce telefonem slibovat na večer rozkoše plné orientální vynalézavosti, aby se vám pak večer po první skleničce vína sklížily oči a vy odpadli, vy budete nespokojení a on naštvaný. Bude lepší, když nebudete slibovat, ale půjdete rovnou na věc!Blíženci: 

Za to, že na svého miláčka žárlíte, že se ho snažíte hlídat na každém kroku a kontrolovat všechno, co dělá, se nestyďte. Musíte však počítat s tím, že se kolem vás motá spousta lidí, kteří vám vysvětlují, že svým jednáním jen zatloukáte hřebíky do rakve vašeho vztahu, a radí vám, abyste svou žárlivost omezili. Jeďte dál po své linii, a nenechte si mluvit do života! Kdyby měli vašeho miláčka vedle sebe, chovali byste se stejně jako vy.


Rak: 

Cítíte se jako na jiném světě! S tím, co jste miláčkovi pro zpestření vašich postelových hrátek už nejednou nabízeli a co dosud zůstávalo jen vaším snem, protože to pokaždé dost ostře odmítnul, teď k vašemu překvapení přijde sám. Berte to z jeho strany jako krásný mikulášský dárek! Hlavně se ho nevyptávejte, zda to někde s někým nezkoušel, protože byste ho tím opravdu naštvali.


Lev: 

Vzhledem k tomu, že se Slunce aktuálně pohybuje vaším sektorem romantických lásek, a Venuše ve středu vstupuje do sektoru partnerského, kde už chvíli pobývá Mars, budou mít vaše staré i nové vztahy trochu jinou podobu, než jste zvyklí. Místo prvoplánové erotiky dáváte přednost mazlení se spoustou příslibů. Během pracovní části týdne, kdy toho máte oba hodně, se vaše hrátky dál neposunou, ale to bude to poslední, co vám i miláčkovi vadí.


Panna: 

Váš vládce Merkur sice prochází vaším sektorem romantických lásek, ale to ještě neznamená, že můžete mluvit všechno, co vám slina na jazyk přinese. Když se necháte unést minulostí a ve společnosti svého miláčka začnete vzpomínat na vášnivé projevy, jimiž vás častoval jeho předchůdce, můžete se těšit na víkend, v němž bude hojně výčitek a všemožných jedovatostí, zatímco erotiky a sexu bude pomálu...


Váhy: 

Všechno se ve vašem životě vyvíjí podstatně pomaleji, než jste zvyklí. Když vás váš miláček v dobách, kdy jste se teprve začínali oťukávat, upozorňoval, že patří k lidem, kteří se nedávají zadarmo, a že se nechá dlouho dobývat, brali jste to jako přirozenou vztahovou koketerii - ale teď zjišťujete, že měl naprostou pravdu. Váš vztah příliš nepokročil a nic neukazuje na to, že by se situace měla v blízké budoucnosti nějak změnit.


Štír: 

To, že jste bez partnera, zdaleka neznamená, že se budete muset obejít i bez sexu. V případě potřeby se dokážete domluvit se stejně strádajícím kamarádem a pořádně to rozjedete. Předem byste se však měli domluvit, jak hodláte k tomu, co mezi vámi je a hlavně teprve bude, přistupovat. Pokud byste to vy brali jako čistý a ničím neředěný sex, zatímco on by to vnímal jako základ trvalého vztahu, moc šťastné by to nebylo.


Střelec: 

V období, které aktuálně prožíváte, můžete kromě dárků, které přinese Mikuláš, čekat i dárky, které dostanete k narozeninám. Vzhledem k tomu, že máte kolem sebe stejně vynalézavé lidi, jako jste vy sami, se můžete těšit na dárky, které zohledňují veškerá erotická přání, která jste si dosud splnit nedokázali. Potíž je v tom, že sny budou daleko kvalitnější než realita, a vy nakonec zkonstatujete, že by bylo lepší, kdybyste u snů zůstali.


Kozoroh: 

Nudit se nebudete! Slunce se pohybuje vaším sektorem tajemství a vy máte šanci na spuštění zajímavého paralelního erotického vztahu. Navíc půjde o člověka, v jehož náručí krásně oslavíte Mikuláše. Má totiž v záloze spoustu dokonale ďábelských nápadů! Nejdříve vám jimi vyrazí dech, a pak rozpoutá vášně, které jste zatím považovali za naprosto nemožné a o nichž jste neměli ani tušení.


Vodnář: 

To, že někde ujedete, se dá za daných konstelací ve vašem případě spíše předpokládat, než vyloučit. Pokud se něco takového stane, proběhne to pravděpodobně hned v pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, a kdy máte pocit, že musíte ochutnat ze všech radostí, které vám život skýtá. Když se to už stane, hleďte na to co nejrychleji zapomenout, a hlavně se nejděte zpovídat partnerovi. Sám o sobě sice tvrdí, že je velkorysý, ale vám by úlet neodpustil.


Ryby: 

Dostáváte se do situace, kterou jste zatím nezažili, a nevíte, co máte vlastně dělat. Přiznejte si, že máte ve svém okolí člověka, kterého srdečně nesnášíte a máte dost práce, abyste to nezačali jasně dávat najevo. Potíž je v tom, že se dotyčný zároveň stává hrdinou vašich erotických snů, ve kterých se objevuje čím dál častěji. Najednou víte, jaké to je, když někoho zároveň nenávidíte i milujete, a nějak vám není jasné, co bude dál...